VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Víkendová pozvánka na fotbal

Východní Čechy - Deník přináší pozvánku na víkendový fotbal

1.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Pátek 1. dubna

Dorost – I. liga: Pardubice – Hradec Králové (11.00 st. a 13.15 ml., hř. Ohrazenice)

Sobota 2. dubna

ČFL:

FK Pardubice – Písek (10.15, hř. tesla).

Divize C:

AFK Chrudim – Velim (10.15), Letohrad – Nová Paka (16.30). Dorost – divize: Olympia Hradec – Kolín, Náchod – Jablonec B (oboje 10.00 st. a 12.15 ml.)

Královéhradecko kraj

krajský přebor:
Dobruška - Olympia Hradec (16.30); I. A třída: Kostelec n. O. - Roudnice, Libčany - Jaroměř, Sobotka - Černilov, Třebechovice p. O. - Dvůr Králové B (vše 16.30), Janské Lázně – Vrchlabí (hř. UMT Trutnov, 17); I. B třída: Trutnov B - Chlumec n. C. (hř. UMT, 12.15), Hlušice - Úpice, Bílá Třemešná – Mostek, Vítězná - Stará Paka (hř. Pilníkov), Mladé Buky - Jičín B, Horní St. Město – Libáň, Předměřice - České Meziříčí, Dohalice - Probluz, Vamberk - Loko Hradec, Ohnišov - Deštné (vše 16.30). Starší dorost - krajský přebor: Rychnov n. K. - Jičín (hř. UMT, 15).

Mladší dorost - krajský přebor: Broumov - Nový Bydžov B (9.30), Jaroměř - Dobruška (hř. Jaroměř č. 2), Nové Město n. M. - Hronov/Police (hř. UMT), Třebeš - Jičín (vše 11.15), Slavia Hradec - Třebechovice (11.30), N. Paka/St. Paka - Rychnov n. K. (hř. St. Paka, 14.15).

Pardubicko

krajský přebor:
Živanice - Svitavy, V. Mýto - Žamberk, Choceň - Dobříkov, SK Chrudim - Srch, Holice - Stolany, Třemošnice - Č. Třebová (vše 16.30); I. A třída: Litomyšl - Choceň B, Slatiňany - Morašice, Staré Hradiště - Moravany, Přelouč - Letohrad B, Cerekvice n. L. - Valy (vše 16.30); I. B třída: Rosice n. L. - Prosetín, Semanín - V. Mýto B, Rychnov n. M. - Pomezí, Březová n. S. - Ústí n. O. B, Polička B - Č. Třebová B (vše 16.30). Dorost - krajský přebor: FK Pardubice C - SK Chrudim (hř. Na Dolíčku), M. Třebová - Svitavy (oba 10 st. a 12.15 ml.), Litomyšl - V. Mýto, Lanškroun - Hlinsko (oba 10.15 st. a 12.30 ml.), Polička - Horní Jelení (12 st. a 14.15 ml.); I. třída: Třemošnice - Holice (10), Kameničky - Živanice (10.30), Slatiňany - Sezemice, Chrast - Řečany n. L., Choceň - Proseč (hř. UMT), Březová n. S. - Žamberk (vše 14.15).

Neděle 3. dubna

Divize C: Hradec Králové B – Náchod (10.15, hř. Nový Hradec), Dvůr Králové – Horní Měcholupy (16.30). Dorost – Česká liga: Hradec Králové B – Teplice B (11.00 st. a 13.15 ml., hř. Slavia HK). Divize: Nový Bydžov B – Dvůr Králové (14.00 st. a 16.15 ml.).

Královéhradecko

krajský přebor: Převýšov - Broumov (10.15), Česká Skalice - Doudleby n. O., L. Bělohrad /Pecka - Lhota p. L., Rychnov n. K. - Police n. M., Přepychy - Nový Hradec, Nový Bydžov B - Kunčice (hř. Chudonice, UMT), Týniště n. O. - Kratonohy (vše 16.30); I. A třída: Hořice - Opočno, Č. Kostelec - Slavia Hradec (vše 16.30); I. B třída: Kopidlno – Rudník, Provodov – Malšovice, Borohrádek – Albrechtice, Černíkovice - Nové Město n. M. (vše 16.30). Starší dorost - krajský přebor: Nový Bydžov B - Chlumec n. C. (hř. Chudonice, UMT), Dobruška - Slavia Hradec (oba 10), FKM Úpa - Broumov (hř. Trutnov - UMT, 13.15), Třebeš - Nové Město n. M. (13.45), Jaroměř - Stěžery (hř. Jaroměř č.2, 14), Č. Kostelec - N. Paka/S. Paka (14.15), Třebechovice - Kopidlno (14.30). Mladší dorost - krajský přebor: FKM Úpa - Č. Kostelec (hř. UMT Trutnov, 11.15), Hořice - Chlumec n. C. (14.15).

Pardubicko

krajský přebor:

FK Pardubice B - Hlinsko (hř. Ohrazenice, UMT), Polička - Lanškroun, (oba 16.30); I. A třída: Dolní Újezd - M. Třebová, H. Městec - Načešice (oba 16.30); I. B třída: SK Chrudim B - FK Pardubice C (10.15), AFK Chrudim B – Prachovice (hř. UMT), Bítovany - Holice B, Zámrsk - Hlinsko B, Rozhovice - Ronov n. D., Kameničky - Horní Jelení, Králíky/Č. Voda - Sebranice (hř. Králíky), Svitavy B - Sloupnice (hř. Svitavy-Lány), Lanškroun B – Verměřovice (vše 16.30). Dorost - krajský přebor: Králíky/Č. Voda - AFK Chrudim B (hř. Králíky), Přelouč - Ústí n. O. (oba 12 st. a 14.15 ml.); I. třída: Moravany - Ostřešany (10.30), Jaroměřice - Sloupnice (13.30), Pardubičky - Stolany, Miřetice - Křičeň, Bystré - Rybník, Jablonné n. O. - Č. Třebová (vše 14), Horní Újezd - Řetová, Dolní Újezd - Jevíčko (oba 14.15).


1.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Parkovací automat v Chrudimi. Ilustrační snímek.

Parkování v Chrudimi uhradíte i kartou nebo mobilem

Kelti chystají také oslavu svátku Lughnasad.
7

Kelti sklidí, co zaseli, chystají také oslavu svátku Lughnasad

Rekonstrukce kanalizace způsobí nové dopravní uzavírky

Chrudim – S postupující rekonstrukcí vodovodní a kanalizační sítě v chrudimské Palackého ulici dojde v následujícím období k několika novým dopravním uzavírkám. 

AUTOMIX.CZ

10 dostupných aut, ve kterých budete vypadat bohatší, než ve skutečnosti jste

Ruku na srdce, každý z nás chce tu a tam vypadat před ostatními dobře – a dobře v tomto případě znamená „zámožně“. Samozřejmě jen málokterý movitý majetek poukazuje na stav konta tak, jako luxusní auto.

Bez vstřelené branky Chrudim napoprvé prohrála

Chrudim – První přípravné utkání před nadcházející sezonou sehráli o víkendu fotbalisté MFK. Vyjeli za ním do malé vísky Medlov, kde se střetli s loňským vítězem MSFL, Sportovním klubem Uničov.

Ve Smrčku děti potěší Pohádkový les

Smrček – Zveme všechny malé i velké na tradiční Pohádkový les a pouťové oslavy ve Smrčku. Akce se koná v sobotu od 14.00 hodin a potrvá až do podvečerních hodin. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení