V první půli měli domácí jasnou herní převahu, ale vytěžili z několika vyložených gólových šancí jen jednu vstřelenou branku. Do druhého poločasu naskočili hosté s cílem vyrovnat a nebyli daleko. Tři loženky ale hrotoví hráči Králova Dvora spálili a protože gólově úspěšný nebyl ani domácí Lukáš Kopecký, který pár minut před koncem netrefil prázdnou bránu, Chrudim tak po zásluze vyhrála těsně 1:0 a připsala si už pátou výhru v řadě.

MFK Chrudim – Králův Dvůr 1:0 (1:0)
Branky: 20. Kučera. Rozhodčí: Ulrích – Cichra, Lafek. ŽK: 2:3. Diváků: 210.
Sestavy - MFK Chrudim: Mrázek – Radouš (K), Dostálek (82. Mlynka), Langr (73. Vavrouš), Kučera (90. Hauf), Drahoš, Řezníček, Kesner (89. Mastík), Vodrážka, Krčál, Kopecký (85. Vašulín).
Králův Dvůr: Vávra – Zelenka, Šilhavý, Soldát, Hell, Procházka (82. Bouček), Eliáš (76. Svoboda), Kilián, Balšánek (K), Ježdík, Šlapák (82. Brehin).

Fotbalové utkání mezi MFK Chrudim ( červenočerném) a FC Olympia Hradec Králové (v bílozeleném) na hřišti Pod vodojemem v Chrudimi.