VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: V 11. kole zvítězil Ladislav Starý mladší

Chrudim – Předposlední kolo jarní části Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku bylo plné překvapivých výsledků.

15.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Svědčí o tom fakt, že k prvenství tentokrát stačilo pouze jedenáct bodů za sedm správných tipů, další dva tipéři uhodli šest zápasů a zbývající nepřekročili hranici pěti bodů. Mnoho soutěžících se dostali i do mínusu. Vítěznému LADISLAVU STARÉMU mladšímu ze Zaječic blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen. Na špici se dále drží JIRKA NOVOTNÝ z Prosetína, i když také on 11. kolo naší tipovací soutěže „prokaučoval“ do mínusu.

1. místo
CR0130 Jirka Novotný, Prosetín -1 76
2. místo
CR0168 Vladislava Šárová, Chrast 2 70
3. místo
CR0081 Ladislav Starý ml., Zaječice 11 68
4. místo
CR0124 Petr Solnička, Ctětín 5 67
CR0178 Karel Šimon, Chrudim 5 67
CR0217 Miroslav Dostál, Hlinsko 2 67
CR0138 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 67
CR0202 David Holec, Hlinsko -1 67
CR0152 Josef Jelínek, Čankovice -1 67
CR0146 Ladislav Synek, Pardubice -1 67
CR0164 Vladislav Jiroušek, Lhota -4 67
CR0193 Miroslav Šimon, Chrudim III -4 67
13. místo
CR0102 Lada Polášková, Chrudim III 5 64
CR0239 Radek Remeš, Mokrýšov 5 64
CR0231 Alena Hromádková, Krouna 2 64
CR0218 Karel Pátek, Hlinsko 2 64
CR0219 Dana Pátková, Hlinsko 2 64
CR0094 Marie Stará, Zaječice 2 64
CR0051 Marie Voženílková, Rozhovice 2 64
CR0004 Miroslav Honzák, Lozice -4 64
21. místo
CR0129 Jaroslav Marek, Proseč -1 62
CR0215 Ladislav Tlapák, Všeradov -4 62
23. místo
CR0043 Mirek Svoboda, Svídnice 8 61
CR0110 Vladimír Schuster, Zaječice 5 61
CR0163 Vladimír Pavlík, Praha 2 61
CR0161 Olga Pavlíková, Praha 2 61
CR0024 Jan Sychra, Bělá 2 61
CR0167 Jan Šár st., Chrast 2 61
CR0211 Míša Vyoralová, Svratouch 2 61
CR0044 Lenka Horáková, Svídnice -1 61
CR0017 Petr Jeřábek, Bítovany -1 61
CR0003 Jaroslav Mudroch, Lukavice -1 61
CR0002 Jana Teznerová, Vejvanovice -1 61
CR0104 Jaroslava Vacková, Chrudim -1 61
CR0016 Zdeněk Zavoral, Skuteč -1 61
CR0139 Lucie Hanušová, Slatiňany -7 61
CR0172 Zdeněk Sotona, Žumberk -7 61
38. místo
CR0220 Lenka Dostálová, Hlinsko 2 60
39. místo
CR0214 Lukáš Tlapák, Všeradov -4 59
40. místo
CR0238 Martin Remeš, Mokrýšov 5 58
CR0012 Marie Havránková, Jeníkovice 2 58
CR0136 Roman Hanuš, Slatiňany -4 58
CR0086 Jiří Svoboda, Chrudim III -4 58
44. místo
CR0121 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 55
CR0082 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 2 55
CR0160 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 2 55
CR0072 Josef Fuksa, Tuněchody -1 55
CR0070 Jitka Fuksová, Tuněchody -1 55
CR0236 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 55
CR0011 Zdeněk Marek, Proseč -1 55
CR0206 Jiří Písař, Kameničky -1 55
CR0183 Michal Čičmanec, Slatiňany -4 55
CR0111 Stanislav Dejdar, Chrudim II -4 55
CR0196 Pavel Drahý, Chrudim III -4 55
CR0014 Vladimír Havránek, Jeníkovice -4 55
CR0028 Radovan Štursa, Slatiňany -4 55
CR0078 Pavel Váňa, Slatiňany -7 55
58. místo
CR0233 Iva Hromádková, Krouna 2 54
CR0241 Marek Chlebeček, Chrudim 2 54
60. místo
CR0213 Leoš Tlapák, Všeradov -1 53
61. místo
CR0084 Jiří Motyčka st., Mladoňovice -1 52
CR0180 Marián Polášek, Chrudim III -1 52
CR0208 Jiří Rejda, Svratouch -1 52
CR0071 Markéta Stanková, Tuněchody -1 52
CR0103 Josef Vacek, Chrudim -1 52
CR0041 Lucie Bořilová, Chrudim IV -4 52
CR0058 David Mihulka, Chrudim III -4 52
CR0038 Tomáš Novák, Stolany -4 52
CR0194 Miroslav Šimon ml., Chrudim III -4 52
CR0039 Jitka Bořilová, Chrudim IV -7 52
CR0181 Martin Souček, Chrudim III -7 52
72. místo
CR0037 Eva Nováková, Stolany 0 51
73. místo
CR0197 Pavel Křečan, Chrudim 0 50
CR0048 Oldřich Bleša, Chrudim III -1 50
CR0149 Lukáš Makeš, Slatiňany -4 50
CR0029 Petr Svoboda, Chrudim IV -4 50
77. místo
CR0226 Milan Kalous, Hlinsko 2 49
CR0141 Milan Rabas, H. Týnec 2 49
CR0097 Josef Štursa, Zaječice 2 49
CR0027 Adámek Štursa, Slatiňany 2 49
CR0033 Léňa Horáková, Svídnice -1 49
CR0190 Jan Hromádko, Zaječice -1 49
CR0085 Gabriela Nováková, Stolany -1 49
CR0073 Karel Tůma, Chrudim III -1 49
CR0063 Miloslav Zita st., Načešice -1 49
CR0170 Mirek Roztočil, Svídnice -4 49
CR0091 Ladislav Starý, Zaječice -4 49
CR0031 Viktor Svoboda, Slatiňany -4 49
CR0166 Jan Šár senior, Chrast -4 49
CR0115 Jiří Vrzáček, Chrudim III -4 49
CR0059 Zdeněk Vrzal, Tuněchody -7 49
92. místo
CR0120 Michal Rozsypal, Chrudim II 2 47
CR0234 Petr Záplata, Ctětínek 0 47
CR0185 Tomáš Děták, Zbyhněvice -4 47
CR0053 Pavel Šagát, Rozhovice -4 47
96. místo
CR0126 David Krčil, Skuteč 5 46
CR0065 Miloslav Zita ml., Načešice 5 46
CR0191 René Hromádko, Zaječice 2 46
CR0006 Zdeněk Martinek, Chrudim 2 46
CR0143 František Rabas, H. Týnec 2 46
CR0042 Jan Bořil, Chrudim IV -1 46
CR0022 Antonín Hradec, H. Městec -1 46
CR0165 Jaroslava Šárová, Chrast -1 46
CR0100 Drahomíra Bláhová, Bělá -4 46
CR0106 František Starka, Chrudim II -4 46
CR0030 Nelinka Svobodová, Chrudim IV -4 46
CR0098 David Švadlenka, Nasavrky -7 46
CR0075 Josef Švadlenka, Nasavrky -7 46
109. místo
CR0263 Míra Kučera, Svratouch 2 45
CR0128 Martin Marek, Proseč -4 45
111. místo
CR0246 Marcel Šupík, Chrudim -1 44
CR0013 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov -1 44
CR0026 Josef Pištínek, Horka -4 44
114. místo
CR0195 Karel Šimák, Chrudim III 5 43
CR0162 Stanislav Barvíř, Pardubice 2 43
CR0062 Petr Chutic, Tuněchody 2 43
CR0203 Vladimír Jehlička, Filipov 2 43
CR0159 Jana Pavlíková, Chrudim III 2 43
CR0047 Hana Voženílková, Rozhovice 2 43
CR0171 Mirek Buřič, Chrudim -1 43
CR0018 Petr Chaloupka, Žďárec -1 43
CR0153 František Jelínek, Čankovice -1 43
CR0221 Ladislav Kavalír, T. Kamenice -1 43
CR0210 Eva Kynclová, Krouna -4 43
CR0224 Jiří Nevole, Hlinsko -4 43
CR0227 Vladimír Škarvada, Hlinsko -4 43
CR0034 Veronika Horáková, Svídnice -7 43
CR0036 Tomáš Novák ml., Stolany -7 43
CR0119 František Zita, Morašice -7 43
130. místo
CR0247 Marcela Holetová, Chrudim III 2 42
131. místo
CR0118 Zbyněk Buřval, Stolany 2 41
CR0150 Milan Makeš, Slatiňany 2 41
CR0188 Jan Kudrnka, Chrudim -1 41
CR0107 Jaroslava Starková, Chrudim II -1 41
135. místo
CR0179 Stanislav Josífek, Chrudim 0 40
CR0009 Lukáš Čelinák, H. Týnec -1 40
CR0060 Luboš Fišer, Tuněchody -1 40
CR0069 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 40
CR0230 Jiří Hromádko, Krouna -1 40
CR0113 Hana Niklová, Liboměřice -1 40
CR0061 Jana Fišerová, Tuněchody -4 40
CR0095 Martin Solnička, Srní -4 40
CR0145 Ivana Bakešová, Ctětínek -7 40
CR0092 Jiří Starý, Bítovany -7 40
145. místo
CR0007 Josef Sedlák, Chrudim 5 38
CR0144 Jozef Čelinák, H. Týnec -1 38
147. místo
CR0155 Jitka Jelínková, Čankovice 2 37
CR0088 Martin Pešava, Chrudim 2 37
CR0087 Štěpánka Pešavová, Chrudim 2 37
CR0025 Ondřej Sychra, Bělá 2 37
CR0204 Romana Brožková, Kameničky -1 37
CR0067 Kristýna Novotná, Třibřichy -1 37
CR0093 Lenka Solničková, Zaječice -1 37
CR0101 Libor Tuček, Bělá -1 37
CR0209 Miloš Kyncl, Krouna -4 37
CR0142 Alena Rabasová, H. Týnec -4 37
CR0140 Jaromír Hanuš, Slatiňany -7 37
CR0232 Pavel Hromádko, Krouna -7 37
CR0056 Jaromír Mihulka, Chrudim III -7 37
CR0207 Josef Písař, Kameničky -7 37
CR0147 Pavel Urválek, Chrudim III -7 37
162. místo
CR0151 Stanislav Pelikán, Chrudim II 0 36
163. místo
CR0244 Jan Polášek, Chrudim III 2 35
CR0125 Horymír Filip, Pardubice -1 35
CR0008 Libor Pilař, Křižanovice -4 35
CR0117 Tomáš Klůc, Chrast -7 35
167. místo
CR0114 Aleš Emr, Chrudim II 5 34
CR0173 Lenka Sotonová, Žumberk 2 34
CR0216 Petr Slanař, Hlinsko 0 34
CR0158 Jiří Beran, Chrudim -1 34
CR0187 Jan Polášek senior, Chrudim III -1 34
CR0123 Bohumil Štursa, Chrudim II -1 34
CR0184 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 34
CR0177 Tomášek Kuchař, Lány -4 34
CR0035 Eliška Nováková, Stolany -4 34
CR0205 Josef Písař ml., Kameničky -4 34
CR0040 Jiří Bořil, Chrudim IV -7 34
CR0083 Miluše Motyčková, Mladoňovice -7 34
179. místo
CR0112 Pavel Čáslavský, Chrudim 0 33
CR0079 Josef Petrus, Sobětuchy 0 33
CR0261 Daniel Bakeš, Ctětínek -4 33
182. místo
CR0148 Roman Makeš, Slatiňany 5 32
183. místo
CR0228 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 31
CR0137 Hana Hanušová, Slatiňany -1 31
CR0096 Miroslav Křivánek, Zaječice -1 31
CR0050 Silvie Voženílková, Rozhovice -1 31
CR0169 Pavel Krupička, Pardubice -4 31
CR0182 Jiří Souček, Chrudim III -4 31
CR0105 Ilona Jindřichovská, Holetín -7 31
CR0057 Jana Mihulková, Chrudim III -7 31
CR0052 Vlastimil Voženílek, Rozhovice -7 31
192. místo
CR0201 Ladislav Uchytil, Blatno -4 30
CR0200 Bohuslava Uchytilová, Blatno -4 30
194. místo
CR0249 Petr Lichtenberg, Chrudim 2 29
CR0076 Milan Štoll, Slatiňany 0 29
196. místo
CR0090 Ladislav Fabián, Chrudim 2 28
CR0175 Eva Kacafírková, Kočí 2 28
CR0189 Květa Hromádková, Zaječice -1 28
CR0066 Tereza Novotná, Třibrřichy -4 28
CR0176 Irena Šimonová, Chrudim -4 28
CR0010 Miloslav Šupík, Chrudim -4 28
202. místo
CR0258 Naďa Štumpfová, Rozhovice -1 27
203. místo
CR0252 Lucie Součková, Chrudim III 2 26
CR0237 Petr Bouška, Hlinsko 0 26
CR0245 Jan Kachlík, Rozhovice 0 26
CR0077 Marcela Váňová, Slatiňany 0 26
CR0046 Luděk Čičmanec, Lukavice -4 26
CR0257 Jan Hájek, Vrb. Kostelec -4 26
CR0255 Jan Uher, Hlinsko -4 26
CR0223 Ivana Nevolová, Hlinsko -7 26
CR0225 Růžena Slanařová, Bezděkov -7 26
212. místo
CR0001 Pavel Barvíř, Zlín -1 25
CR0174 Eva Sotonová, Žumberk -1 25
214. místo
CR0212 Romana Vyoralová, Svratouch 2 24
CR0251 Milan Brychnáč, Chrudim 0 24
CR0192 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 24
CR0055 Lukáš Petráň, Rozhovice -1 24
CR0109 Alena Starková, Chrudim II -1 24
219. místo
CR0235 František Starý, Hlinsko 2 23
CR0054 Patrik Málek, Rozhovice -4 23
221. místo
CR0049 Viktorie Kokešová, Mikulovice 2 22
CR0135 Jaroslav Brůna, Bělá 0 22
CR0134 Jaromír Patočka, Bělá 0 22
CR0089 Josef Pešava, Chrudim -1 22
CR0116 Helena Emrová, Chrudim -4 22
226. místo
CR0242 Tomáš Chlebeček, Chrudim 2 21
CR0023 Antonín Kavala, Chrudim 0 21
CR0080 Lucie Petrusová, Sobětuchy 0 21
CR0248 Luboš Zdražil, Miřetice -1 21
230. místo
CR0222 Renata Štolhofová, Hroubovice -10 20
231. místo
CR0132 Jaroslav Brůna st., Bělá 0 19
CR0131 Bohuslav Bulva, Bělá 0 19
CR0133 Jaromír Patočka st., Bělá 0 19
CR0021 Vladimír Průcha, Nové Lhotice 0 19
CR0032 Josef Svoboda, Slatiňany 0 19
CR0229 Karel Tomšík, Hlinsko -7 19
237. místo
CR0199 Ladislav Uchytil, Hamry 0 18
CR0262 Nikol Čelináková, H. Týnec -1 18
CR0127 Jiří Marek, Proseč -4 18
240. místo
CR0186 Hana Dětáková, Zbyhněvice -4 17
241. místo
CR0045 Martinka Homolková, Lukavice 2 16
CR0099 Veronika Křivánková, Zaječice 2 16
CR0005 Josef Jeníček, Nasavrky 0 16
CR0068 Vladislav Novotný, Třibřichy -1 16
CR0157 Kája Remeš, Pardubice -1 16
246. místo
CR0254 Pepa Kuchař, Lány 8 15
247. místo
CR0265 David Holeta, Chrudim III -1 14
CR0253 Dagmar Peštová, Chrudim III -1 14
249. místo
CR0154 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 13
CR0108 Martin Starka, Chrudim II -1 13
CR0268 Michaela Uličná, Svratouch -1 13
252. místo
CR0256 Miloš Dvořák, Hlinsko 0 11
CR0250 Irena Šimonová, Slatiňany -1 11
254. místo
CR0064 Iveta Zitová, Načešice -1 10
255. místo
CR0259 Martin Jinoch, Chrudim -4 9
256. místo
CR0264 Petra Holetová, Chrudim III -4 8
257. místo
CR0019 Martin Průcha, Nové Lhotice 0 7
258. místo
CR0266 Milan Zahálka, Blatno 0 5
259. místo
CR0020 Radmila Průchová, Nové Lhotice 0 4
260. místo
CR0122 Jiří Košťák, Chrudim II 0 3
CR0156 Věra Kozáková, Zaječice 0 3
CR0243 Iveta Chlebečková, Chrudim -4 3
263. místo
CR0269 David Kubal, Škrovád 0 -1
264. místo
CR0267 Vratislav Kříž, H. Městec 0 -4
265. místo
CR0260 Dominika Čičmancová, Lukavice -1 -6
266. místo
CR0015 Jaroslav Křivský, Bojanov -1 -7
267. místo
CR0074 Petr Skalický, Dachov 0 -14
268. místo
CR0240 Jan Petr, H. Městec 0 -16
269. místo
CR0198 Michaela Licková, T. Kamenice 0 -22

15.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Služebna v chrudimské Revoluční ulici ožívá především v noci.

Služebna v chrudimské Revoluční ulici ožívá především v noci

Ilustrační foto

Muž měl onanovat na dětském hřišti

Poutník Standa pomáhá Vilémkovi

Mladoňovice, Mýtka – Sobotní nevlídný upršený den opravdu nelákal k procházkám, ale pokud někdo vystrčil nos z teplého domova, mohl na silničkách našeho regionu potkat mladého sympaťáka, který rázuje stále vpřed bez ohledu na počasí. Poutník Standa, jak jsme si ho pokřtili, má ale dobrý důvod.

Deník přiveze lídry stran za vámi!

Lázně Bohdaneč - Během posledního měsíce před volbami představí Deník lídry regionálních kandidátek stran, které po volbách mají největší naději, že budou rozhodovat o budoucnosti naší země. A odvezeme je za vámi do míst, kde se nežije nejlépe. Chceme ukázat místa, která potřebují pomoct.

AKTUALIZOVÁNO

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše. 

Městský park patřil psí soutěži

Chrudim – Několik desítek majitelů psů dorazilo v sobotu 23. září i se svými čtyřnohými miláčky do Městského parku v Chrudimi, kde se konal jubilejní 10. ročník soutěží Chrudimského pejska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení