Až ve čtvrtém domácím zápase HC Skuteč poprvé padla

Skuteč - V hokejové Krajské soutěži Královéhradecka se místní hokejisté po špatném začátku pomalu rozjíždí, patří jim již pátá příčka.

8.12.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

9. kolo:

Skuteč - Třebechovice 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Branky: Hladík, Komárek.

Domácím se tentokrát nedařilo tak, jak by si skutečský divák přál. Zvláště koncovka byla velmi špatná. Po dvoubrankovém vedení (navíc Kusý neproměnil trestné střílení) soupeř vstřelil kontaktní gól. Skutečští se pak obávali o vítězství až do závěrečného hvizdu.

10. kolo:

Skuteč - Semechnice 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

Branky: Hladík, Pražan, Škop Brandejs 2, Čapek, Hejzlar, Jičinský.

Ve čtvrtém domácím zápase jde o první bodovou ztrátu, ovšem až po boji, a to doslova a do písmene. Čtvrtý gól vítězů vstřelil „fantom" dle zápisu hráč č. 11 Hejzlar, který dle soupisky hostí vůbec do zápasu nenastoupil. Ovšem toto je chyba jak časomíry, tak rozhodčích. Takový gól by neměl platit!

Do vedení se dostala Semechnice v 5. minutě Čapkem (po teči) a v 16. minutě Brandejs využil přesilovku (0:2). V závěru úvodní dvacetiminutovky došlo na boxerskou vložku mezi Klusoněm a Hetfleišem, po níž oba aktéry čekal předčasný konec zápasu. Hned v úvodu druhé třetiny se Brandejs přičinil o třígólové vedení hostů. Ve 33. minutě si to mezi sebou rozdali Bureš se Stehlíkem a rovněž oni putovali předčasně do sprch. Následně ujel v oslabení Hladík a vstřelil první gól Skutče. Po pěti minutách Peškovu střelu brankář Mráček jen vyrazil a Pražan úspěšně doklepl (2:3). Kontaktní gól nabudil domácí tým do poslední dvacetiminutovky, což potvrdil po osmi minutách Škop (hosté si jeho střelu srazili do vlastní branky), který tak srovnal stav na 3:3. Bohužel přišla 52. minuta a „fantom" Hejzlar dal ze skrumáže čtvrtý, vítězný gól, aby dvě minuty před sirénou Jičínský upravil stav na konečných 3:5. Tím bylo rozhodnuto, ale přesto se utkání dohrávalo ve vypjaté atmosféře.

Sestava: A. Herynek Hladík, Zoulík, Nevole, Bureš, Netolický Komárek, Štursa, Pražan, Nevečeřel, Škop J. Herynek, Pešek, Klusoň Sahula.

Zítra zajíždí hokejisté Skutče do Opočna. (dom)

8.12.2015 VSTUP DO DISKUSE

Ve Slatiňanech se překvapení nekonalo.
18

Ve Slatiňanech se překvapení nekonalo, v poháru postupuje MFK Chrudim

DUŠAN POLHOŠ (4,2 kg a 53 cm) je od 19.7. od 10:54 po tříleté Karolínce a dvouletém Gejzovi dalším štěstím Julie a Gejzy z Heřmanova Městce.