Chrudim – Strakonice 4:0

Domácí měli od začátku převahu, ale na první gól se  čekalo do 29. minuty, kdy zahájil své gólové představení Radim Holub. Veterán, který v úterý oslaví osmatřicáté narozeniny, přidal druhou branku ještě do poločasu. Ani ve druhé půli nepustila Chrudim soupeře do vážnější šance, naopak další dvě branky Holuba stvrdily výhru domácích.

Fakta – branky: 29., 33., 54. a 59. Holub. Rozhodčí:  Váňa. ŽK: 1:5. Diváci: 260. Poločas: 2:0. MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Linhart, Radouš, Štěpánek – Jarosz (60. Nadrchal), Vladyka (76. Řezníček), Mastík, Vodrážka (71. Langr), Luptovský – Holub (80. Vágner). SK Strakonice 1908: Coufal – Lerch, Novotný, Dvořák, Vyskočil (56. Staněk), Petráň, Čadek, Schertler, Rakovan, Radouch (60. Havelka), Němec (89. Malý)

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Střelecká potence a výkon Radima Holuba byly nadstandardní. Ze všech hráčů byl cítit hlad po gólu. Jsem rád, že pochopili, v jak složité situaci jsme se nacházeli, a potvrdili body z utkání proti Meteoru Praha."

Převýšov – Štěchovice 0:0

Fakta – rozhodčí: Koval. ŽK: 0:1. Diváci: 300. SK Převýšov: Koubek – Veselka, Černý, Jarkovský, Špidlen – Kraják (62. Doležal), Jan Dvořák, Kopáč, Urbanec (83. P. Novák) – Sedláček (56. Jos. Dvořák), P. Dvořák. TJ Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Pavlík, Müller – Hřebeček (91. Denek), Jelínek, Hudec, Mařík (72. Lukeš) – M. Novák (84. Šrain), Šimonovský (89. Kodr).

Jiří Ryba, sportovní ředitel SK Převýšov: „Myslím si, že remíza je asi zasloužená. My jsme měli tři loženky a hosté jenom jednu. K vidění byl bojovný zápas. I když nepadly branky, na koukání to rozhodně bylo."

Další výsledky – 14. kolo (15. hrané): Domažlice – Horní Měcholupy 2:1 (1:1), Kolín – Sparta B 2:1 (2:0), Králův Dvůr – Meteor Praha 1:4 (0:2), Admira Praha – Roudnice n. L. 1:1 (0:0), Jirny – Karlovy Vary 1:0 (1:0), Čáslav – Chomutov 2:1 (0:0), Zápy – Kunice 3:0 (2:0).