VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zprávy OFS: Jací rozhodčí byli nasazeni pro 17. kolo?

Chrudim - Zajímá vás nasazení rozhodčích v okresních soutěžích pro 17. kolo? Čtěte dál!

13.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Kastner

Soutěž A1A Okresní přebor, 17. kolo
A1A1701 Miřetice – Rváčov NE 19. 04. 17:00 Kykal, Krejska, R. Pokorný
A1A1702 Luže – H. Městec „B“ NE 19. 04. 17:00 Kváša, Tláskal, Dušek
A1A1703 Vítanov – Hr. Týnec SO 18. 04. 17:00 Dušek, Kučera, Jinoch
A1A1704 Svídnice – H.Bradlo SO 18. 04. 17:00 Semerád, Průcha, Šeps
A1A1705 Nasavrky – Chroustovice NE 19. 04. 17:00 Kosina, F. Smitka, Havránek
A1A1706 Bítovany – Chrast NE 19. 04. 17:00 OFS Pce, OFS Pce, OFS Pce
A1A1707 Ronov – SK Chrudim „B“ NE 19. 04. 17:00 Průcha, Kořínek, Šeps

Soutěž A2A III. třída, 17. kolo
A2A1701 Bojanov – Holetín SO 18. 04. 17:00 Kořínek
A2A1702 Načešice “B“ – Tuněchody NE 19. 04. 17:00 Ďuriš
A2A1703 Stolany „B“ – Křižanovice SO 18. 04. 17:00 R. Pokorný
A2A1704 Krouna – Orel NE 19. 04. 17:00 Mrázek
A2A1705 Slatiňany “B“ – Prosetín “B“ SO 18. 04. 17:00 B. Čechlovský
A2A1706 Bořice – Svratouch SO 18. 04. 17:00 Krejska
A2A1707 Dřenice – Rosice NE 19. 04. 17:00 Alinč

Soutěž A3A IV. třída, 18. kolo
A3A1801 Ctětín – Miřetice “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Průcha
A3A1802 Trh. Kamenice – Tuněchody “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Dušek
A3A1803 Městec – Míčov PÁ 17. 04. 17:00 Ďuriš
A3A1804 Krouna “B“ – Zaječice PÁ 17. 04. 17:00 Krejska
A3A1805 Orel “B“ – Prachovice “B“ PÁ 17. 04. 17:00 R. Pokorný
A3A1807 Žl. Chvalovice – Orel Hlinsko PÁ 17. 04. 17:00 Novotný
A3A1808 Kočí – Chrast “B“ PÁ 17. 04. 17:00 Váša, hř. Chrast

Soutěž A3A IV. třída, 21. kolo

A3A2101 Žl. Chvalovice – Ctětín SO 18. 04. 17:00 Váša
A3A2102 Kočí má volno
A3A2103 Chrast “B“ – Orel “B“ NE 19. 04. 17:00 Žďánský
A3A2104 Orel Hlinsko – Krouna “B“ SO 18. 04. 17:00 Tláskal, hř. Vortová
A3A2105 Jenišovice – Městec NE 19. 04. 17:00 Malivánek
A3A2106 Prachovice “B“ – Trhová Kamenice SO 18. 04. 17:00 Novotný
A3A2107 Zaječice – Miřetice “B“ NE 19. 04. 17:00 Kučera, hř. Orel
A3A2108 Míčov – Tuněchody “B“ SO 18. 04. 17:00 F. Smitka

Soutěž C1A Okresní přebor dorostu, 17. kolo
C1A1701 Rosice – Rozhovice SO 18. 04. 10:00 Mrázek
C1A1702 Luže – Miřetice NE 19. 04. 14:30 Dušek
C1A1703 Nasavrky – Hr. Týnec SO 18. 04. 10:00 Kváša
C1A1704 Chroustovice – Prosetín SO 18. 04. 17:00 Ďuriš
C1A1705 Bojanov má volno
C1A1706 Ronov – Svratouch NE 19. 04. 10:00 Bednář
C1A1707 Skuteč – Rváčov NE 19. 04. 10:00 Šebek

Soutěž E1A OP starších žáků, 19. kolo

E1A1901 Holetín – Chroustovice NE 19. 04. 10:00 Horník
E1A1902 Svídnice – Rosice NE 19. 04. 10:00 Alinč
E1A1903 H. Bradlo – Svratouch NE 19. 04. 10:00 Malivánek, hř. Bojanov
E1A1904 Ronov – Dřenice SO 18. 04. 10:00 Novotný

Soutěž F1A OP mladších žáků, 16. kolo

F1A1603 Zaječice – Krouna NE 19. 04. 14:00 B. Čechlovský

Soutěž F1A OP mladších žáků, 19. kolo
F1A1901 Krouna má volno
F1A1902 Luže – Rváčov NE 19. 04. 10:00 Kysela
F1A1903 Ctětín – Hr. Týnec NE 19. 04. 10:00 Kosina
F1A1904 Junior – Zaječice SO 18. 04. 14:00 Petr, hř. Zaječice

Soutěž G1A Okresní přebor starší přípravky, 11. kolo
G1A1101 Hlinsko – Junior SO 18. 04. 09:00 Šebek
G1A1102 Junior – Vítanov SO 18. 04. 10:00 Šebek, hř. Hlinsko
G1A1103 Vítanov – Hlinsko SO 18. 04. 11:00 Šebek, hř. Hlinsko
G1A1104 Zaječice – H. Městec NE 19. 04. 09:00 Havránek
G1A1105 H. Městec – Luže NE 19. 04. 10:00 Havránek, hř. Zaječice
G1A1106 Luže – Zaječice NE 19. 04. 11:00 Havránek, hř. Zaječice
G1A1107 Slatiňany – SK Chrudim NE 19. 04. 09:00 Jinoch
G1A1108 SK Chrudim – Načešice NE 19. 04. 10:00 Jinoch, hř. Slatiňany
G1A1109 Načešice – Slatiňany NE 19. 04. 11:00 Jinoch, hř. Slatiňany

13.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Pétanque - ilustrační foto

Petrohrad: Koulím zdar a pétanque zvlášť

Po bouřkách a přeháňkách z posledních týdnů zažívají houbaři v lesích žně.

Žampiony rostou v centru Chrudimě

Zloděj ukradl modrý kontejner

Česká Rybná – Skutečští policisté pátrají po zloději, který v České Rybné na Chrudimsku ukradl z volně přístupného pozemku vedle silnice velkoobjemový modrý kovový kontejner s dřevěnou nástavbou, který byl určen na biomasu. 

V podkroví můžete mít své království

Bydlení na košické Hlavní ulici vyhledávají nejen zahraniční studenti, ale také manažeři pracující v nedalekých administrativních centrech. Zážitek z bydlení v centru města přináší originálně zrekonstruované podkroví starého měšťanského domu.

Nemocnice fungují i přes nedostatek lékařů a sester

Pardubický kraj – Zdravotního personálu je v nemocnicích nedostatek. O to složitější je situace přes léto, kdy si lékaři i sestry chtějí vzít dovolenou. 

Svěchyňova ulice se na čas uzavře

Chrudim – Z důvodu umístění jeřábu na komunikaci při instalaci antény na střechu domu čp. 250 v chrudimské ulici Svěchyňova bude během nadcházející soboty a neděle pro motoristy úplně uzavřená tamní silnice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení