Holomci Jezbořice ¨- Wignes Pardubice 12:5 (6:2, 3:1, 3:2)

Branky: Poloprudský 4, Malinský a Zahaluk po 2, Janovský (+ 4 asistence), Macas, Frank, Tesner - Komárek, Kňava, Nekola, Hejna, Vlašič. Rozhodčí: Schaffer Sliacký. Vyloučení: 3:7, navíc Fuks (W) 10 OT. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Wignes vedl 2:1, poté však Holomci v úspěšném oslabení nastartovali brankostroj a vše bylo jasné.

Torpedo Pardubice Sokol Česká Bělá 7:5 (2:2, 4:0, 1:3)

Branky: Loudil a Joudal po 2, Paleček, Andrejs, Ondráček  - Jan Košmider 2, Rakušan ml., Hlaváč, Mečiar. Rozhodčí: R. Budinský Schaffer. Vyloučení: 7:5, navíc Blažek (ČB) 10 OT. Využití: 1:3. Rychlý dvoubrankový náskok Torpeda soupeř během minuty smazal. Ve druhé části stříleli jen Pardubičtí. Závěrečná třetina byla zajímavá. Hosté se vzchopili, využili několikeré vyloučení Torpeda a uhráli přijatelný výsledek.

Jiskra Skuteč - AHC Čankovice 5:13 (1:6, 2:3, 2:4)

Branky: Kusý 2, Starý 2, Talácko - Peřina 4, Douděra 3, Horáček 3, J. Salava, Havelka, M. Chocholouš. Rozhodčí: Javůrek Ježek. Vyloučení: 5:7, navíc Urban (SK) OK. Hosté jasně přehráli Jiskru, které udělili lekci z produktivity a kvalitnější obrany. Skuteč předvedla svůj nejhorší letošní výkon. Nejlepší hráči vítězů: Horáček, brankář Kukla a dalších devět…

HC Bítovany - Spartak Hlinsko 4:9 (1:3, 0:2, 3:4)

Branky: Mašík 3, Zavoral - Marek Černý 2, Jan Vrána, Ježek (+ 2 asistence), Vajmar TS (za Málkovo sekání), Popelka (+ 2 asistence), Petr Kopecký, Michal Vrána, Havlíček. Rozhodčí: Kratochvíl Dufek. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Průběh celkem jednoznačný, až v závěrečné třetině se hra Bítovan díky hattricku Mašíka vyrovnala.

Road Cafe Pardubice - Vysmátý zmije Pardubice 4:7 (0:1, 3:4, 1:2)

Branky: Hák, Kavka, Tomášek, Veverka - Mario 4, Kusý 2, Závodník. Rozhodčí: Schaffer Kolář. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:1. Oslabení: 0:1. V pardubickém derby se hrál svižný hokej, ve kterém zvítězili překvapivě, ale zaslouženě hosté.

HC Amat Pardubice - HC Třemošnice 9:4 (2:1, 6:2, 1:1)

Branky: Müller 3, Friede 2, Pravec 2, Řípa, Kiac - Rožek 2, Hlídek, Pelouch. Rozhodčí: nehlášeno. Vyloučení: 3:9, navíc Chroumal (TŘ) 10 OT. Třemošnice doplatila na svou nedisciplinovanou hru, když při svém oslabení dokázal Amat přesilovky využít.

Jokerit Skuteč - SDH Kostelec 5:8 (3:3, 1:2, 1:3)

Branky: Zoulík 2, Pitra, Talácko, Tichý - Tlapák, Pišček a Pražák po 2, Hájek, Kotajný. Rozhodčí: Javůrek Ježek. Vyloučení: 5:7. V zápase o „Černého Petra" byl nerozhodný stav do poloviny zápasu (4:4), pak se karta obrátila ve prospěch hostí.