SKUPINA A

HC Třemošnice - Sokol Česká Bělá 1:10 (0:4, 1:0, 0:6). Branky: Hladina Černý, Dipold, Klement a Rakušan po 2, Blažek, Hlaváč. Favorizovaní hosté i v nekompletní sestavě snadno kontrolovali vývoj utkání.

HC Hlinsko B  - Dynamo Rosice 9:0 (5:0, 4:0, nedohráno). Branky: Černý, Michal Vrána, Jan Vrána po 2, Ježek, Veselý, Sodomka.Utkání, které bylo jasnou záležitostí favorita, skončilo po druhé třetině pro zranění hostujícího brankáře.

Wignes Pardubice - Jiskra Skuteč 3:7 (3:1, 0:4, 0:2). Branky: Jakoubek 2, Zelinka Nevečeřal 3, Kusý 2, Starý, Žák. Proti Wignes nařízeno dvakrát trestné střílení za podražení. V prvním případě jej Zoulík neproměnil, podruhé už byl Žák úspěšný. První třetinu překvapivě vyhráli Pardubičtí, v dalším průběhu favorizovaná Jiskra vzala otěže zápasu do svých rukou.

Jokerit Skuteč - AHC Čankovice 3:2 (1:0, 2:1, 0:1). Branky: Zoulík 2, Bouška J. Salava, Douděra. Sled branek: 1:1 3:1, v 55. kapitán Douděra korigoval na 3:2, ale pak už se skóre neměnilo. Za TH potrestán M. Chocholouš zastavením činnosti na dva zápasy.

SKUPINA B

Dohrávka devátého kola: Vysmátý zmije Pardubice - Holomci Jezbořice 0:7 (0:4, 0:3, nedohráno). Branky: Janovský 3, Hrubeš, Poloprudský, Linek, Duha. V čase 31:38 ukončeno utkání z důvodu malého počtu hráčů domácího družstva.

ZH Pardubice B - Vysmátý zmije Pardubice 2:10 (2:1, 0:2, 0:7). Branky: Kunc, E. Musil Kusý 3, Mario a Hlína po 2, Berger, Kostka, Vinař. Uběhla půl minuta a domácí šli do vedení, na které soupeř odpověděl z přesilovky vyrovnáním. Ale i rezerva využila do první sirény početní výhodu k vedení 2:1. Ve druhé části zkušenější hosté hned v úvodu srovnali stav dokonce v oslabení, v závěru z přesilovky šli poprvé do vedení 2:3. Když ve 48. minutě přidali další dva góly, „zetháčko" se položilo a výsledkem bylo deset gólů v síti Davida Vostřáka. Na jeho protějšku Marku Kosinovi si střelci ZH několikrát „vylámali zuby."

Holomci Jezbořice - Torpedo Pardubice 5:8 (1:3, 2:0, 2:5). Branky: Pekárek a Malinský po 2, Linek Andrejs 5, Říčař, Držka, Kačmarik. Rozhodčí: L. Budinský R. Budinský. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. V kvalitním a slušně hraném utkání třetího s prvním bylo po dvě třetiny vyrovnané. U vítězů však řádil střelecky disponovaný Andrejs, naopak Holomci se nedokázali prosadit proti brankáři Kropáčkovi. O výsledku rozhodly až chyby domácí obrany v závěrečné části.

Road cafe Pardubice - HC Bítovany 2:6. Podrobnosti nehlášeny, zápis nedošel!

SDH Kostelec - HC Amat Pardubice 7:9 (4:4, 2:4, 1:1). Branky: Dynter 3, Kotajný 2, Studnička 2 nehlášeno. Zápis nedošel.

1. Torpedo 10 10 0 0 0 86: 44 30

2. Vys. zmije 10 8 0 0 2 71: 38 24

3. Jezbořice 10 7 0 0 3 66: 36 21

4. Bítovany 9 4 2 0 3 44: 40 16

5. ZH Pce. B 10 3 0 0 7 51: 74 9

6. Amat Pce. 10 3 0 0 7 49: 79 9

7. Road cafe 9 2 0 0 7 38: 68 6

8. SDH Kostelec 10 0 0 2 8 45: 71 2