HOKEJ: I přes porážku oslavili bronz

Moravská Třebová – Hlinečtí hokejisté si do odvety boje o třetí místo v krajské lize vezli pětibrankový náskok z úvodního duelu ve svých Olšinkách, kde zdolali Moravskou Třebovou 6:1.

9.3.2010

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

Proto mohli být při zápase na ledě soupeře poměrně v klidu, protože jim k zisku bronzového umístění stačila i porážka o čtyři góly. Nakonec soupeři podlehli jenom o tři branky a mohli začít slavit.

A bylo věru co. Vždyť v minulých letech se celek z Vysočiny pohyboval většinou těsně nad dnem tabulky, takže letošní posun vzhůru je velmi příjemný.

Odvetné utkání o 3. místo: HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko 5:2 (1:1, 2:1, 2:0).

Branky a asistence: 2:19 Koláček (Syrůček, Berka), 20:44 Koláček (Havlíček), 33:26 Koláček (Peška, Muselík), 43:54 Peška (Koláček, Muselík), 56:12 Řehulka – 3:43 Hudec (Kavalír), 38:55 Tulis (Štěpánek).

Zajímavý zápas začal dvěma rychlými góly. Nejprve ve třetí minutě otevřel skóre domácí Koláček, když si po pěkné kombinační akci položil hlineckého gólmana Saifra a překonal jej bekhendovou střelou. Jenže v následující minutě vyrovnal Hudec, který se nejpohotověji orientoval ve skrumáži před svatyní brankáře Kulhavého.

Úvod druhé třetiny přinesl ještě rychlejší gól Slovanu, o který se postaral po 44 vteřinách opět Koláček, tentokrát při přesilovce – 2:1. Početní výhodu využili Moravskotřebovští i ve 34. minutě a kdo se trefil? Kdo jiný než Koláček, který tak završil svůj hattrick. Hlinecké dostal na dostřel ve 39. minutě Tulis po rychlém brejku – 3:2.

Klid do řad domácích přinesl ve 44. minutě Peška, který se prosadil čtvrtým gólem těsně po vyhraném buly. Hlinečtí následně zvýšili tlak, ale výsledkem jejich snažení byla jenom tyč nastřelená Jilemnickým. V 57. minutě zvýšil Řehulka na 5:2, když při jeho nahození na branku měl Saifr zakrytý výhled a nestačil reagovat. Domácí se v závěru zápasu ještě pokusili o power play, ale na ukazateli skóre se již nic nezměnilo.

Autor: Petr Novák

9.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Muž měl onanovat na dětském hřišti

Poutník Standa pomáhá Vilémkovi .

Poutník Standa pomáhá Vilémkovi

Deník přiveze lídry stran za vámi!

Lázně Bohdaneč - Během posledního měsíce před volbami představí Deník lídry regionálních kandidátek stran, které po volbách mají největší naději, že budou rozhodovat o budoucnosti naší země. A odvezeme je za vámi do míst, kde se nežije nejlépe. Chceme ukázat místa, která potřebují pomoct.

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše.

Městský park patřil psí soutěži

Chrudim – Několik desítek majitelů psů dorazilo v sobotu 23. září i se svými čtyřnohými miláčky do Městského parku v Chrudimi, kde se konal jubilejní 10. ročník soutěží Chrudimského pejska.