Šanci ukázat své fotbalové umění dostali všichni hráči ročníku, a tak byly poskládány dva týmy.

Boje ve skupinách přinesly tyto výsledky:

MFK Bílá FK Viktoria Plzeň I 3:2, Motorlet Praha Jinonice 2:0, Horní Měcholupy 4:4, SK Nusle 1:2, Motorlet Barandov 3:1. Ve skupině skončili Chrudimští na 2. místě.

MFK Červená Bohemians Praha 3:2, HC Sparta Praha 4:2, Slavoj Kladno 5:0, FK Viktoria Plzeň II 1:2, Loko Vltavín 2:0. Tým bílých svoji skupinu vyhrál.

V semifinále nastoupily naděje MFK proti sobě a oba týmy předvedly pěkný fotbal. Po velkém boji souboj vyhrál tým Červených v poměru 4:1 a zajistil si účast ve finále. Bílé čekal boj o třetí místo s Bohemians Praha, v němž se nakonec po vítězství 3:1 radovali z bronzového umístění.

Ve finále se proti Červeným postavil zatím neporažený tým SK Nusle. Utkání přineslo spoustu krásných fotbalových okamžiků na obou stranách, ale ani jeden gólman za svá záda nepropustil žádnou střelu, a tak se muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu. V něm byli chrudimští mladíci neomylní, a tak se mohli radovat z celkového prvenství v turnaji.

Chlapci byli po zásluze odměněni medailemi a pohárem za první i třetí místo, ale také bouřlivým potleskem svým fanoušků a rodičů.

Sestavy MFK Bílí: Tomáš Kudláček, Šimon Pilař, Dominik Wirkner, Ondřej Hudák, David Vaníček, Matěj Kosina, Matyáš Lang, Adam Cejn, Michal Truhelka.

MFK Červení: Michal Špánik, Ondřej Nepovím, Lukáš Sedlák, Tobiáš Gerhart, Kristýnka Burešová, Jan Maruna, Tomáš Burda, Robert Lankaš, Filip Kaiser.

Tímto děkujeme hráčům a fanouškům za příkladné reprezentování klubu na turnajích.

Veřejnost může shlédnout poháry a medaile v Obchodním domě Mája v Široké ulici, čímž tímto děkujeme panu Čejkovi za propůjčení výlohy.

Dále stále trvá nábor malých šikovných hráčů, které baví fotbal. Více na tel. čísle 774 282 354 nebo na webu: mfk-chrudim2005.webnode.cz