Byl jste už po tak krátkém pobytu na hřišti vyloučen?
To určitě ne. Teď jsem střídal v 85. minutě a k vyloučení došlo ve čtvrté minutě nastaveného času. Po faulu na půlce hřiště domácí hráč chtěl rychle rozehrát, já se motal kousek od balonu a on mě trefil. Rozhodčí Felkl, kterého dobře znám, mi ukázal žlutou kartu za zdržování a vzápětí ještě jednu a červenou. Když jsem se divil, za co je ta druhá, tak mi řekl, že za prstýnek na ruce. Přitom asistent mě s ním na hřiště pustil. Většinou si prstýnek před utkáním přelepuji, tentokrát jsem to holt nějak vynechal…

A víte, kolikátá červená karta to ve vaší kariéře byla?
Do svých pětatřiceti let jsem nebyl vyloučen ani jednou, za poslední tři roky to nějak narůstá, tahle je čtvrtá. Hlavně, že neměla vliv na naši výhru 3:1.

Po této výhře už mají Načešice prakticky jistý postup do I. A třídy. Už nejste nejmladší, budete týmu i nadále pomáhat?
Zatím jsem toho v Načešicích moc nenahrál. Na podzim jsem byl na operaci kolene a postupně to opatrně znovu zkouším. Uvidím, jak se budu cítit po letní přípravě, ale rozhodně bych rád ještě pokračoval. Navíc v oddíle již pět let trénují přípravku a těším se na další práci s fotbalovými talenty.