VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hlášenky pouze pro rezervy Miřetic a Prosetína

Chrudim – Dnes zkompletujeme rozlosování okresních soutěží.

19.7.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Na řadě jsou III. a IV. třída dospělých, přinášíme i přidělená čísla v okresním ořeboru dorostenců.

III. třída

1. kolo, 7. – 8. 8. v 17 hodin: Trhová Kamenice – Slatiňany B (so), Míčov – Bořice (so), Vítanov – Prosetín B (so), Miřetice B – Orel (HL), Dřenice – Holetín, Rosice – Křižanovice, Zaječice – Načešice B.
2. kolo, 14. – 15. 8.: Slatiňany B – Načešice B (so), Křižanovice – Zaječice, Holetín – Rosice (so), Orel – Dřenice (so), Prosetín B – Miřetice B (HL), Bořice – Vítanov (so), Trh. Kamenice – Míčov (so).

3. kolo, 21. – 22. 8.:
Mičov – Slatiňany B (so), Vítanov – Trhová Kamenice (so), Miřetice B – Bořice (HL), Dřenice – Prosetín B, Rosice – Orel, Zaječice – Holetín, Načešice B – Křižanovice (so).

4. kolo, 28. – 29. 8.:
Slatiňany B – Křižanovice (so), Holetín – Načešice B (so), Orel – Zaječice (so), Prosetín B – Rosice (HL), Bořice – Dřenice (so), Trhová Kamenice – Miřetice B (so), Míčov – Vítanov (so).

5. kolo, 4. – 5. 9.:
Vítanov – Slatiňany B (so), Miřetice B – Míčov (HL), Dřenice – Trhová Kamenice, Rosice – Bořice, Zaječice – Prosetín B, Načešice B – Orel (so), Křižanovice – Holetín.

6. kolo, 11. – 12. 9.:
Slatiňany B – Holetín (so), Orel – Křižanovice (so), Prosetín B – Načešice B (HL), Bořice – Zaječice (so), Trhová Kamenice – Rosice (so), Míčov – Dřenice (so), Vítanov – Miřetice B (so).

7. kolo, 18. – 19. 9. v 16.30 hodin:
Miřetice B – Slatiňany B (HL), Dřenice – Vítanov, Rosice – Míčov, Zaječice – Trhová Kamenice, Načešice B – Bořice (so), Křižanovice – Prosetín B, Holetín – Orel (so).

8. kolo, 25. – 26. 9.: Slatiňany B – Orel (so), Prosetín B – Holetín (HL), Bořice – Křižanovice (so), Trhová Kamenice – Načešice B (so), Míčov – Zaječice (so), Vítanov – Rosice (so), Miřetice B – Dřenice (HL).

9. kolo, 2. – 3. 10. v 16 hodin:
Dřenice – Slatiňany B, Rosice – Miřetice B, Zaječice – Vítanov, Načešice B – Míčov (so), Křižanovice – Trhová Kamenice, Holetín – Bořice (so), Orel – Prosetín B (so).

10. kolo, 9. – 10. 9.:
Slatiňany B – Prosetín B (so), Bořice – Orel (so), Trhová Kamenice – Holetín (so), Míčov – Křižanovice (so), Vítanov – Načešice B (so), Miřetice B – Zaječice (HL), Dřenice – Rosice.

11. kolo, 16. – 17. 9. v 15.30 hodin:
Rosice – Slatiňany B, Zaječice – Dřenice, Načešice B –Miřetice B (so), Křižanovice – Vítanov, Holetín – Míčov (so), Orel – Trhová Kamenice (so), Prosetín B – Bořice (HL).

12. kolo, 23. – 24. 10. v 14.30 hodin: Slatiňany B – Bořice (so), Trhová Kamenice – Prosetín B (so), Míčov – Orel (so), Vítanov – Holetín (so), Miřetice B – Křižanovice (HL), Dřenice – Načešice B, Rosice – Zaječice.

13. kolo, 30. – 31. 10.:
Zaječice – Slatiňany B, Načešice B – Rosice (so), Křižanovice – Dřenice, Holetín – Miřetice B (so), Orel – Vítanov (so), Prosetín B – Míčov (HL), Bořice – Trhová Kamenice (so).

IV. třída

Hraje se ve třech skupinách, zde uvádíme jen přidělená čísla, vylosování najdete na webu OFS Chrudim.

Skupina A:
1. SK Vítanov B (HL), 2. FK Kameničky B (so), 3. FC Junior 2007 (HL), 4. Sokol Krouna B (so), 5. Orel Hlinsko (HL), 6. Sokol Svratouch (ne).

Skupina B:
1. volná, 2. TJ SSS Kočí (ne), 3. SK Tuněchody B (so), 4. TJ Městec (ne), 5. SK Chroustovice B (so), 6. TJ Luže B (ne 2,5 před UZ).

Skupina C:
1. Tatran Ctětín (ne), 2. 1. FC Bojanov (so), 3. Sokol Žlébské Chvalovice, 4. FC Nasavrky B (HL), 5. TJ Bítovany B (so), 6. ŽSK Třemošnice B (HL).

Přebor dorostu

1. Orel Hlinsko (HL – hř. Vortová), 2. FK Jiskra Heřmanův Městec (so úz), 3. Sokol Holetín (so), 4. 1 FC Bojanov (so), 5. SK Dřenice (ne 2,5 před úz), 6. tatran Hrochův Týnec (ne 10.30), 7. SK Tuněchody (so 2,5 před úz), 8. FC Zaječice (so 14.00), 9. SK Vítanov (HL), 10. SK Rváčov (ne), 11. SK Ronov nad Doubravou (ne), 12. SK Sokol Prosetín (HL), 13. Dynamo Rosice (so), 14. FC Junior 2007 (HL).

(dom)

19.7.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
ESTER ŠVECOVÁ (2,94 kg a 48 cm) –  tak se od 14.6. od 6:05 jmenuje první dcera Andrey a Pavla Švecových z Pardubic.
24

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 24. června

LUKÁŠ REŠETÁR si bravurně plní  své futsalové povinnosti  a navíc stíhá nastupovat za fotbalové Slatiňany.

Na přípravný futsalový turnaj do Číny jedou čtyři hráči Chrudimi

Čtyřkolky v Chrasti jezdí na počest Jana Kašpara

Chrast – Na stadionu v Chrasti v sobotu pokračuje hlavním programem dvanáctý ročník setkání čtyřkolkářů s názvem Memoriál Honzy Kašpara.

Noční bouřka napáchala desítky škod, Kouty málem spláchla voda

Chrudimsko - Nad Chrudimskem se ve čtvrtek večer přehnala silná bouře s přívalovým deštěm, která napáchala desítky škod, a hasiči kvůli ní zažili velice rušnou noc. Na území celého kraje vyjížděli ke třiceti případům.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Žena šla na kontrolu, skončila na záchytce

Chrudim – Ve středu krátce po půl sedmé ráno zavolali pracovníci chrudimské nemocnice na linku 156 s tím, že na ambulanci sedí namol opilá žena a vulgárně tu pokřikuje na ostatní pacienty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies