VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Šesté kolo ve prospěch Vladimíra Jehličky

Chrudim – Šesté kolo Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku se stalo kořistí VLADIMÍRA JEHLIČKY z Filipova, který jako jediný uhodl všechny výsledky a získal tak maximální počet dvaceti bodů.

27.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

K prvenství mu blahopřejeme a žádáme jej (i předchozí výherce), aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže a balení piv Rychtář). V celkovém pořadí si již čtvrtým kolem drží vedoucí postavení MÍRA KUČERA ze Svratouchu, ale má zřejmě nervy jako špagáty, když stále vede o jediný bod.

1. místo
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 8 49

2. místo
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 17 48
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 8 48
4. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 8 46
5. místo
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 14 45
CR0149 Martin Solnička, Srní 11 45
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 8 45
8. místo
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 11 43
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 11 43
10. místo
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 14 42
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 11 42
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 11 42
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 11 42
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 8 42
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 8 42
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 8 42
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 42
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 8 42
19. místo
CR0256 David Holec, Hlinsko 8 40
20. místo
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 17 39
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 17 39
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 14 39
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 14 39
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 11 39
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 11 39
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 11 39
CR0002 David Zelený, Pardubice 11 39
CR0050 Libor Žák, Rohozná 11 39
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 8 39
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 8 39
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 8 39
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 8 39
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 39
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 8 39
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 39
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 5 39
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 5 39
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 2 39
39. místo
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 14 37
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 11 37
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 11 37
42. místo
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 14 36
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 11 36
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 11 36
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno 11 36
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany 11 36
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 11 36
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 8 36
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 8 36
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 8 36
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 8 36
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 8 36
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 8 36
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 36
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 5 36
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 5 36
57. místo
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 14 34
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 14 34
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 11 34
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice 8 34
61. místo
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 14 33
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 11 33
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 11 33
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 11 33
CR0026 Jan Šár st., Chrast 11 33
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko 11 33
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III 11 33
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 8 33
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 8 33
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 8 33
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 8 33
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 8 33
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 8 33
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 8 33
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 33
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 8 33
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 8 33
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky 5 33
CR0191 Petr Bukáček, Krouna 5 33
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 5 33
81. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 32
82. místo
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 14 31
CR0183 Martin Marek, Proseč 11 31
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 8 31
CR0085 Eva Nováková, Stolany 8 31
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 8 31
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 5 31
CR0247 David Krčil, Skuteč 5 31
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 5 31
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov 5 31
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 5 31
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 5 31
93. místo
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 20 30
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 14 30
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 14 30
CR0048 Libor Tuček, Bělá 14 30
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 14 30
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 11 30
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 11 30
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 11 30
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 11 30
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 11 30
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 11 30
CR0187 Josef Písař, Kameničky 11 30
CR0150 Marie Stará, Zaječice 11 30
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 30
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 8 30
CR0181 Jiří Marek, Proseč 8 30
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 8 30
CR0102 David Starý, Pokřikov 8 30
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 8 30
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 8 30
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 5 30
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 5 30
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 30
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy 5 30
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 30
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 5 30
119. místo
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 17 29
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 14 29
CR0258 Leona Fišerová, Chrast 8 29
122. místo
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 11 28
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice 8 28
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 8 28
125. místo
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 11 27
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 11 27
CR0121 Karel Šimák, Chrudim 11 27
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 11 27
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 11 27
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 8 27
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 8 27
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 8 27
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 8 27
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 8 27
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 8 27
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III 8 27
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 8 27
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč 8 27
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 8 27
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany 8 27
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 8 27
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 8 27
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 5 27
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 5 27
145. místo
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 14 26
146. místo
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice 8 25
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 8 25
CR0228 Martin Horník, Bítovany 8 25
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice 5 25
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna -4 25
151. místo
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 14 24
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 11 24
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 11 24
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 11 24
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 24
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 8 24
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 8 24
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 8 24
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 8 24
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 8 24
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 8 24
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 24
CR0164 František Zita, H. Městec 8 24
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 5 24
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 5 24
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 24
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry 5 24
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 5 24
169. místo
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 2 23
170. místo
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 11 21
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 11 21
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 11 21
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 11 21
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 8 21
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 8 21
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 8 21
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 8 21
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 21
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim 8 21
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 21
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 21
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 21
CR0170 František Rabas, H. Týnec 5 21
CR0047 Jan Sychra, Bělá 5 21
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 2 21
186. místo
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice 14 20
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 11 20
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 8 20
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 5 20
190. místo
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 11 19
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 19
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III 2 19
193. místo
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 11 18
CR0269 František Plucnar, Pardubice 11 18
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 8 18
CR0148 Marie Stará, Bítovany 8 18
CR0104 Filip Starý, Stolany 8 18
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 8 18
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 8 18
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 8 18
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec 5 18
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 5 18
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 5 18
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 5 18
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 5 18
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice 5 18
CR0215 František Starý, Hlinsko 2 18
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice -4 18
209. místo
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim 17 16
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice 11 16
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III 11 16
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 16
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch 8 16
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim 5 16
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 0 16
216. místo
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 11 15
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany 8 15
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 8 15
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 15
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 5 15
CR0107 Lucie Stará, Stolany 5 15
222. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice 8 14
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 5 14
224. místo
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 11 13
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 5 13
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 0 13
227. místo
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 14 12
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 11 12
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III 11 12
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 11 12
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 12
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 8 12
CR0022 René Hromádko, Zaječice 5 12
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice 5 12
CR0106 Tomáš Starý, Stolany 5 12
CR0144 Anna Štursová, Zaječice 5 12
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany -1 12
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice -4 12
239. místo
CR0278 Petr Černý, Hlinsko 11 11
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 5 11
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 2 11
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice 0 11
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice -1 11
244. místo
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 11 10
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III 8 10
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany 5 10
247. místo
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 8 9
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 9
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 9
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 9
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III -1 9
252. místo
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim 2 8
253. místo
CR0174 Martin Berner, Chrudim 11 6
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň 8 6
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim 8 6
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 2 6
257. místo
CR0254 Karel Remeš, Pardubice 5 5
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 0 5
259. místo
CR0270 David Kubal, Škrovád 5 3
CR0157 František Jelínek, Čankovice 2 3
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 3
CR0018 Josef Pešava, Chrudim 2 3
CR0195 Petr Najman, Miřetice 0 3
264. místo
CR0277 Daniel Douda, Chrast 0 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 0 2
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 0 2
267. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim 8 0
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany 2 0
269. místo
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice -4 -2
CR0273 Tereza Matějková, Orel -4 -2
271. místo
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk -1 -3
272. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
275. místo
CR0092 Iveta Zitová, Načešice -4 -6
276. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
277. místo
CR0011 Jan Petr, H. Městec 0 -8
278. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany 8 -9

27.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
ESTER ŠVECOVÁ (2,94 kg a 48 cm) –  tak se od 14.6. od 6:05 jmenuje první dcera Andrey a Pavla Švecových z Pardubic.
24

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 24. června

LUKÁŠ REŠETÁR si bravurně plní  své futsalové povinnosti  a navíc stíhá nastupovat za fotbalové Slatiňany.

Na přípravný futsalový turnaj do Číny jedou čtyři hráči Chrudimi

Čtyřkolky v Chrasti jezdí na počest Jana Kašpara

Chrast – Na stadionu v Chrasti v sobotu pokračuje hlavním programem dvanáctý ročník setkání čtyřkolkářů s názvem Memoriál Honzy Kašpara.

Noční bouřka napáchala desítky škod, Kouty málem spláchla voda

Chrudimsko - Nad Chrudimskem se ve čtvrtek večer přehnala silná bouře s přívalovým deštěm, která napáchala desítky škod, a hasiči kvůli ní zažili velice rušnou noc. Na území celého kraje vyjížděli ke třiceti případům.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Žena šla na kontrolu, skončila na záchytce

Chrudim – Ve středu krátce po půl sedmé ráno zavolali pracovníci chrudimské nemocnice na linku 156 s tím, že na ambulanci sedí namol opilá žena a vulgárně tu pokřikuje na ostatní pacienty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies