VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledkový servis soutěží mládeže

Chrudimsko - Výsledkový servis ligových, krajských a okresních fobtalových soutěží mládeže

1.5.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michael Kalinics

DOROST

Česká liga dorostu U 17, sk. B

Výsledky 20. kola: MFK Chrudim Meteor Praha 0:3 (branky: 39. Čvančara, 78. Bíba, 79. Vetešník ), Kladno Benešov 3:1, Varnsdorf Písek 0:2, Táborsko Ústí nad Labem 5:0, Admira Praha Motorlet Praha 1:1, Viktoria Žižkov Kolín 5:0 , Vyšehrad Most 0:2.

1. Táborsko 19 16 0 3 62:20 47

2. Meteor Praha 19 15 0 4 71:24 46

3. Most 19 13 0 6 50:26 40

4. Kladno 19 12 0 7 66:34 36

5. Motorlet Praha 19 12 0 7 43:34 33

6. Benešov 19 10 0 9 29:38 30

7. Kolín 19 10 0 9 32:33 29

8. Viktoria Žižkov 19 10 0 9 24:34 28

9. Vyšehrad 19 8 0 11 33:33 25

10. Písek 19 7 0 12 28:31 24

11. Ústí nad Labem 19 7 0 12 24:44 21

12. Admira Praha 19 6 0 13 16:36 19

13. Chrudim 19 6 0 13 23:61 16

14. Varnsdorf 19 1 0 18 13:66 5

Česká liga dorostu U 16, sk. B

Výsledky 20. kola: MFK Chrudim Meteor Praha 2:3 (branky: 39. Voženílek, 61. Marel 13. Bím, 27. Fiala, 43. Bobek), Kladno Benešov 3:0, Varnsdorf Písek 0:1, Táborsko Ústí nad Labem 0:1, Admira Praha Motorlet Praha 3:1, Viktoria Žižkov Kolín 1:1, penalty 4:5; Vyšehrad Most 3:3, penalty 7:6.

1. Admira Praha 19 16 0 3 35:10 48

2. Motorlet Praha 19 13 0 6 57:21 41

3. Benešov 19 13 0 6 42:30 40

4. Táborsko 19 12 0 7 54:22 36

5. Vyšehrad 19 12 0 7 53:35 36

6. Ústí nad Labem 19 13 0 6 37:24 36

7. Meteor Praha 19 13 0 6 36:32 35

8. Most 19 10 0 9 46:48 30

9. Písek 19 8 0 11 22:29 24

10. Kolín 19 9 0 10 35:48 24

11. Viktoria Žižkov 19 3 0 16 27:38 15

12. Kladno 19 5 0 14 27:66 15

13. Chrudim 19 3 0 16 17:48 12

14. Varnsdorf 19 3 0 16 16:53 7

Krajský přebor dorostu U19

Výsledky 22. kola: Dolní Újezd Hlinsko 3:1 (41. a 60. Drahoš, 69. Dvořák 88. Klika); Přelouč/ Řečany Polička/ Pomezí 0:1, Lanškroun Česká Třebová 1:3, Svitavy B Choceň 2:2, Moravská Třebová Heřmanův Městec 2:3 (30. Mikšánek, 88. Štaffa 11. Kápička, 37. Gerbel, 76. Svoboda z pen); Svídnice/ Slatiňany Holice 5:1 (9. Makar, 39., 44. a 62. Slavík, 83. Zelenka 50. Křtěn); Libchavy Ústí n. O. 1:0; Třemošnice Živanice 3:0 (20. a 63. Malý, 13. Šťastný).

1. Holice 21 15 0 6 75:47 44

2. Česká Třebová 21 13 0 8 64:42 39

3. Dolní Újezd 21 12 0 9 55:45 36

4. Živanice 21 12 0 9 51:38 35

5. Třemošnice 21 11 0 10 49:39 34

6. Svídn./Slatiňany 21 12 0 9 47:44 34

7. Heřmanův Městec 21 11 0 10 40:41 33

8. Choceň 20 10 0 10 35:30 32

9. Hlinsko 21 10 0 11 42:41 32

10. Přelouč/Řečany 21 12 0 9 38:45 32

11. Libchavy 21 10 0 11 44:39 31

12. Ústí n. O. 21 11 0 10 36:34 31

13. Polička/Pomezí 21 9 0 12 29:37 27

14. Svitavy B 21 8 0 13 33:59 24

15. Mor. Třebová 20 7 0 13 46:59 23

16. Lanškroun 21 4 0 17 25:69 14

I. třída dorostu, skupina A

Výsledky 18. kola: Sezemice/ Holice B Moravany/ Chroustovice 1:2 (branky: 49. Krátký 29. Bareš, 70. Horák ); Rosice n. L. Kameničky 3:4 (branky: 13. Tichý, 38. Voženílek, 42. Kovárník 45. a 89. Adámek, 68. a 75. Bureš); Horní Jelení Luže 3:0 (branky: 19. Kaplan, 33. Roček, 62. Chytka); Svratouch Miřetice 2:1 (branky: 16. a 27. Bureš 39. Potěšil); Staré Hradiště Prosetín/ Holetín 3:7 (branky: 13. a 16. Vondraobě z pen., 46. Havlík 20. Blatoň Jakub, 58. J. Slavík Jaroslav, 59., 70. z pen.; 79. a 89. F. Slavík, 74. Spilko); Pardubičky B Opatovice n. L. 7:2; Vítanov Paramo Pardubice 1:0 (branka: 24. Vrána).

1. Mor./Chroustov. 18 16 1 1 76:17 48

2. Pardubičky B 18 15 0 3 81:30 44

3. Prosetín/Holetín 18 14 0 4 84:31 42

4. Horní Jelení 18 14 0 4 46:24 42

5. Svratouch 18 14 0 4 70:30 41

6. Miřetice 18 11 0 7 84:32 33

7. Opatovice n. L. 17 9 0 8 31:46 26

8. Luže 18 7 0 11 53:45 23

9. Vítanov 19 5 1 13 38:68 16

10. Kameničky 18 4 0 14 26:63 15

11. Paramo Pce 18 6 0 12 14:52 15

12.Sezemice/Holice B 18 3 0 15 18:71 12

13. Rosice n. L. 18 4 0 14 39:98 11

14. Staré Hradiště 18 3 0 15 22:75 9

I. třída dorostu, skupina B

Výsledky 14. kola: Polička B/ Sebranice Vraclav/ Zámrsk 1:1. 18. kolo: Jablonné n. O. FC Jiskra 0:2; Kunčina/ Mladějov Sloupnice/ Jehnědí 2:2, penalty 2:3, Proseč Jaroměřice/ Jevíčko 2:3 (58. Vopařil, 80. Hromádka 49. Foret, 69. Mooz, 87. Hejna); Tatenice Rybník 5:2, Žichlínek H. Újezd/ Morašice 2:6

1. H. Újezd/Morašice 16 15 0 1 85:12 45

2. FC Jiskra 16 12 0 4 51:23 35

3. Jablonné n. O. 15 11 0 4 55:22 33

4. Žichlínek 16 9 0 7 38:38 26

5.Vraclav/Zámrsk 15 7 0 8 31:29 22

6. Jarom./Jevíčko 14 6 0 8 26:40 20

7. Proseč 15 6 0 9 26:33 19

8.Sloupnice/Jehnědí 16 7 0 9 31:55 19

9. Polička B/Sebr. 14 6 0 8 18:29 17

10. Tatenice 14 5 0 9 23:45 14

11. Kunčina/Mlad. 14 5 0 9 20:42 13

12. Rudoltice 12 3 0 9 19:42 9

13. Rybník 15 1 0 14 17:53 7

Okresní přebor staršího dorostu

Výsledky 10. kola: Rosice/ Hrochův Týnec Zaječice 3:1 (38. Farkaš, 70. Petrlík, 75. Horák 89. Kulhánek); Nasavrky/ Ctětín Dřenice 2:0 (12. Tomek, 46. Licek).

1. Nasavrky/Ctětín 11 9 1 1 36:10 28

2. Rosice/Hr.Týnec 11 8 1 2 56:16 25

3. Dřenice 10 2 1 7 26:33 7

4. Zaječice 10 0 1 9 7:66 1

ŽÁCI

Česká liga žáků U15, skupina B

Výsledky 22. kola: MFK Chrudim FAŠV 1:1, penalty 1:2 (9. Brychnáč 53. Michalina); Liberec Kolín 6:0, Meteor Praha Náchod 8:2, Dukla Praha Cidlina 2:0; Admira Praha Jablonec 1:2; Povltavská FA Trutnov 2:1.

1. Meteor Praha 22 20 0 2 110:27 58

2. Dukla Praha 22 16 0 6 100:31 51

3. Admira Praha 22 16 0 6 74:23 47

4. Jablonec 22 16 0 6 67:26 47

5. Liberec 22 15 0 7 76:22 46

6. Cidlina 22 15 0 7 58:30 42

7. Povltavská FA 22 9 0 13 35:60 29

8. Chrudim 22 9 0 13 40:55 27

9. Trutnov 22 6 0 16 34:81 20

10. Náchod 22 5 0 17 36:103 15

11. Kolín 22 3 0 19 8:85 9

12. FAŠV 22 2 0 20 26:121 5

Česká liga žáků U 14, skupina B

Výsledky 22. kola: MFK Chrudim FAŠV 2:3 (37. Kulhavý, 53. Kopecký 12. Rus, 46. Hejna, 77. Štefan); Liberec Kolín 6:0; Meteor Praha Náchod 1:2; Dukla Praha Cidlina 3:2; Admira Praha Jablonec 1:4, Povltavská FA Trutnov 1:2.

1. Liberec 22 18 0 4 86:14 55

2. Dukla Praha. 22 16 0 6 91:49 48

3. Jablonec 22 16 0 6 76:25 47

4. Meteor Praha 22 15 0 7 67:29 45

5. Náchod 22 13 0 9 68:45 41

6. Admira Praha 22 13 0 9 86:46 37

7. Cidlina 22 12 0 10 46:53 35

8. Trutnov 22 8 0 14 46:56 27

9. Kolín 22 7 0 15 37:99 20

10. Chrudim 22 7 0 15 31:68 19

11. Povltavská FA 22 5 0 17 45:85 16

12. FAŠV 22 2 0 20 28:138 6

Česká liga žáků U12, skupina C

Výsledky 18. kola: Slovan Liberec MFK Chrudim 22:0, Kolín RMSK Cidlina 1:12, Čáslav Trutnov 3:8, Hradec Králové Jablonec 7:6, Viktoria Žižkov Mladá Boleslav 4:10, Pardubice Náchod 29:2.

1. Hradec Králové 16 16 0 0 323:53 48

2. Pardubice 15 13 0 2 214:69 39

3. Jablonec 15 10 1 4 155:64 31

4. Slovan Liberec 15 10 1 4 177:88 31

5. Trutnov 15 10 1 4 113:81 31

6. Mladá Boleslav 15 8 1 6 134:84 25

7. Viktoria Žižkov 16 8 0 8 155:118 24

8. RMSK Cidlina 15 6 1 8 133:145 19

9. Čáslav 15 3 2 10 72:136 11

10. Kolín 15 2 1 12 58:218 7

11. Chrudim 15 1 0 14 58:253 3

12. Náchod 15 0 0 15 28:311 0

Krajský přebor st. žáků, sk. A

Výsledky 17. kola: Prosetín/ Holetín Heřmanův Městec 3:2 (branky: 17. Mrázek a 22. Mrázek, 41. Zavoral 15. Václavík, 49. Feneš ); Holice Přelouč 5:0 ; Vysoké Mýto Hlinsko 2:0 (branky: 35. Rajnoch, 64. Vácha); Pardubice B Pardubičky 6:0. Předehrávka 18. kola: Přelouč Třemošnice 5:0.

1. Pardubice B 17 17 0 0 149:15 50

2. Vysoké Mýto 17 14 0 3 78:13 42

3. Holice 17 11 0 6 56:34 33

4. Hlinsko 17 9 0 8 50:54 28

5. Přelouč 18 9 0 9 58:64 27

6. Pardubičky 17 8 0 9 54:40 25

7. Slatiňany 17 7 0 10 44:48 22

8. Prosetín/Holetín 17 5 0 12 30:79 13

9. Heřm. Městec 17 4 0 13 40:93 12

10. Třemošnice 18 2 0 16 31:150 6

Krajský přebor ml. žák, sk. A

Výsledky 17. kola: Prosetín/ Holetín Heřmanův Městec 6:3 (8. a 12. Gabriel, 10. Pařízek, 20. Borna, 22. Fišer, 28. Horák 27. Čížek, 52. Marek, 54. Turina); Holice Přelouč 4:1; Vysoké Mýto Hlinsko 1:2 (52. Novák 21. Sedláček, 36. Šmahel); Pardubice B Pardubičky 8:3. Předehrávka 18. kola: Přelouč Třemošnice 0:3 (2. Míšek, 4. T. Tlustý, 56. J. Tlustý).

1. Vysoké Mýto 17 15 1 1 136:27 46

2. Hlinsko 17 13 2 2 112:25 41

3. Pardubice B 17 13 1 3 150:34 40

4. Holice 17 11 0 6 73:41 33

5. Pardubičky 17 6 3 8 39:54 21

6. Třemošnice 18 6 3 9 52:95 21

7. Prosetín/Holetín 17 6 2 9 40:51 20

8. Přelouč 18 6 1 11 55:91 19

9. Heřm. Městec 17 1 2 14 28:130 5

10. Slatiňany 17 1 1 15 28:165 4

Okresní přebor starších žáků

Výsledky 12. kola: Ctětín/ Nasavrky Vítanov/ Kameničky 0:0; T. Kamenice/ H. Bradlo Zaječice/ Chrast 1:8 (34. Sedlák 28. Linhart, 38. Šprongl, 42. a 48. Steklý, 51. a 56. Klas, 67. a 69. Křičenský).

1. Zaječice/Chrast 12 11 0 1 67:10 33

2. Svratouch 11 10 0 1 87:12 30

3. Vítanov/Kamen. 12 5 2 5 19:31 17

4. Ctětín/Nasavrky 12 3 2 7 20:46 11

5. Proseč 11 3 0 8 26:56 9

6. T.Kamen./H.Bradlo 12 1 0 11 8:72 3

Okresní přebor mladších žáků

Výsledky 14. kola: Prachovice/ Třemošnice B Ronov 5:2 (5., 47, 56., a 57. Dunka, 10. Ouřecký 21. a 40. Pavlík); Chrast/ Zaječice Nasavrky/ Ctětín 3:3 (34. Oplíštil, 31. a 32. Dobrkovský 2. Losenický, 6. vlastní Dalecký, 54. David); Orel Kameničky/ Vítanov 3:1 (15. Švadlenka, 21. a 53. Popílek 59. Vrána); Svratouch Luže 0:7 (17. Žiga, 25. Doudová, 35. Tefr, 44. Kaňka, 46., 51. a 56. Rychtařík).

1. Prach./Třem. B 13 10 2 1 60:33 32

2. Nasavrky/Ctětín 12 9 2 1 69:23 29

3. Luže 13 8 1 4 66:29 25

4. Chrast/Zaječice 13 6 4 3 44:30 22

5. Hlinsko B 12 5 3 4 62:35 18

6. Ronov 13 5 2 6 32:36 17

7. Svratouch 13 5 0 8 25:42 15

8. Kamen./Vítan. 13 4 2 7 30:27 14

9. Orel 12 4 2 6 34:43 14

10. Rosice/H. Týnec 12 2 4 6 29:35 10

11. Stolany 12 0 0 12 7:125 0

Autor: Redakce

1.5.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Petardy dopadaly na dětské hřiště

Ilustrační fotografie.

Zlodějka využila otevřených dveří, vloupala se k seniorce

Podvodníci žádali peníze pro příbuzné, ukradli 280 tisíc korun

Chrudimsko – Policisté varují před podvodníky, kteří po telefonu žádají peníze na pomoc členům rodiny poškozených. Legendu si upravují podle aktuální potřeby, ale policejní mluvčí Ondřej Zeman jejich postupuje ilustruje na příkladu, který se odehrál v uplynulých dnech na Moravskotřebovsku.

Kontejnery na kov v Chrudimi nebudou. I kvůli bezdomovcům

Chrudim - Kontejnery na kovový odpad v chrudimských ulicích umístěny nebudou, byť by si to možná někteří lidé přáli.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Noční soupeření vyhrály hasičky ze Štěpánova

Chrudim - V pátek se konala v Seči tradiční noční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do ligy okresu Chrudim. Letos to byl již 20. ročník.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení