O prvním únorovém víkendu čekají na mládežníky v této skupině dvě kola. Skupina „B“ měla na pořadu čtvrté dějství. V klání přípravek ročníku 2002 se hrálo v rámci druhé poloviny rovněž čtvrté kolo. Minihokej ročníku 2003 dohrával osmý turnaj v Chrudimi.

MLADŠÍ ŽÁCI, sk. A

Skuteč – Pardubice 5:4 (1:1, 4:2, 0:1).

Branky: Cimburek 2, Florian, Kašpar, Síla. Ve vyrovnaném zápase se podařilo domácím po dobrém výkonu těsně zdolat kvalitního soupeře. Skuteč si zatím drží ve druhé části soutěže domácí neporazitelnost. Sestava vítězů: Dostál – Barták, Břicháček, Cimburek, Florian, Hájková, Charvát, Kašpar, Pondělíček, Síla, Solil, Sýkora, Štirský, Žák.

Do úplnosti: Choceň – Chotěboř 4:5, Žďár – Polička 4:10, Třebíč – Velké Meziříčí 7:1.
Pořadí: 1. Polička 10 (39:11), 2. Třebíč 8 (33:10), 3. Skuteč 6 (14:27), 4. Pardubice 5 (22:21), 5. Chotěboř 4 (18:23), 6. V. Meziříčí 4 (12:17), 7. Choceň 3 (20:28), 8. Žďár 0 (9:30).

STARŠÍ ŽÁCI, sk. A

Skuteč – Pardubice 11:3 (7:0, 3:1, 1:2).

Branky: Michal Zoulík 5, Veverka 4, Jankovský, Javůrek. Skutečští vlétli na soupeře zvučného jména a jejich střelecká produktivita z první třetiny všechno rozhodla. Sestava Skutče: Stehno, Jankovský Lukáš Zoulík, Michal Zoulík, Bureš, Javůrek, Veverka, Vařejčko, Jan Síla, Sahula, Kryl.

Do úplnosti: Choceň – Chotěboř 4:11, Žďár – Polička 9:4, Třebíč – V. Meziříčí 16:1.
Pořadí: 1. Žďár 10 (54:23), 2. Třebíč 8 (69:15), 3. Polička 8 (43:27), 4. Pardubice 6 (42:27), 5. Skuteč 4 (28:50), 6. Chotěboř 2 (26:47), 7. V. Meziříčí 2 (16:47), 8. Choceň 0 (19:61).

MLADŠÍ ŽÁCI, sk. B

Jihlava – Chrudim 4:7 (2:2, 1:1, 1:4).

Branky: Rohlík 4, Z. Formánek, Pavelka, Kostka. Po dvou vyrovnaných třetinách rozhodli Chrudimští zápas ve svůj prospěch čtyřmi góly v závěrečném dějství. Opět řádil Ondra Rohlík (4 góly + 2 asistence).

Sestava vítězů: Dosoudil - Secký, Kubelka, Švadlenka, Macháček – Rohlík, Kostka, Pavelka - Pavlata, Z. Formánek, Rob - Janda, Javůrek.

Hlinsko – M. Třebová 4:5 (0:1, 3:4, 1:0).

Branky: Vamberský 3, Trögner. Domácí opět prohráli o jediný gól.
Do úplnosti: Pelhřimov – Č. Třebová 11:3, H. Brod – Lanškroun 5:9, Ledeč – Litomyšl 3:1.
Pořadí: 1. Ledeč 22 (109:43), 2. Chrudim 20 (87:31), 3. Litomyšl 19 (85:36), 4. Havlíčkův Brod 14 (58:60), 5. M. Třebová 11 (58:79), 6. Lanškroun 10 (67:79), 7. Jihlava 10 (58:80), 8. Pelhřimov 8 (59:84), 9. Hlinsko 4 (42:63), 10. Č. Třebová 2 (46:114).

STARŠÍ ŽÁCI, sk. B

Jihlava – Chrudim 8:1(0:1, 7:0, 1:0).

Branka: Malinský. Sestava: Dvořák, Bohuněk – Javůrek, Kulhánek, Chmelík, Vojtíčko – Malinský, Brož, Toufarová – Nepivoda, Felcman, Brázda. O výsledku rozhodla druhá třtina.

Hlinsko – M. Třebová 6:1 (3:0, 2:1, 1:0).

Branky: Králíček 2, Menc, Dvořák, Piskač, Bříza. V souboji o vedoucí příčku v tabulce byli domácí od úvodních minut lepším celkem, což potvrdili jasným vítězstvím.

Do úplnosti: H. Brod – Lanškroun 6:1.
Pořadí: 1. Hlinsko 14 (64:35), 2. M. Třebová 13 (52:42), 3. Jihlava 11 (36:35), 4. Lanškroun 10 (45:41), 5. Pelhřimov 9 (59:37), 6. H. Brod 9 (37:25), 7. Chrudim 4 (19:47), 8. Litomyšl 2 (31:81).

KL PŘÍPRAVEK 2002

Lanškroun – Skuteč 6:5 (3:2, 2:1, 1:2).

Než se domácí rozkoukali, prohrávali 0:2. Do konce úvodní části otočili na 3:2. A dále lanškrounští Orli tahali za delší konec, když postupně vedli 4:3, 5:4 a 6:5 (vedení domácích vždy snižoval hráč hostí s číslem 10??). Skutečští hráli poslední minutu bez brankáře, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Česká Třebová – Hlinsko 3:9 (Novák a Kudláček po 3, Adámek 2, Pospíšil.) M. Třebová – Chrudim 6:2 (žádné informace nedošly, ani nebyly k dispozici na webové stránce klubu).

MINIHOKEJ 2003

Na chrudimském zimním stadionu se dohrával osmý turnaj této kategorie. Na svém ledu kralovali domácí, když porazili všechny soupeře!

Chrudim – Č. Třebová 7:1 (Formánek 3, Pavlata 2, Chalupník, Brokl), M. Třebová 6:0 (Formánek 4, Pavlata, Chalupník), Pardubice 9:3 (Pavlata 3, Formánek a Smejkal po 2, Chalupník, Brokl). Sestava vítězů: Kadlc – Pavlata, Chalupník, Kopecký – F. Formánek, Brokl, Štrup – Smejkal, Vtíipil, Zavoral.
Výsledky Chrudimi B – Č. Třebová 3:7 (Pirner, M. Chvojka, Musílek), M. Třebová 5:6 (Vašek 3, Pirner, Pazdera), Pardubice 1:5 (Pazdera). Sestava: Klas – Vašek, Pirner, Pazdera – Khom, O. Procházka, M. Chvojka – Musílek, Kašpárek, Michut.