VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hlášenky pouze pro rezervy Miřetic a Prosetína

Chrudim – Dnes zkompletujeme rozlosování okresních soutěží.

19.7.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Na řadě jsou III. a IV. třída dospělých, přinášíme i přidělená čísla v okresním ořeboru dorostenců.

III. třída

1. kolo, 7. – 8. 8. v 17 hodin: Trhová Kamenice – Slatiňany B (so), Míčov – Bořice (so), Vítanov – Prosetín B (so), Miřetice B – Orel (HL), Dřenice – Holetín, Rosice – Křižanovice, Zaječice – Načešice B.
2. kolo, 14. – 15. 8.: Slatiňany B – Načešice B (so), Křižanovice – Zaječice, Holetín – Rosice (so), Orel – Dřenice (so), Prosetín B – Miřetice B (HL), Bořice – Vítanov (so), Trh. Kamenice – Míčov (so).

3. kolo, 21. – 22. 8.:
Mičov – Slatiňany B (so), Vítanov – Trhová Kamenice (so), Miřetice B – Bořice (HL), Dřenice – Prosetín B, Rosice – Orel, Zaječice – Holetín, Načešice B – Křižanovice (so).

4. kolo, 28. – 29. 8.:
Slatiňany B – Křižanovice (so), Holetín – Načešice B (so), Orel – Zaječice (so), Prosetín B – Rosice (HL), Bořice – Dřenice (so), Trhová Kamenice – Miřetice B (so), Míčov – Vítanov (so).

5. kolo, 4. – 5. 9.:
Vítanov – Slatiňany B (so), Miřetice B – Míčov (HL), Dřenice – Trhová Kamenice, Rosice – Bořice, Zaječice – Prosetín B, Načešice B – Orel (so), Křižanovice – Holetín.

6. kolo, 11. – 12. 9.:
Slatiňany B – Holetín (so), Orel – Křižanovice (so), Prosetín B – Načešice B (HL), Bořice – Zaječice (so), Trhová Kamenice – Rosice (so), Míčov – Dřenice (so), Vítanov – Miřetice B (so).

7. kolo, 18. – 19. 9. v 16.30 hodin:
Miřetice B – Slatiňany B (HL), Dřenice – Vítanov, Rosice – Míčov, Zaječice – Trhová Kamenice, Načešice B – Bořice (so), Křižanovice – Prosetín B, Holetín – Orel (so).

8. kolo, 25. – 26. 9.: Slatiňany B – Orel (so), Prosetín B – Holetín (HL), Bořice – Křižanovice (so), Trhová Kamenice – Načešice B (so), Míčov – Zaječice (so), Vítanov – Rosice (so), Miřetice B – Dřenice (HL).

9. kolo, 2. – 3. 10. v 16 hodin:
Dřenice – Slatiňany B, Rosice – Miřetice B, Zaječice – Vítanov, Načešice B – Míčov (so), Křižanovice – Trhová Kamenice, Holetín – Bořice (so), Orel – Prosetín B (so).

10. kolo, 9. – 10. 9.:
Slatiňany B – Prosetín B (so), Bořice – Orel (so), Trhová Kamenice – Holetín (so), Míčov – Křižanovice (so), Vítanov – Načešice B (so), Miřetice B – Zaječice (HL), Dřenice – Rosice.

11. kolo, 16. – 17. 9. v 15.30 hodin:
Rosice – Slatiňany B, Zaječice – Dřenice, Načešice B –Miřetice B (so), Křižanovice – Vítanov, Holetín – Míčov (so), Orel – Trhová Kamenice (so), Prosetín B – Bořice (HL).

12. kolo, 23. – 24. 10. v 14.30 hodin: Slatiňany B – Bořice (so), Trhová Kamenice – Prosetín B (so), Míčov – Orel (so), Vítanov – Holetín (so), Miřetice B – Křižanovice (HL), Dřenice – Načešice B, Rosice – Zaječice.

13. kolo, 30. – 31. 10.:
Zaječice – Slatiňany B, Načešice B – Rosice (so), Křižanovice – Dřenice, Holetín – Miřetice B (so), Orel – Vítanov (so), Prosetín B – Míčov (HL), Bořice – Trhová Kamenice (so).

IV. třída

Hraje se ve třech skupinách, zde uvádíme jen přidělená čísla, vylosování najdete na webu OFS Chrudim.

Skupina A:
1. SK Vítanov B (HL), 2. FK Kameničky B (so), 3. FC Junior 2007 (HL), 4. Sokol Krouna B (so), 5. Orel Hlinsko (HL), 6. Sokol Svratouch (ne).

Skupina B:
1. volná, 2. TJ SSS Kočí (ne), 3. SK Tuněchody B (so), 4. TJ Městec (ne), 5. SK Chroustovice B (so), 6. TJ Luže B (ne 2,5 před UZ).

Skupina C:
1. Tatran Ctětín (ne), 2. 1. FC Bojanov (so), 3. Sokol Žlébské Chvalovice, 4. FC Nasavrky B (HL), 5. TJ Bítovany B (so), 6. ŽSK Třemošnice B (HL).

Přebor dorostu

1. Orel Hlinsko (HL – hř. Vortová), 2. FK Jiskra Heřmanův Městec (so úz), 3. Sokol Holetín (so), 4. 1 FC Bojanov (so), 5. SK Dřenice (ne 2,5 před úz), 6. tatran Hrochův Týnec (ne 10.30), 7. SK Tuněchody (so 2,5 před úz), 8. FC Zaječice (so 14.00), 9. SK Vítanov (HL), 10. SK Rváčov (ne), 11. SK Ronov nad Doubravou (ne), 12. SK Sokol Prosetín (HL), 13. Dynamo Rosice (so), 14. FC Junior 2007 (HL).

(dom)

19.7.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Pátrání po káněti má šťastný konec.

Adopce zvířat: největší zájem je o veverku

Pátrání po káněti má šťastný konec.

Pátrání po káněti má šťastný konec

Do řeky Chrudimky odtéká lépe vyčištěná voda

Hlinsko – Společnost Vodovody a kanalizace Chrudim (VaK Chrudim) dokončila kompletní rekonstrukci technologické části čistírny odpadních vod v Hlinsku. Příprava jedné z nejrozsáhlejších rekonstrukcí, financovaných zmíněnou společností takřka 65 miliony korun bez DPH, byla zahájena už v roce 2010.

Ochránci přírody stavěli kamenné bydlení pro ještěrky a hmyz

Pařížov – Dobrovolníci Hnutí Brontosaurus a Zeleného domu Chrudim stavěli u Pařížova kamennou zídku pro různé zajímavé druhy živočichů. Měla by sloužit například jako úkryt a místo pro slunění různým ještěrkám, slepýšům a podobně. 

Požár zachvátil pole u Žlebské Lhotky

Žlebská Lhotka – Strniště na poli nedaleko Žlebské Lhotky zachvátil ve středu po poledni požár. Díky rychlému zásahu hasičů se jej podařilo dostat pod kontrolu.

Nehoda u Běstviny si vyžádala dvě zraněné osoby

Běstvina – U nehody, která se stala v úterý krátce před půl čtvrtou odpoledne na silnici nedaleko Běstviny zasahovali profesionální hasiči ze Seče. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení