VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokej

17.10.2015

Při premiéře řádila „Závodka" na ledě okresního přeborníka

Chrudim - Prvními dvěma zápasy meziokresního přeboru v ledním hokeji začal v neděli 4. října na zimních stadionech v Hlinsku a ve Skutči nový ročník této soutěže, který pokračoval v týdnu dalšími pěti utkáními. V první části si zahraje čtrnáct mužstev „meziokres" jednokolově systémem každý s každým.

16.10.2015

Ve středu bojovalo jen Hlinsko

Hlinsko - V řádném středečním termínu 4. kola hokejové Krajské ligy mužů se z našich zástupců představilo jen Hlinsko, které doma udolalo po nájezdech Českou Třebovou. Chrudimské čekalo včera večer po naší uzávěrce utkání v Poličce (výsledek přineseme v sobotním vydání). V neděli 18. října přivítá Chrudim na svém ledě Chotěboř (18:00), Hlinsko zajíždí do Moravské Třebové.

15.10.2015

V hokejové lize juniorů jsou Chrudimští čtvrtí

Chrudim - Zatímco místní hokejoví junioři si po pěti kolech Ligy juniorů ve skupině Střed vedou úspěšně, starší dorost za současné výkonnosti bude čekat nejspíš boj o udržení. V tabulce je po osmi kolech předposlední. Mladší dorost hrající pod hlavičkou Dynama Pardubice B na tom není také nijak valně, z jedenácti účastníků je zatím na osmé příčce.

13.10.2015

Ve 3. kole KLM se zadařilo oběma našim zástupcům

Chrudim - Krajská hokejová liga pokračovala v neděli 3.kolem a oba naši zástupci se po něm mohli radovat z vítězství.

9.10.2015

Krajská hokejová liga: Druhé kolo hrálo jen Hlinsko

Chrudim - Ve středu měli odehrát oba naši zástupci v Krajské hokejové lize mužů zápasy druhého kola, nakonec se to „povedlo" jen Hlineckým, kteří po boji udolali Choceň. Střetnutí Světlá Chrudim se nesehrálo pro poruchu osvětlení na tamním zimním stadionu. V neděli se v Chrudimi představí Litomyšl (18:00), Hlinsko zajíždí do Ledče.

8.10.2015

Střídavé výsledky hokejových mládežníků

Chrudim - Jihočeský Písek se stal v neděli strašákem pro mladé sportovce „východočeských Athén". Prohráli zde totiž jak fotbalisté MFK U17 a U16, tak i hokejoví junioři. Cenné body získal starší dorost proti Příbrami a mladší na ledě Třebíče.

6.10.2015

KLM začala okresním derby

Chrudim - V neděli odstartoval nový ročník hokejové Krajské ligy mužů, a to atraktivním okresním derby. Z výhry se nakonec po boji radovali domácí. Již zítra hrají oba naši zástupci další zápasy a mají tento program: Hlinsko Choceň, Světlá Chrudim (oba od 18:30 hodin).

2.10.2015

Generálky našim zástupcům vyšly

Chrudim/Hlinsko - Ve středu odehráli své generálky oba naši zástupci, kteří letos budou působit v Krajské hokejové lize mužů (KLM). A oba je zvládli na výbornou. Mistrovská soutěž startuje tuto neděli a los si s nimi trochu zažertoval, když je svedl dohromady hned v prvním kole, tedy v neděli 4. října od 18:00 hodin na zimním stadionu v Chrudimi.

1.10.2015

Hokejoví junioři začali nový ročník úspěšně

Chrudim - Hokejová liga juniorů odstartovala o posledním zářijovém víkendu nový ročník dvěma zápasy. Stejnou porci střetnutí odehrály v již rozehrané lize staršího a mladšího dorostu oba týmy místního HC, byť ten mladší hraje i v této sezoně pod hlavičkou Dynama Pardubice B.

30.9.2015

Skuteč zdolala meziokresní tým

Skuteč - Hokejisté místního HC si v generálce na nadcházející sezonu pozvali účastníka Meziokresního přeboru, kterého díky střeleckému procitnutí v závěru snadno porazili.

22.9.2015

Hokej: Třetí výhra Hlinska v přípravě

Hlinsko/Skuteč - Příprava hokejistů na Krajskou ligu je v plném proudu a v neděli odehrály své přátelské zápasy Hlinsko a Skuteč. Oba se nakonec radovaly z vítězství, i když Skutečští až po samostatných nájezdech.

17.9.2015

Mládežnický hokej: v plné zápasové zátěži

Chrudim - Hokejoví mládežníci místního HC jsou již v plné zápasové zátěži.

16.9.2015

Hokejisté Chrudimi povolili Stadionu vydařenou generálku

Chrudim - Místní hokejisté si zajeli v rámci přípravy na Krajskou ligu (zahájení 4. 10. doma s Hlinskem) na led druholigového soupeře (ten začíná mistrovskou soutěž 16. 9. v Bílině), se kterým se po dvě třetiny drželi, v závěrečné části ale propadli. Zápas začal se zpožděním v důsledku dopravních potíží hostí.

12.9.2015

Hokejová mistrovská sezona klepe na dveře

Chrudim - O prvním zářijovém víkendu se odehrála řada hokejových utkání mládeže, ať již v domácím prostředí, či na ledě soupeřů. Místní junioři a oba dorosty sehráli několik přípravných zápasů, neboť jejich mistrovská sezona již klepe na dveře.

11.9.2015

V meziokresním hokejovém přeboru skončil Jokerit Skuteč

Chrudim - Ve čtvrtek 3. září se uskutečnil předsezonní aktiv v rámci meziokresního přeboru v ledním hokeji. K jednání se nedostavili zástupci Torpeda Pardubice a Jokeritu Skuteč. Torpedo, stříbrný tým loňského ročníku, se nakonec dodatečně do soutěže přihlásilo, naopak Jokerit Skuteč skončil s činností, údajně pro nedostatek hráčů.

10.9.2015

Mladší dorost na úvod prohrál

Chrudim - Jako první zahájil o uplynulém víkendu hokejovou mistrovskou sezonu mladší dorost místního HC. Bohužel porážkou.

3.9.2015

První příprava skončila remízou

Chrudim - Poslední srpnový pátek sehráli hokejisté místního HC první přípravné utkání letošní sezony, a to s druholigovým týmem Trutnova, který již měl za sebou tři vítězné zápasy (v České Třebové 8:3, s Vrchlabím 4:2 a s Nymburkem 6:1). Tentokrát se ale musel spokojit s remízou.

1.9.2015

Krajský hokej před sezonou 2015/2016

Chrudim - Ve druhé polovině měsíce srpna se otevřely v rámci našeho regionu brány zimních stadionů v Chrudimi a Hlinsku. Ve Skutči zahájí umělá ledová plocha provoz v sobotu 27. září. Do té doby budou trénovat všechny složky Skutče na hlineckém ZS. Znamená to, že začala příprava všech družstev na novou sezonu. O tom, jaký bude model soutěží v rámci Pardubického kraje, poslouží tento stručný výčet.

30.8.2015

Hokejové ligové dorosty již prověřují formu

Chrudim - Jako první v rámci regionu zahájily přípravu na novou sezonu ligové dorosty místního HC. Starší chlapci sehráli dvě utkání, mladší dokonce tři.

6.8.2015

Kolář: "Hodně bruslení? Tohle mi sedí"

Pardubice - Nový styl, kterým se Pardubice snaží hrát, zkušenému útočníkovi vyhovuje. „Pořád je před námi ale práce," říká.

5.8.2015

Otázka pro...

Chrudim – V čase prázdnin a dovolených jsme vyzpovídali tři známé sportovní funkcionáře a položili jim dvě otázky:

1.7.2015

Chrudimští inline hokejisté se mohou těšit na extraligu

Chrudim – V druhé české nejvyšší soutěži inline hokeje se odehrál závěrečný turnaj, který byl rozdělen do dvou základních skupin, ze kterých do finále postupoval vždy jen vítěz. O zlaté medaile si to nakonec rozdalo béčko pražského Stormu a Eagles Chrudim. Východočeši i přesto, že finálový zápas po samostatných nájezdech ztratili, zajistili si postup do extraligy. Storm "B" totiž postoupit nemohl, jelikož áčko již v extralize působí.

19.6.2015

Před derniérou do čela 2. ligy znovu Stašov

Chrudim - V předposledním turnaji druholigové inlineové soutěže sesadil skutečskou rezervu z vedoucího místa Stašov, kterému v průběhu soutěže patřila povětšinou první příčka.

17.6.2015

In-lineové divize dohrály skupiny

Chrudim - V obou in-lineových divizích se dohrály zápasy ve skupinách. Ve skupině Střed se místní Eagles dlouho „schovával" za vedoucí Poličku, kterou nakonec v jejím prostředí porazil a vyšvihl se na výsluní. Naopak ve skupině Sever zklamaly Úhřetice, které ve dvou domácích zápasech nečekaně klopýtly a obsadily až předposlední post.

13.6.2015

Velké změny ve 2. lize inline hokeje

Chrudim - V úterý 9. června rozehrála druholigová soutěž v inline hokeji své sedmé dějství, ve kterém v obou případech došlo k překvapením, a tím i ke změnám v pořadí. Do čela se vyhoupla rezerva Skutče, ostatní tři týmy jsou ale v těsném závěsu.

11.6.2015

V divizi Sever bojuje trio týmů 
o třetí příčku tabulky

Chrudim – Inline hokej má za sebou v divizi Střed dvě kola (čtvrtek – neděle), Sever odehrál čtyři zápasy pouze v neděli.

6.6.2015

2. liga inline hokejistů s překvapivými výsledky

Chrudim - Na zdejším zimním stadionu se hrály v úterý 2. června zápasy šestého kola druhé ligy v inline hokeji. V obou případech došlo k překvapujícím výsledkům.

5.6.2015

Tomáš Langr přivezl světové zlato z MS veteránů v in-line!

Chrudim - Německý Düsseldorf byl pořadatelem MS v inline hokeji veteránů, ve kterém tým České republiky porazil ve finále Itálii 3:2, čímž obhájil světové zlato. Jedním z hráčů mistrovského týmu byl i 42letý Chrudimák Tomáš Langr, známý místní hokejista, který v letní přestávce hraje inline hokej za SK IHC Chrudim.

3.6.2015

Úhřetice klesly po dvou porážkách na čtvrtou příčku

Chrudim - Prvoligové soutěže v inline hokeji mají za sebou další porci zápasů. Ve skupině Střed se odehrálo pět utkání, v divizi Sever stejné množství. Tabulkám kraluje Polička, resp. Střída Sport Pardubice B.

1.6.2015

Hrající trenérka Pančáková: „Závěrečný kemp v Chrudimi splnil svůj účel"

Chrudim – Ve dnech 29. a 30. května se reprezentantky ČR v inline hokeji sešly na závěrečném kempu před odletem do Argentiny, kde v Rossariu absolvují ve dnech 7. – 13. června 2015 Mistrovství světa. Po dvou zlatých, dvou stříbrných a dvou bronzových medailích na světových šampionátech by rády získaly některý z kovů, čímž by dosáhly hattricku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení