Až ve čtvrtém domácím zápase HC Skuteč poprvé padla

Skuteč - V hokejové Krajské soutěži Královéhradecka se místní hokejisté po špatném začátku pomalu rozjíždí, patří jim již pátá příčka.

8.12.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

9. kolo:

Skuteč - Třebechovice 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Branky: Hladík, Komárek.

Domácím se tentokrát nedařilo tak, jak by si skutečský divák přál. Zvláště koncovka byla velmi špatná. Po dvoubrankovém vedení (navíc Kusý neproměnil trestné střílení) soupeř vstřelil kontaktní gól. Skutečští se pak obávali o vítězství až do závěrečného hvizdu.

10. kolo:

Skuteč - Semechnice 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

Branky: Hladík, Pražan, Škop Brandejs 2, Čapek, Hejzlar, Jičinský.

Ve čtvrtém domácím zápase jde o první bodovou ztrátu, ovšem až po boji, a to doslova a do písmene. Čtvrtý gól vítězů vstřelil „fantom" dle zápisu hráč č. 11 Hejzlar, který dle soupisky hostí vůbec do zápasu nenastoupil. Ovšem toto je chyba jak časomíry, tak rozhodčích. Takový gól by neměl platit!

Do vedení se dostala Semechnice v 5. minutě Čapkem (po teči) a v 16. minutě Brandejs využil přesilovku (0:2). V závěru úvodní dvacetiminutovky došlo na boxerskou vložku mezi Klusoněm a Hetfleišem, po níž oba aktéry čekal předčasný konec zápasu. Hned v úvodu druhé třetiny se Brandejs přičinil o třígólové vedení hostů. Ve 33. minutě si to mezi sebou rozdali Bureš se Stehlíkem a rovněž oni putovali předčasně do sprch. Následně ujel v oslabení Hladík a vstřelil první gól Skutče. Po pěti minutách Peškovu střelu brankář Mráček jen vyrazil a Pražan úspěšně doklepl (2:3). Kontaktní gól nabudil domácí tým do poslední dvacetiminutovky, což potvrdil po osmi minutách Škop (hosté si jeho střelu srazili do vlastní branky), který tak srovnal stav na 3:3. Bohužel přišla 52. minuta a „fantom" Hejzlar dal ze skrumáže čtvrtý, vítězný gól, aby dvě minuty před sirénou Jičínský upravil stav na konečných 3:5. Tím bylo rozhodnuto, ale přesto se utkání dohrávalo ve vypjaté atmosféře.

Sestava: A. Herynek Hladík, Zoulík, Nevole, Bureš, Netolický Komárek, Štursa, Pražan, Nevečeřel, Škop J. Herynek, Pešek, Klusoň Sahula.

Zítra zajíždí hokejisté Skutče do Opočna. (dom)

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Přestavba víkendové chaty na rodinný dům je v Čechách celkem obvyklá věc. Jenže ne vždy to funguje. Bohužel ne vždy totiž investor pochopí, že trvalé bydlení potřebuje něco jiného než chata. Pojďme se podívat na zajímavý návrh rekonstrukce chaty na moderní rodinný dům.

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem"

Východní Čechy - Redakce vašeho regionálního Deníku opět po roce přichází s již tradičním projektem.

Brigád je hodně, je ale dobré si vše zajistit s předstihem

Pardubicko, Chrudimsko – S blížícími se letními prázdninami roste mezi studenty středních a vysokých škol poptávka po brigádách.Že ne vždy je brigádu snadné najít, zjistila i studentka práv Klára Dostálová.

Stále není pozdě sehnat letní tábor

Chrudim – Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim nabízejí volná místa v rekreačním zařízení Krasnice u Přelouče. Tábor se koná ve dnech 15. až 29. července. Jeho tématem je: „Praotec Čech by zíral".