Torpedo Pardubice - Wignes Pardubice  7:6 (3:1, 2:4, 2:1)

Branky: Ondráček 3, Paleček, Habivský, Andrejs, Loudil Komárek a Gwozdiak po 2, Jakoubek, Borovec. Rozhodčí: Sliacký Slabý. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:1. oslabení: 0:1. Zajímavé derby, ve kterém musel favorit těžce bojovat o tři body, když Wignes v poslední minutě stáhl stav na 7:6. Na remízu a tudíž samostatné nájezdy již ale „hosté" nedosáhli.

HC Bítovany - Sokol Česká Bělá 7:5 (1:3, 2:2, 4:0)

Branky: Mašík 5, Jiří Novák, Polák Klement 3, Blažek, Rakušan. Rozhodčí: Rulíček R. Budinský. Vyloučení: 2:4, navíc Blažek OK. Bez využití. Oslabení: 0:1. Na vedoucí úspěch Bítovan odpověděl soupeř třemi rychlými góly. Také po čtyřiceti minutách to vypadalo na vítězství favorita, ale to by Bítovany nesměly mít ve svém středu Jiřího Mašíka, který byl k neudržení. Navíc hostující Tomáš Blažek svým nedisciplinovaným chováním oslabil v závěru zápasu svoji devítičlennou „komandu", takže za stavu 6:5 při závěrečné power play České Bělé nejprve Mašík nastřelil tyčku, aby vítězství korunoval do opuštěné klece sedmým gólem Jiří Polák.

Road Cafe Pardubice  - AHC Čankovice 8:7 SN (0:2, 4:3, 3:2 1:0)

Branky: Cincibuch 3, Tomášek 2 + samostatný nájezd, Dvořák, Komárek Horáček 3, J. Salava 2, M. Chocholouš, D. Chocholouš. Rozhodčí: Sliacký Javůrek. Vyloučení: 10:8, navíc Dvořák (RC) 10 OT Havelka (Č) 10 OT. Dva týmy z čela tabulky spolu sehrály vyrovnaný mač. Ve 44. minutě šli „hosté" do vedení 5:7, do konce střetnutí však Pardubičtí stav srovnali. V samostatných nájezdech rozhodl o dvou bodech pro Road Cafe Jiří Tomášek.

Jiskra Skuteč - Holomci Jezbořice 3:10 (1:1, 1:4, 1:5)

Branky: Talácko, Lenoch, Žák Poloprudský 4, Macas a Pekárek po 2, Malinský, Hrubeš. Rozhodčí: Hrouzek Ježek. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V herně vyrovnaném utkání Jiskra zaplatila za chyby v obraně a nemohoucnost v útoku.

Amat Pardubice - Spartak Hlinsko 5:10 (1:1, 2:3, 2:6)

Branky: Pravec 2, Paar, Cepl, Lukošík Jan Vrána a Vajmar po 3, Nepokoj 2, Hromádko, Ježek. Rozhodčí: R. Budinský Schaffer. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Oslabení: 0:1. Pardubičtí jen s osmi hráči v poli dvě třetiny vzdorovali vedoucímu celku tabulky, který tak o svém vítězství rozhodl až v závěrečné třetině.

Jokerit Skuteč Vysmátý zmije 1:11 a nedohráno (1:7, 0:4)

Branky: Prášek Kostka a Berger po 3, Kusý 2, Petrides, Spolek, Zemánek. Rozhodčí: Ježek Hrouzek. Vyloučení: 3:3. Pro zranění domácího gólmana Jana Opletala byl zápas po druhé třetině předčasně ukončen.

SDH Kostelec - HC Třemošnice 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)

Branky: Pražák 3, Sliacký, Studnička Žďánský, Hlídek, Machota, Brožek. Rozhodčí: Říha R. Urubčík. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:2. V nervózním a tvrdě hraném zápase vstřelil rozhodující tříbodový gól minutu před závěrečným hvizdem Pavel Studnička.

1. Hlinsko 9 8 0 0 1 79:37 24

2. Torpedo 9 7 0 0 2 70:37 21

3. Vysm. zmije 9 6 0 0 3 51:33 18

4. Road Cafe 9 5 1 0 3 67:48 17

5. Čankovice 9 5 0 2 2 62:45 17

6. Jezbořice 9 5 1 0 3 55:48 17

7. Jiskra Skuteč 9 5 0 1 3 56:48 16

8. Česká Bělá 9 4 1 0 4 54:39 14