Rozhovice – Starý Máteřov 2:3 (0:2)

Branky: 77. Musil, 86. Holub (pen.) – 12. Hlaváček, 39. Vašíček, 65. Fenyk.

Po většinu utkání byli lepší a aktivnější domácí hráči. Fotbalisté Starého Máteřova svou hru postavili na brejcích, ze kterých po hrubých chybách domácí obrany dokázali skórovat. Rozhovičtí tak zaplatili nováčkovskou daň, a i když by si minimálně bod zasloužili, odcházeli ze zápasu s prázdnou.

Rozhovice: Bača – Sýkora (46. Musil), Voženílek, Kadeřábek, Suchý, Kopecký, Stejskal, Skyva, Dušek (46. Holub), Uhlíř (70. Svoboda), Kopp.

Řečany n. L. – Proseč 3:0 (3:0)

Branky: 8. Novotný, 23. Bank, 45. Hostinský.

Stejně jako Rozhovice, tak ani náš další zástupce z Proseče nezačal soutěžní ročník nejlépe. Už během prvního poločasu si na půdě domácích Řečan nechali hosté vstřelit tři branky. Prosečtí se přitom za celý zápas nedokázali prosadit a prohráli tak jasně 3:0.

Proseč: Lampárek – Z. Marek, J. Marek, Kunhart, Macháček (46. Kiričenko), Zelenka, Koutný, M. Marek, Hromádka (78. Loskot), Vopařil (70. Menc), Mareš.

Sruby – Tuněchody 1:2 (0:0)

Branky: 87. Jiráský – 54. Lamberský, 57. Hanko.

To další nováček soutěže z Tuněchod si vedl o poznání lépe. Během druhého poločasu si dokázal vypracovat dvoubrankové vedení a i přes nervózní závěr, při kterém jeden gól inkasoval, vítězství uhájil.

Tuněchody: Elich – Hájek, J. Adámek, Horák, Pokorný, Vrzal, Šilhánek (89. Douděra), Lamberský, Hudeček (86. L. Slezák), Hanko, D. Slezák.

Sezemice – Stolany 1:5 (0:2)

Branky: 82. Fous Petr – 15., 37., 49. a 82. Vácha.

Jednoduše řečeno – galapředstavení Jana Váchy. Sezemice byly ve všech ohledech horší a vítězství Stolan je naprosto zasloužené.

Stolany: Tomáš – Zelinka, Hluchník, Fríbl, Meduna, Kuchta, Tesař, Hýl, Jirásek, Vácha, Polívka (77. Steiner).