Holomci Jezbořice – Torpedo Pce 5:4 (0:1, 2:1, 3:2)

Branky: Pekárek 2, Zahaluk, Malinský, Hrubeš – Loudil, Joudal, Ondráček, Andrejs. Rozhodčí: Rulíček – Schaffer. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1.

V kvalitním a překvapivě vyrovnaném, slušně vedeném duelu jsme zaznamenali po II. třetině – Miloš Štěpánek, trenér Holomků: „Dnes konečně hrajeme to, co jsme si před zápasem řekli." Filip Habivský, Torpedo: „Tento zápas jsme soupeřem sami sobě, nedaří se." V poslední třetině šlo Torpedo do vedení 2:3, Holomci z přesilovky vyrovnali. Pardubičtí poté ve vlastním oslabení získali znovu vedení – 3:4. Závěrečnou snahu Jezbořice korunovaly dvěma góly (5:4) a mohly se radovat z nečekaného, ale zaslouženého úspěchu. Na něm měl velký podíl jejich brankář Petr Novák.

AHC Čankovice – HC Bítovany 12:4 (4:2, 4:1, 4:1)

Branky: Meduna 3, Salava 3, M. Chocholouš 2, Horáček 2, Chabada, Douděra – Štrup 2, M. Novák, Mašík. Rozhodčí: Kolář – Javůrek. Vyloučení: 8:2.

Bítovanští s minimem hráčů neměli šanci proti dobře rozjeté čankovické „mašině".

Spartak Hlinsko – Road Cafe Pce 6:5 (1:1, 5:3, 0:1)

Branky: Vajmar 2, Jan Vrána, Michal Vrána, Popelka, Havlíček – Komárek 2, Cach, Novák, Zelený. Rozhodčí: Kolář – Říha. Vyloučení: 7:4.

V souboji prvního se třetím to byla bitva, ze které vyšel vítězně současný lídr tabulky. První třetina vyzněla v mírnou převahu Spartaku, který se prosadil více až v prostřední části. Pardubičtí dostali domácí tým v poslední třetině pod tlak, ale vítěze nakonec zachránil výborným výkonem brankář.

HC Třemošnice – Jokerit Skuteč 4:3 SN (1:2, 2:1, 0:0 – 1:0)

Branky: Pelouch 3, samostatný nájezd Beránek – Opletal, Vincenc, Prášek. Rozhodčí: Kolář – Pitra. Vyloučení: 12:14, navíc Jan Machota (TŘ) 10 OT – Jaroslav Pitra (SK) do konce utkání. Sled branek: 0:2, 1:3, 3:3.

Až v šestém rozstřelu byl úspěšným střelcem Karel Beránek.

Vysmátý zmije Pce – Amat Pce 9:1 (3:1, 2:0, 4:0)

Branky: Závodník, Berger, Mário, Kusý po 2, Hlína – Paar. Rozhodčí: Kleprlík – Schaffer. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0.

V pardubickém derby byla tentokrát herní i střelecká převaha na straně Vysmátých zmijí, které měly v brance pozorného Marka Kosinu.

Sokol Česká Bělá – Jiskra Skuteč 5:4 SN (2:4, 1:0, 1:0 –  1:0)

Branky: Kočan 2 + rozhodující nájezd, D. Kubát, Blažek – Talácko 2, Starý, Zoulík. Rozhodčí: Říha – Ježek. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2.

První změna skóre na sebe nenechala dlouho čekat. Od úvodního vhazování uběhlo 36 sekund a Bělá šla do vedení. Jiskrou tato branka ale neotřásla a po pouhých 25 sekundách bylo srovnáno. Dobře bruslící hosté zanedlouho přidala ještě jeden gól a poté, co Sokolové nevyužili přesilovku 5 na 3, tak při stejné výhodě dokázali skórovat hned 2x a navýšit svůj náskok na 1:4. Do konce první třetiny zbývalo dohrát 136 sekund a vše nasvědčovalo tomu, že si tým ze Skutče odveze tři body. Opak byl ale pravdou, ještě do konce třetiny Bělá snížila na 2.4. Ve zbytku zápasu podržel Bělou její gólman Nejedlý, který už za svá záda žádný puk nepustil, a naopak jeho spoluhráči dokázali srovnat stav na 4:4. Utkání tak dospělo do samostatných nájezdů, ve kterých jako jediný skóroval Kočan z Bělé.

Wignes Pardubice – SDH Kostelec 6:3 (2:3, 1:0, 3:0)

Branky: Kňava 3, Jakoubek, Kubík, Komárek – Víšek, Kotajný, Havel. Rozhodčí: Hrouzek – Ježek. Vyloučení: 4:8.

Pardubičtí rozhodli o svém třetím vítězství až v závěrečné třetině.

9. HC Amat        8    4      0  0  4     35:43                12
10. Bítovany                       8   3       0      0      5         41:57          9
11. Wignes        8        3  0      0      5     30:55              9
12. Třemošnice        8    1      1  0  6      28:72                  5
13. Kostelec        8    1      0  0  7      34:51                  3
14. Jokerit Skuteč        8    0      0  1  7      21:56                  1