HC Skuteč SK Třebechovice p. O.

9:1 (4:0, 1:0, 4:1)

Branky: 8. Zoulík (Netolický, Kusý), 9. J. Herynek (Klusoň), 11. Štursa (Nevečeřal), 15. Kusý (Komárek, Netolický), 26. Kusý (Komárek), 41. Štursa (Pešek, Pražan), 42. J. Herynek (Pešek), 43. Pešek (Kusý), 54. Špilar (J. Herynek) 58. Pelcl. Rozhodčí: Kolář Adámek,Vepřovsk. Vyloučení: 3:7, navíc Tomin (SK) a Vaniš (TŘ) 5+OK, Libřický (TŘ) OT. Využití: 0:0. Diváci:100.

Soupeř s jedenácti hráči do hry tentokrát nepředvedl ve Skutči téměř nic a domácím stačil i průměrný výkon na vysoké vítězství. Hráči Skutče si s chutí zastříleli a postupně navyšovali své vedení, otázkou posledních minut bylo, zda se jim podaří vstřelit desátou branku. Ta nakonec padla, ale do jejich vlastní sítě a A. Herynek přišel necelé tři minuty před koncem o čisté konto.

Skuteč: A. Herynek Kusý, Komárek, Zoulík, Bureš, Netolický -Štursa, Pražan, Pešek, Nevečeřal, Sahula Tomin, J. Herynek, Klusoň, Špilar, Škop.

V příštím domácím zápase v neděli 24. ledna od 17.00 hodin přivítá Skuteč celek Opočna, který bude chtít určitě odčinit porážku 6:3, kterou zde naposledy utrpěl. Ještě předtím se Skuteč představí zítra od 18.00 hodin v Opočně proti hokejistům Semechnice. Právě na svého středečního soupeře ztrácí nyní pátá Skuteč pouhé dva body, soupeř má ale zápas k dobru. Přesto půjde o důležité střetnutí. (spa, zr)