Tablet získává František Prokop

Pardubice - Vítězem velkého finále Tip ligy se stal František Prokop z Lanškrouna a získává hlavní cenu fotbalové tipovací soutěže Deníku TABLET od firmy Elektro Berry. Nejlepší hráč orlickoústeckého okresu dosáhl čtyř bodů stejně jako Vladislav Imramovský z Pardubicka. Oba soutěžící neuhodli přesný konečný výsledek, tudíž rozhodlo až třetí kritérium tipy na poločasy. V nich byl úspěšnější František Prokop, jenž dokonce uhodl poločasový stav utkání Itálie Brazílie. Výherci blahopřejeme!

25.6.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Konečné pořadí finále Tip ligy: 1. František Prokop (Orlickoústecko) 4 body (v lepší umístění rozhodly přesnější tipy poločasů), 2. Vladislav Imramovský (Pardubicko) 4 body, 3. Tomáš Holomek (Svitavsko) 1 bod (v lepší umístění rozhodly přesnější tipy poločasů), 4. Mirek Roztočil (Chrudimsko) 1 bod.

Tipované zápasy Pohár FIFA: Itálie Brazílie 2:4 (0:1), Japonsko Mexiko 1:2 (0:0). Královéhradecká I. A třída: Úpice Dobruška 2:2 (1:0), Vysoká nad Labem Ohnišov 0:1 (0:1). I. B třída: Malšovice Opočno 2:1 (0:0).

Kritéria pro vyhodnocení: 1. Jako v hlavní části Tip ligy, tzn. konečné výsledky v systému 1, 0, 2 správný tip 2 body, špatný tip -1 bod, 2. přesné konečné výsledky, 3. výsledky poločasů v systému 1, 0, 2 správný tip 2 body, špatný tip -1 bod, 4. přesné výsledky poločasů.

Klesající zadluženost dává projektům šanci

Chrudim – Městu se daří snižovat zůstatek nesplacených úvěrů. Radnice si tak bude moci případně vzít bez obav nový úvěr na zajištění některé z připravovaných větších investic.

A teď na nebezpečné území Vyšehradu

Chrudim - Sobotním soupeřem chrudimského týmu byl šestý celek ČFL - SK Benešov. Utkání začali domácí ofenzívně a vypracovali si několik příležitostí.