VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: V 11. kole uhodl vše Josef Jelínek

Chrudim – Předposlední kolo Tip ligy čtenářů Chrudimského deníku vyšlo na jedničku Josefu Jelínkovi z Čankovic, který uhodl všechny výsledky a získal tak málo vídaných dvacet bodů.

2.11.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Vítězi blahopřejeme a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže a balení piv Rychtář). Špice celkového pořadí se pořádně promíchala a v čele má MARIÁN POLÁŠEK z Chrudimě III minimální náskok tří bodů, tedy jednoho správného výsledku. Na celkový primát si může dělat naději minimálně desítka tipérů. Nechme se překvapit, za týden už budeme moudřejší.

1. místo
CR0117 Marián Polášek, Chrudim III 11 91

2. místo
CR0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 17 88

3. místo
CR0198 Míra Kučera, Svratouch 8 86

4. místo
CR0118 Martin Souček, Chrudim III 11 85

5. místo
CR0246 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 83
6. místo
CR0053 Vladimír Havránek, Jeníkovice 14 82
CR0016 Květa Hromádková, Zaječice 14 82
CR0155 Josef Jelínek ml., Čankovice 8 82
CR0007 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 82
10. místo
CR0243 Petr Solnička, Ctětín 11 80
11. místo
CR0192 Alena Hromádková, Krouna 14 79
CR0045 Eva Kacafírková, Kočí 14 79
CR0039 Libor Pilař, Křižanovice 14 79
CR0060 Pietro Tapalese, Pardubice 14 79
CR0078 Jaroslav Mudroch, Lukavice 11 79
CR0149 Martin Solnička, Srní 11 79
CR0059 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 8 79
CR0055 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 79
19. místo
CR0251 Renata Štolhofová, Hroubovice 14 77
20. místo
CR0049 Drahomíra Bláhová, Bělá 11 76
CR0160 Zbyněk Buřval, Stolany 11 76
CR0128 Kristýna Novotná, Třibřichy 11 76
CR0167 Vladimír Schuster, Zaječice 11 76
CR0150 Marie Stará, Zaječice 11 76
CR0151 Ladislav Starý, Zaječice 8 76
CR0065 Pavel Šagát, Rozhovice 8 76
CR0002 David Zelený, Pardubice 8 76
CR0008 Jirka Novotný, Prosetín 5 76
29. místo
CR0249 Jiří Nevole, Hlinsko 14 74
CR0237 Jaroslav Bříza ml., Pardubice 8 74
CR0178 Jaromír Patočka st., Bělá 5 74
32. místo
CR0154 Josef Jelínek, Čankovice 20 73
CR0072 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 14 73
CR0140 Denisa Tesárková, Tuněchody 14 73
CR0024 Antonín Kavala, Chrudim 11 73
CR0084 Tomáš Novák, Stolany 11 73
CR0032 Pavel Urválek, Chrudim III 11 73
CR0015 Jiří Bořil, Chrudim IV 8 73
CR0188 Vladimír Jehlička, Filipov 8 73
CR0090 Jaromír Mihulka, Chrudim III 8 73
CR0042 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 73
CR0105 Vlastimil Starý, Stolany 5 73
CR0081 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 73
CR0185 Romana Brožková, Kameničky 2 73
45. místo
CR0253 Eva Kynclová, Krouna 14 71
CR0180 Bohuslav Bulva, Bělá 5 71
CR0219 Miloslav Šupík, Chrudim III 5 71
CR0028 Vladislava Šárová, Chrast 0 71
49. místo
CR0009 Jaroslav Křivský, Bojanov 14 70
CR0021 Radovan Štursa, Slatiňany 14 70
CR0176 Zdeněk Marek, Proseč 11 70
CR0089 David Mihulka, Chrudim III 11 70
CR0168 Jan Bouzastein, Pardubice 8 70
CR0201 Lenka Dostálová, Hlinsko 8 70
CR0203 Zdeněk Pátek, Hlinsko 8 70
CR0204 Dana Pátková, Hlinsko 8 70
CR0187 Josef Písař, Kameničky 8 70
CR0190 Jiří Hromádko, Krouna 5 70
CR0161 Tomáš Klůc, Chrast 5 70
CR0061 Marie Voženílková, Rozhovice 5 70
CR0199 Romana Vyoralová, Svratouch 5 70
62. místo
CR0041 Mirek Roztočil, Svídnice 14 68
CR0241 Radek Remeš, Mokrýšov 11 68
CR0244 Ivana Bakešová, Ctětínek 8 68
CR0179 Jaroslav Bruna, Bělá 5 68
66. místo
CR0200 Zdeněk Korejtko, Hlinsko 11 67
CR0206 Stanislav Birošík, Kameničky 8 67
CR0186 Josef Písař ml., Kameničky 8 67
CR0134 Pavel Drahý, Chrudim III 5 67
CR0043 Lenka Sotonová, Žumberk 5 67
CR0082 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 5 67
CR0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 5 67
73. místo
CR0236 Jaroslav Bříza, Pardubice 17 65
CR0247 David Krčil, Skuteč 14 65
CR0242 Martin Remeš, Mokrýšov 11 65
76. místo
CR0163 Hana Niklová, Liboměřice 11 64
CR0209 Ladislav Uchytil, Blatno 11 64
CR0005 Roman Hanuš, Slatiňany 8 64
CR0054 Marie Havránková, Jeníkovice 8 64
CR0257 Jiří Hýl, Chrudim III 8 64
CR0064 Patrik Málek, Rozhovice 8 64
CR0196 Jiří Rejda, Svratouch 8 64
CR0068 Jiří Svoboda, Chrudim III 8 64
CR0120 Karel Šimon, Chrudim 8 64
CR0136 Irena Šimonová, Slatiňany 8 64
CR0207 Karel Tomšík, Hlinsko 8 64
CR0063 Silvie Voženílková, Rozhovice 8 64
CR0159 Aleš Emr, Chrudim II 5 64
CR0124 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 64
90. místo
CR0262 Martin Jinoch, Chrudim 8 63
91. místo
CR0228 Martin Horník, Bítovany 11 62
CR0058 Tomáš Havránek, Pardubice 8 62
CR0255 Jan Uher, Hlinsko 8 62
CR0177 Jaromír Patočka, Bělá 5 62
CR0112 Dominika Čičmancová, Lukavice 2 62
CR0029 Jaroslava Šárová, Chrast 0 62
97. místo
CR0132 Lucie Součková, Chrudim III 14 61
CR0142 Robert Tesárek, Tuněchody 14 61
CR0158 Helena Emrová, Chrudim II 11 61
CR0110 Luboš Fišer, Tuněchody 11 61
CR0109 Petr Chutic, Tuněchody 11 61
CR0184 Milan Kalous, Hlinsko 11 61
CR0046 Ondřej Sychra, Bělá 11 61
CR0162 Jiří Vrzáček, Chrudim III 11 61
CR0166 Stanislav Dejdar, Chrudim II 8 61
CR0040 Ladislav Synek, Pardubice 2 8 61
CR0070 Miroslav Šimon, Chrudim III 8 61
CR0197 Míša Vyoralová, Svratouch 8 61
CR0023 Jan Hromádko, Zaječice 5 61
CR0131 Vladislav Novotný, Třibřichy 5 61
CR0133 Jan Polášek, Chrudim 5 61
112. místo
CR0261 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 60
CR0221 Boleslav Čechlovský, Bítovany 0 60
114. místo
CR0202 Miroslav Dostál, Hlinsko 11 59
CR0146 Miroslav Křivánek, Zaječice 11 59
CR0035 Jana Teznerová, Vejvanovice 8 59
CR0256 David Holec, Hlinsko 2 59
CR0193 Iva Hromádková, Krouna 0 59
CR0057 Jan Kočí, H. Městec 0 59
CR0083 Petr Svoboda, Chrudim IV 0 59
CR0027 Jan Šár senior, Chrast 0 59
CR0026 Jan Šár st., Chrast 0 59
123. místo
CR0073 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 11 58
CR0189 Jiří Písař, Kameničky 11 58
CR0047 Jan Sychra, Bělá 11 58
CR0006 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 58
CR0094 Miloslav Zita ml., Načešice 8 58
CR0138 Jiří Hrnčíř, Bítovany 5 58
CR0034 Zdenek Martinek, Chrudim IV 5 58
130. místo
CR0183 Martin Marek, Proseč 0 57
131. místo
CR0010 Stanislav Barvíř, Pardubice 8 56
CR0031 Iva Jiroušková, Lhota 0 56
133. místo
CR0108 Josef Vacek, Chrudim III 14 55
CR0088 Jaroslava Vacková, Chrudim III 14 55
CR0170 František Rabas, H. Týnec 11 55
CR0038 Jan Hromádko, Chrast 8 55
CR0148 Marie Stará, Bítovany 8 55
CR0213 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 55
CR0048 Libor Tuček, Bělá 5 55
CR0164 František Zita, H. Městec 5 55
141. místo
CR0224 Zdeněk Pavlík, Chrudim IV 11 54
CR0222 Olga Pavlíková, Praha 11 54
CR0194 Pavel Hromádko, Krouna 8 54
CR0239 Aischa Lichtenbergová, Chrudim III 5 54
CR0085 Eva Nováková, Stolany 0 54
146. místo
CR0216 Leoš Tlapák, Všeradov 14 53
CR0229 Zdenda Horník, Bítovany 11 53
CR0212 Ladislav Tlapák, Všeradov 11 53
CR0056 Antonín Hradec, H. Městec 8 53
CR0245 Petr Záplata, Ctětínek 8 53
CR0145 Josef Štursa, Zaječice 5 53
152. místo
CR0107 Lucie Stará, Stolany 14 52
CR0111 Jana Fišerová, Tuněchody 11 52
CR0139 Jiří Starý, Bítovany 11 52
CR0037 Eva Hromádková, Chrast 8 52
CR0104 Filip Starý, Stolany 8 52
CR0121 Karel Šimák, Chrudim 8 52
CR0126 Josef Fuksa, Tuněchody 5 52
CR0001 Miroslav Honzák, Lozice 5 52
CR0122 Pavel Křečan, Chrudim II 5 52
CR0119 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 52
CR0071 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 52
CR0080 Pavel Váňa, Slatiňany 5 52
CR0013 Jan Bořil, Chrudim IV 2 52
165. místo
CR0250 Ivana Nevolová, Hlinsko 11 51
CR0051 Kamila Žáková, Rohozná 0 51
167. místo
CR0252 Miloš Kyncl, Krouna 14 50
CR0087 Lenka Horáková, Svídnice 11 50
CR0030 Vladislav Jiroušek, Lhota 0 50
CR0181 Jiří Marek, Proseč 0 50
171. místo
CR0003 Jaromír Hanuš, Slatiňany 14 49
CR0210 Bohuslava Uchytilová, Blatno 14 49
CR0266 Lukáš Petráň, Rozhovice 11 49
CR0097 Miroslav Šimon ml., Chrudim III 11 49
CR0127 Karel Tůma, Chrudim III 11 49
CR0130 Karel Albert, Třibřichy 8 49
CR0020 Martin Pešava, Chrudim 8 49
CR0114 Milan Brychnáč, Chrudim 5 49
CR0091 Jana Mihulková, Chrudim III 5 49
CR0169 Milan Rabas, H. Týnec 5 49
CR0171 Alena Rabasová, H. Týnec 5 49
CR0215 František Starý, Hlinsko 5 49
CR0093 Miloslav Zita st., Načešice 5 49
CR0014 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 49
185. místo
CR0223 Jana Pavlíková, Chrudim IV 11 48
CR0050 Libor Žák, Rohozná 0 48
187. místo
CR0182 Jaroslav Marek, Proseč 0 47
188. místo
CR0076 Ilona Jindřichovská, Holetín 11 46
CR0086 Mirek Svoboda, Svídnice 11 46
CR0156 Jitka Jelínková, Čankovice 5 46
CR0269 František Plucnar, Pardubice 2 46
CR0079 Josef Svoboda, Slatiňany -1 46
193. místo
CR0225 Vladimír Pavlík, Praha 8 45
194. místo
CR0238 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 44
CR0062 Hana Voženílková, Rozhovice 8 44
CR0191 Petr Bukáček, Krouna -1 44
197. místo
CR0115 Petr Lichtenberg, Chrudim III 11 43
CR0129 Tereza Novotná, Třibřichy 8 43
CR0125 Iveta Fuksová, Tuněchody 5 43
CR0012 Lucie Bořilová, Chrudim IV 2 43
CR0205 Stanislav Holubec, Hlinsko 0 43
202. místo
CR0135 Irena Šimonová, Chrudim 8 40
CR0172 Jozef Čeliňák, H. Týnec 5 40
CR0074 Gabriela Nováková, Stolany 5 40
CR0214 Soňa Škarvadová, Hlinsko 5 40
CR0052 Jiří Beran, Chrudim 2 40
CR0067 Viktorie Kokešová, Mikulovice 2 40
CR0025 Adámek Štursa, Slatiňany 2 40
CR0095 Josef Petrus, Sobětuchy -4 40
210. místo
CR0265 Tereza Roubinková, Skalica 8 39
CR0100 Milan Makeš, Slatiňany 0 39
212. místo
CR0220 Miloslav Kopecký, Rozhovice 8 38
CR0217 Lukáš Tlapák, Všeradov 8 38
CR0033 Pavel Barvíř, Zlín 5 38
CR0235 Miloslava Břízová, Pardubice 5 38
CR0258 Leona Fišerová, Chrast 0 38
CR0102 David Starý, Pokřikov 0 38
218. místo
CR0231 Pavel Turánek, Zaječice 11 37
CR0017 Ladislav Fabián, Chrudim 8 37
CR0137 Tomášek Kuchař, Slatiňany 5 37
CR0274 Marcela Holetová, Chrudim III 0 37
222. místo
CR0234 Marcela Váňová, Slatiňany 0 36
CR0036 Pavel Krupička, Pardubice -1 36
CR0264 Jindřiška Svobodová, Slatiňany -1 36
225. místo
CR0208 Ladislav Uchytil, Hamry 5 35
226. místo
CR0022 René Hromádko, Zaječice 8 34
CR0066 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 8 34
CR0152 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 34
CR0173 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. 0 34
230. místo
CR0267 Tomáš Konečný, Rozhovice 2 33
CR0099 Roman Makeš, Slatiňany 0 33
232. místo
CR0230 Marcela Horníková, Bítovany 11 32
CR0248 Michaela Uličná, Svratouch 8 32
234. místo
CR0018 Josef Pešava, Chrudim 11 31
CR0123 Lucie Nováčková, Chrudim III 8 31
CR0106 Tomáš Starý, Stolany 8 31
CR0270 David Kubal, Škrovád 5 31
CR0096 Lucie Petrusová, Sobětuchy 5 31
CR0153 Lenka Solničková, Zaječice 2 31
CR0116 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 0 31
241. místo
CR0069 Josef Sedlák, Chrudim 5 30
CR0101 Horymír Filip, Pardubice 0 30
243. místo
CR0174 Martin Berner, Chrudim 0 28
244. místo
CR0275 Miloš Vlašic, Chrudim III 11 27
245. místo
CR0147 Tomáš Felkl, Chrast 0 26
CR0103 David Starý ml., Pokřikov 0 26
247. místo
CR0232 Lada Polášková, Chrudim III 8 25
CR0004 Hana Hanušová, Slatiňany 5 25
249. místo
CR0260 Marcel Šupík, Chrudim 2 24
250. místo
CR0077 Žaneta Víšková, Slatiňany 11 22
CR0044 Eva Sotonová, Žumberk 2 22
CR0226 Mirek Buřič, Chrudim 0 22
CR0263 Milan Štoll, Slatiňany 0 22
254. místo
CR0268 Jiří Souček, Chrudim III 14 19
CR0175 Martina Bernerová, Plzeň 0 19
256. místo
CR0098 Lukáš Makeš, Slatiňany 0 18
CR0254 Karel Remeš, Pardubice -1 18
258. místo
CR0019 Michal Pešava, Chrudim 11 16
CR0075 Michal Čičmanec, Slatiňany 2 16
CR0233 Jan Polášek ml., Chrudim III 2 16
261. místo
CR0211 Jan Sotona, Hlinsko 0 15
262. místo
CR0144 Anna Štursová, Zaječice 5 14
263. místo
CR0282 Pavel Málek, Rtenín 11 11
CR0278 Petr Černý, Hlinsko 0 11
CR0195 Petr Najman, Miřetice 0 11
266. místo
CR0279 Stanislav Josífek, Pardubice 5 10
CR0272 Vladislav Trňák, Orel 0 10
268. místo
CR0157 František Jelínek, Čankovice 0 8
CR0281 Michal Moravec, Chrudim 0 8
270. místo
CR0259 Luboš Zdražil, Miřetice -4 6
271. místo
CR0113 Nikola Čičmancová, Lukavice -1 5
272. místo
CR0271 Josef Lubas, Kunčí 0 4
273. místo
CR0277 Daniel Douda, Chrast 0 2
CR0280 David Kubal ml., Škrovád 0 2
CR0276 Radomír Licek, Chrudim III 0 2
276. místo
CR0273 Tereza Matějková, Orel 0 -2
277. místo
CR0227 Pavel Čáslavský, Chrudim IV 0 -4
CR0218 Josef Jeníček, Nasavrky 0 -4
CR0165 Lukáš Kopecký, Slatiňany 0 -4
280. místo
CR0092 Iveta Zitová, Načešice 5 -5
281. místo
CR0240 Pavel Křečan ml., Chrudim 0 -7
282. místo
CR0011 Jan Petr, H. Městec -4 -18

2.11.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Robota pohání program s celou škálou cviků. Vláček se ovládá pohybem ruky.

Pacientům pomáhá se cvičením robot. Chybí mu ale jméno

Ilustrační foto

Celostátně hledané děti našli strážníci

Lidé nechtějí přijít o nádherný výhled

Chrudim – Někteří lidé z domů č.p. 1292-4 na chrudimském sídlišti Větrník odmítají radnicí chystanou dílčí změnu regulačního plánu města, která se má dotknout pásu pozemků pod okny jejich bytů. Nechtějí přijít o nádherný výhled na chrudimské panoráma.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

V závodě o pohár Třemošnice zvítězil Petr Harnoš

Třemošnice - Ve středu večer odstartoval jeden z dvojzávodu o pohár města Třemošnice. Letošní krosový běh byl již devatenáctým v pořadí a nenechaly si ho ujít na dvě desítky běžců. 

Otevřená herna začíná už dnes

Chrudim – Dnes od tří hodin odpoledne se v audioučebně chrudimské Základní školy Dr. J. Malíka otevře pravidelná herna deskových a karetních her Hrajeme si s Chrudimkou, kterou pořádá spolek Altus. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies