Lanškroun – HC Skuteč
 2:7 (1:2, 0:4, 1:1)

Branky: 16:28 Nastoupil, 46:24 Markl – 10:06 Nevole (Hladík), 16:16 Štursa (Hladík, Netolický), 30:50 Herynek (Cimburek), 31:51 Hladík (Tomin), 34:77 Hladík (Kusý), 36:09 Bureš, 48:10 Klusoň (Tomin).

Skutečský „A" tým začal po krátké pauze velmi dobře. Od úvodních minut se dostával k zakončení a vytvářel si tlak v útočném pásmu. Až na ojedinělé situace se hostům dařilo i v obraně.

První branka padla v 11. minutě, kdy Nevole se štěstím tečoval střelu Hladíka. Hosté pokračovali v útočení a v 17. minutě vstřelili další branku, tentokrát v přesilovce našel Hladík Štursu a ten ještě stihl trefit, než se domácí brankář přesunul.

Cíl neinkasovat do konce třetiny se ale Skutečským nepodařilo naplnit. Naopak Orli vstřelili kontaktní branku těsně po Štursově gólu, téměř hned po vhazování. Vyrovnat se ale domácím nepodařilo.

Po jednom z tvrdých úderů musel po první třetině odstoupit Jindřich Nevole.

Ve druhé třetině podala Skuteč sice horší výkon v obranném pásmu, v útoku se ale naopak dařilo. Za šest minut dali hosté ve střeleckém pořadí Herynek, dvakrát po sobě Hladík a poté Bureš celkem čtyři branky a rozhodli tím zápas.

Ve třetí třetině sice Lanškroun ještě snížil na 2:6, ale na tuto branku ihned odpověděl Klusoň a nedovolil tak domácím vrátit se do zápasu.
Čtyři minuty před koncem si za rozhodnutého stavu přišel odchytat první minuty v „A" týmu dorostenec Matěj Dostál.

Skuteč si už výhru pohlídala, v závěru Orli mnohokrát zbytečně přitvrdili, ale ani to nezměnilo nic na tom, že hosté si spokojeně odváží tři body.

Skuteč: Vokoun (55. Dostál) – Hladík, Kusý, Nevole, Netolický, Bureš – Tomin, Pražan, Klusoň, Škop, Pešek – Zoulík, J. Herynek, Cimburek, D. Barták, Štursa.