Krouna – Prachovice 5:2

Branky: 9., 33. a 37. Macháček, 56. Vaňák, 70. Stodola – 27. Macháček, 86. Jerusalém (pen).
Důležité záchranářské utkání patřilo jednoznačně domácím, kteří svého soupeře přehráli. Z mnoha šancí vstřelili „pouze" pět branek, když jejich kanonýr Macháček zaznamenal hattrick už za poločas.

Sestavy – Sokol Krouna: Kulhavý – Z. Ducheček, Holas (33. Černý), Bečička, Kiričenko – P. Bělský, Vaňák, Svatoň (70. J. Ducheček), Stodola – Macháček, D. Bělský (53. Vávra). Holcim Prachovice: Brožek – Vojáček (60. Červeňák), Karvai, Hrdlička, Machač – Mrázek (65. Fišer), Klug, Štěpánek, Jerusalém – Macháček (46. Bohatý), Klepetko.

Holetín – Skuteč 2:1

Branky: 40. vlastní, 86. Wasserbauer – 55. Naď.
Hosté byli v utkání favoritem, první poločas však vyšel lépe domácím. V zajímavém střetnutí si více brankových příležitostí vytvořil Holetín, který se ve 40. minutě po trestném kopu a nechtěné teči hostů ujal vedení. Po změně stran se Skutči podařilo vyrovnat. Když se zápas chýlil k remízovému konci, rozhodla ke spokojenosti 130 diváků o zisku všech tří bodů pro Holetín hlavička Wasserbauera.

Sestavy – Sokol Holetín: Byrtus – Šmok, Černý, Beneš, V. Vondráček – Filipi, Zdražil, Pilař, Zárybnický (Zeman) – Novák (Žejdlík), Wasserbauer. Junior Skuteč: Vamberský – Kolíska, Kučera, Filipi, Bačkovský – Talácko, Naď, Rosůlek, Cink – Felkl, Polanský (Kubík, Šmaha, Sysel).

Křižanovice – Vítanov 3:0

Branky: 30. a 75. O. Pilař, 70. Novák. ČK: 1:0 (Bejr).
Domácí byli od počátku lepším týmem, hosté se spoléhali především na standardní situace. V prvním poločase se Křižanovice dokázaly prosadit pouze jednou, a tak byla druhá půle otevřená. V ní nejprve domácím zavařil Bejr, který putoval po druhé ŽK předčasně do sprch. Jeho spoluhráče to však „nakoplo" a dvěma brankami rozhodli o zaslouženém vítězství.

Sestavy – SK Křižanovice: Matějka – Michal Pecina, Štěpán, F. Pecina, L. Pilař (81. Gregor) – Novák, M. Žák, Bejr – J. Žák (72. Čížek), Kozel, O. Pilař. SK Vítanov: Bednár – Neuwirth, Cestr, Marek (60. Kopecký), J. Jůn – L. Jůn (39. Kadidlo), Novák, Picek, Stehno (77. Uher) – Kučera, Doležal.

Zaječice – Kameničky 1:3

Branky: 69. D. Pejcha – 31. Chmelík, 49. Janáček, 75. Valla (pen).
V první půli se za silného větru hrála vyrovnaná partie s tím rozdílem, že hosté se ujali vedení, zatímco Pavlačič orazítkoval jen břevno. Po přestávce se Kameničky zlepšily a zaslouženě dovedly zápas k vítěznému konci. 130 diváků.

Sestavy – FC Zaječice: Tatíček – D. Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, T. Kulhánek, Nejtek, Z. Pejcha, Konrád, Pavlačič, D. Pejcha, Spilka (Stružínský, T. Kubelka, D. Kubelka, Křičenský). FK Kameničky: Kampů – Sádovský, Zavřel, Sadílek, Adámek, Pešek, Valla, Janáček, Pérko, Hromádko, Chmelík (Urbánek, Hrabčuk).

Ronov – Svídnice 3:3

Branky: 3. J. Spěvák ml., 8. Svoboda, 67. Antoš – 24. Opavský, 32. Bláha, 52. R. Kubašta ml.
Domácímu Ronovu se parádně vydařil vstup do utkání, když už po osmi minutách vedl 2:0. Do poločasu se však hostům podařilo vyrovnat a krátce po změně stran Svídnice dokonce skóre otočila. V 67. minutě se však prosadil Antoš a stanovil tak konečný výsledek na 3:3. Za vyzdvihnutí stojí, že za hosty odchytal zápas (a velmi dobře) teprve 15letý gólman Fuksa. ŽK 1:2. Diváků 50.

Sestavy – SK Ronov: Petržílka – Staněk, Spěvák st., J. Spěvák ml., Průša, Hronek, Šmíd, Antoš, Svoboda, Ondrášek, Žídek (Samek, Varga). TJ Svídnice: Fuksa – Opavský, Šustr, Pospíšil, Zelenka, Bláha, Dušek, Dibelka, Kubašta st., J. Zelenka, M. Zelenka, Kubašta ml. (Dubský)

Miřetice – Svratouch 1:2

Branky: 10. O. Polívka – 65. Černý, 81. Janušínský.
Herně šlo o vyrovnané utkání. Domácí měli zřejmě více šancí, ale když neproměnili ani tři samostatné brejky, byli za špatnou produktivitu deset minut před koncem potrestáni Janušínským.

Sestavy – Tatran Miřetice: Alinče – Slanina, O. Najman, Kopecký, Sokol, Bureš, P. Řezníček, T. Najman, J. Polívka, T. Řezníček, O. Polívka (Kouba, Hron, Hrubý). Sokol Svratouch: Šmahel – Marek, Chaloupka, Jelínek, J. Kaplan, Popelka, Kapitán, Drahoš, Černý, Pavlík, Bureš (Janušínský, Kašpar, F. Kaplan).

Stolany – Tuněchody 1:3

Branky: 19. Ždímal – 41. Adámek, 60. Šilhánek, 69. Hudeček.
Ve vyrovnané první půli se domácí ujali vedení, ale krátce před přestávkou hosté Adámkem vyrovnali. Po změně stran již Tuněchody ovládly hru a dvěma góly si zajistily vítězství. Domácím znatelně chyběl střelec Vácha.

Sestavy – SK Stolany: Tomáš – Ceral, Hluchník, Starý, Hýl, Vávra, Dostál, Bakeš, Fríbl, Ždímal, Kuchta (Motyčka, Kučera, Růžička). SK Tuněchody: Kudyn – L. Slezák, Bažant, Šilhánek, Pokorný, Radouš, Adámek, Hudeček, Hanko, D. Mattuš (Jána, M. Mattuš, Kučera).

Chrast – Rozhovice 0:1

Branka: 15. Kadeřábek.
V bojovném a vyrovnaném utkání rozhodla o vítězství Rozhovic střela Kadeřábka zpoza vápna již po čtvrthodině hry. Rozhovičtí na jaře neztratili ani jeden bod!

Sestavy – SK Chrast: Pavlík – Mihulka (L. Vohradník), P. Vohradník, Kadavý (Sluka), Bouška, Drahoš (Petras), Plosza, Lacman, Gregor, Hromádko, Šprongl. SK Rozhovice: Pleskot – Hůlka, Voženílek, Mráz, Chmelík, Kopp, Kadeřábek, Stejskal, Čopák, Rybišar, Uhlíř (Sýkora). (rp)

1. Stolany 18 14 2 2 59:22 44
2. Skuteč 19 13 4 2 72: 30 43
3. Tuněchody 19 13 3 3 49: 23 42
4. Kameničky 18 13 1 4 56: 23 40
5. Holetín 19 11 1 7 61: 56 34
6. Chrast 19 9 4 6 51: 32 31
7. Miřetice 18 8 4 6 31: 30 28