VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Osmé kolo patří vítězce, zmýlila se jednou

Chrudim – V osmém kole Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku si vedla nejlépe HELENA EMROVÁ z Chrudimě II, která jako jediná uhodla správně devět výsledků a připsala si tak sedmnáct bodů.

12.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Vítězce blahopřejeme a žádáme ji, aby nás kontaktovala kvůli předání cen (tričko s logem soutěže a balení piv Rychtář). Špice celkového pořadí se velmi vyrovnala a první osmička se vměstnala do rozdílu jediného bodu. Další pronásledovatelé přitom příliš nezaostávají, takže se dá očekávat, že se pořadí bude měnit jako přesýpací hodiny.

1. místo
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 11 68
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 8 68
3. místo
CR0002 David Zelený, Pardubice 11 67
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 8 67
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 8 67
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 8 67
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 67
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 67
9. místo
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 5 65
10. místo
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 11 64
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 11 64
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 64
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 8 64
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 64
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 8 64
CR0149 Martin Solnička, Srní 5 64
17. místo
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 5 62
18. místo
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 11 61
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 11 61
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 8 61
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 8 61
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 8 61
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 8 61
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 8 61
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 8 61
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 61
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 5 61
28. místo
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 11 59
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 8 59
30. místo
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 11 58
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 11 58
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky 8 58
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 8 58
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 8 58
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 8 58
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 8 58
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 8 58
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 58
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 8 58
CR0026 Jan Šár st., Chrast 8 58
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III 8 58
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 5 58
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 5 58
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 5 58
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 5 58
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 5 58
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 5 58
48. místo
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 8 56
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov 8 56
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 8 56
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 5 56
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 2 56
53. místo
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 17 55
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 11 55
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 8 55
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 8 55
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 55
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 8 55
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 8 55
CR0150 Marie Stará, Zaječice 8 55
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 55
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 8 55
CR0187 Josef Písař, Kameničky 5 55
64. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 54
65. místo
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 11 53
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 8 53
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 8 53
68. místo
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 14 52
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 14 52
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 11 52
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 11 52
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 11 52
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 11 52
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 11 52
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 8 52
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 52
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 8 52
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 52
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko 8 52
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 8 52
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 5 52
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 5 52
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 5 52
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 5 52
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 52
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 5 52
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 5 52
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 2 52
89. místo
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 8 50
CR0256 David Holec, Hlinsko 5 50
CR0247 David Krčil, Skuteč 5 50
CR0085 Eva Nováková, Stolany 5 50
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 50
94. místo
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 11 49
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 11 49
CR0191 Petr Bukáček, Krouna 8 49
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 8 49
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 8 49
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 8 49
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 8 49
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 8 49
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 8 49
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 8 49
CR0164 František Zita, H. Městec 8 49
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 5 49
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 49
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 5 49
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 5 49
CR0050 Libor Žák, Rohozná 2 49
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno -1 49
111. místo
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 0 48
112. místo
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice 11 47
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice 5 47
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 2 47
115. místo
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 11 46
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany 11 46
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 11 46
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 8 46
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 8 46
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč 8 46
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 46
CR0121 Karel Šimák, Chrudim 8 46
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 8 46
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 8 46
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 5 46
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 46
CR0048 Libor Tuček, Bělá 5 46
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 5 46
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 2 46
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 2 46
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 2 46
132. místo
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 11 45
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 5 45
134. místo
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 5 44
CR0183 Martin Marek, Proseč 2 44
136. místo
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 14 43
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 11 43
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 11 43
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 11 43
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 8 43
CR0181 Jiří Marek, Proseč 8 43
CR0047 Jan Sychra, Bělá 8 43
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 43
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 5 43
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 5 43
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 5 43
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 43
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 2 43
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 2 43
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 2 43
151. místo
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 14 42
CR0258 Leona Fišerová, Chrast 8 42
153. místo
CR0228 Martin Horník, Bítovany 5 41
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 5 41
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 0 41
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice -1 41
157. místo
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 11 40
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 11 40
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 8 40
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy 8 40
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 5 40
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 2 40
CR0170 František Rabas, H. Týnec 2 40
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 40
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 2 40
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 2 40
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany -1 40
168. místo
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 2 39
169. místo
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 38
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 5 38
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 0 38
CR0102 David Starý, Pokřikov 0 38
173. místo
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 8 37
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 8 37
CR0215 František Starý, Hlinsko 8 37
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 8 37
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 5 37
CR0148 Marie Stará, Bítovany 5 37
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 2 37
CR0269 František Plucnar, Pardubice 2 37
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 2 37
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany -1 37
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry -1 37
184. místo
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 8 36
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 8 36
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 5 36
187. místo
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 11 35
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice 2 35
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 2 35
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 0 35
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek -1 35
192. místo
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 11 34
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 11 34
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 8 34
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 5 34
CR0107 Lucie Stará, Stolany 5 34
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 5 34
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 5 34
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec -1 34
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III -1 34
201. místo
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 8 33
202. místo
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 32
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 5 32
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice 5 32
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim 2 32
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna -1 32
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany -7 32
208. místo
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim 11 31
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III 11 31
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 31
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice 5 31
CR0104 Filip Starý, Stolany 5 31
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 5 31
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 31
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 2 31
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 2 31
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 31
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim -1 31
219. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice 11 30
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 8 30
221. místo
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 5 29
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany 5 29
223. místo
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany 8 28
CR0018 Josef Pešava, Chrudim 8 28
CR0174 Martin Berner, Chrudim 5 28
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 5 28
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 28
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 2 28
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 2 28
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice 0 28
231. místo
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 0 26
232. místo
CR0022 René Hromádko, Zaječice 5 25
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 5 25
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 25
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III 2 25
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy -4 25
237. místo
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 2 23
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice 0 23
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch -1 23
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim -4 23
241. místo
CR0270 David Kubal, Škrovád 8 22
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice 5 22
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 2 22
244. místo
CR0254 Karel Remeš, Pardubice 11 21
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 8 21
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim -1 21
247. místo
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 2 19
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň -1 19
249. místo
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III -1 18
250. místo
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 16
251. místo
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 2 15
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 0 15
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III -1 15
254. místo
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany 8 13
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk 5 13
CR0106 Tomáš Starý, Stolany -1 13
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany -4 13
258. místo
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III 2 12
259. místo
CR0195 Petr Najman, Miřetice 8 11
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice 2 11
CR0278 Petr Černý, Hlinsko 0 11
262. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim 2 10
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 0 10
264. místo
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice -1 9
265. místo
CR0157 František Jelínek, Čankovice 0 8
266. místo
CR0144 Anna Štursová, Zaječice -7 7
267. místo
CR0279 Stanislav Josífek, Pardubice 5 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 0 5
269. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany 8 4
270. místo
CR0277 Daniel Douda, Chrast 0 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 0 2
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 0 2
273. místo
CR0273 Tereza Matějková, Orel 0 -2
274. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
277. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
278. místo
CR0092 Iveta Zitová, Načešice -4 -11
279. místo
CR0011 Jan Petr, H. Městec -1 -13

12.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Muž bývalé přítelkyni potají vybral z účtu 86 tisíc

Hobití dýmka dorazila do Proseče

Dýmka Bilba Pytlíka dorazila do Proseče

Zaplacená lednice stále nedorazila

Hlinsko – Policisté prověřují možný podvod na internetu, informoval o tom včera tiskový mluvčí Policie České republiky Jiří Tesař. 

Sobotní program v hlineckém Betlémě patří dřevu a medu

Chrudim – V hlinecké památkové rezervaci Betlém se koná v sobotu 29. července od 10 do 17 hodin Den dřeva a medu. V programu pro dospělé i děti budou moci návštěvníci zhlédnout třeba vyřezávání dřevěných soch motorovou pilou.

Hostina pro pedofily. Školka vystavila na webu fotogalerii nahatých dětí

S neuvěřitelným případem se setkal Deník na Litomyšlsku. Jedna tamní mateřská školka umístila na svůj web do fotogalerie sérii skupinových fotografií zcela nahatých dětí při radovánkách na koupališti. Šťavnatější sousto by si pedofilové nemohli přát. Nad rozdováděnými skupinkami zcela obnažených dětí by srdce „úchyláků“ vysloveně zaplesalo.

DOTYK.CZ

Před 41 lety se Zlaté piesky zalily krví. Došlo k nejhorší letecké havárii u nás

/VIDEO/ Pavol Hammel měl krušnou noc, slavilo se, pilo. Teď je kolem osmé ráno a on vláčně klimbá v odbavovací hale pražské Ruzyně. Pár kolemjdoucích ho poznává, je to frontman bigbítové kapely Prúdy, v roce 1976 dost populární. V 8:27 se zvedá dopravní letoun Iljušin Il 18-B z ruzyňské rampy, bez rockera na palubě. Alkoholové koma mu právě zachránilo život.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení