Slatiňany – Miřetice 1:0 (1:0). Branka: 21. Trňák. Slatiňany : Dvořák – Kovařík (70. Hlušička), Ficek, Opavský, Kudrnka – Svoboda (67. Vaculka), Trňák, Hanuš, Kollert (63. Dostál), Koblasa (90. Jeřábek), Kořínek. Miřetice: Alinče – Dejnožka (82. Horník), Polívka, P. Řezníček, Kopecký-Sokol (7. Slanina), T. Najman, Hájek, Beran (86. Procházka) – M. Najman, T. Řezníček.

V okresním derby šlo o šťastné vítězství  spartakovců. Jedinou branku vstřelil ve 21. minutě Trňák. V prvním poločase podržel domácí brankář Dvořák, který chytil  čtyři tutovky bojovného nováčka. Ten nedokázal zopakovat nedávnou výhru ze Slatiňan v letní přípravě. Domácí měli v I. půli dvě gólovky. Druhý poločas byl velice rozháraný a dost přerušovaný nepřesnými výroky hlavního rozhodčího i obou asistentů, a to na obě dvě strany.

Načešice – Prosetín 2:3 (0:1). Branky: Nevečeřal 2 (1 z pen.) – F. Šafránek, Remeš, Vodvárka. Načešice: Novák – Bříza, Radek Chmelík, Mládek, Aleš Jirásek, Tamchyna (46. Dobrovolný), Nevečeřal, Martin Chmelík (75. Semrád), Danek Jirásek, Tomčík, Pokorný (88. Levinský). Prosetín: Vostradovský – Tichý, M. Haman, Kropáček, P. Haman, Černý, Šikl, Zvára, J. Ročňák, Vodvárka, F. Šafránek (Remeš, A. Šafránek, M. Ročňák, Zdražil).

Vývoj skóre byl jak na houpačce. Po prohraném prvním poločase  se fotbalistům Načešic podařilo v průběhu druhého otočit skóre v jejich  prospěch, měli i další šance na odskočení ve skóre, ale nedali   a soupeř ještě dvakrát udeřil a by hotovo.