Ve II. třídě se hrála utkání 15. kola, která skončila s nejedním překvapivým výsledkem. Dalším hříšníkem s trestem ve hře je Jan Machota z Třemošnice.

I. TŘÍDA

Sokol Česká Bělá – Holomci Jezbořice 6:12 (3:4, 2:4, 1:4).

Branky: Kubát, Zvolánek, Kunz, Košmíder, Koubek, Blažek – Pekárek a Ježek 3, Zavoral 2, K. Musil, Tesner, R. Musil, Hrubeš. Po vyrovnané první třetině hosté utekli na 3:8, Sokolíci se ještě nadechli ke snížení na 5:8, ale závěrečné dějství patřilo jasně Holomkům.

Želvy Chrudim – Vysmátý zmije Pardubice 4:3 (3:1, 0:2, 1:0).

Branky: Horák, Lukošík, Kusý, Kačmarik – Musil 2, Kostka. Po dvě třetiny nezáživné, neurovnané utkání dostalo spád až v závěrečné části, kdy Jakub Horák poslal Želvy do vedení a soupeř ve zbývajících čtrnácti minutách nedokázal stav srovnat.

Torpedo Pardubice – IHC Tuněchody 12:6 (2:1, 4:3, 6:2).

Branky: Kmošek 3, Kuška a Vondráček 2, Jozif, Habivský, M. Pospíšil, Kolín. Mužátko – Šplíchal 4, Drášil, Duha. Herně lepší bylo Torpedo, ale nadšeně bojující soupeř dlouho vzdoroval. V poslední třetině již nestačil. Brankař poražených Zeller schytal navíc spoustu střel.

II. TŘÍDA

Dynamo Rosice – HC Třemošnice 6:3 (2:2, 1:0, 3:1).

Branky: Brázda st. 2, Vlášek, Brázda ml., P. Zahálka, Komárek – J. Machota ml. 2, Peřina. Dynamo vyhrálo vyrovnaný zápas, když hosté neproměňovali šance a byli nervóznější.

Jokerit Skuteč – Wignes Pardubice 2:11 (0:4, 1:4, 1:3).

Branky: Prášek, Vopařil – Chmel 3, Snížek a Švejda 2, Románek, Kňava, Slouka, Gwozdiak. V tomto případě papírový favorit vyhořel, když stále se lepšící Wignes do utkání vlétl a po dvaceti minutách nebylo co řešit.

Amat Pardubice – Road cafe Pardubice 13:1 (4:0, 5:1, 4:0).

Branky: Pravec 5, Píša 3, Polívka, Strouhal, Jícha, Muller, Žíčař – Zelený. Amat v pardubickém derby jednoznačně „přejel“ soupeře, který již minule vyfasoval příděl od Telmontu, ale ještě předtím překvapivě zdolal favorizovaný Kostelec.

Telmont Chrudim – Jiskra Skuteč 1:8 (0:2, 0:2, 1:4).

Branky: Zavoral – Lenoch 3, Ligr 2, Zoulík, Podaný, Kusý. Telmont v minulém kole podal výborný výkon, tentokrát vyhořel jako papír se soupeřem, s nímž by měl dle papírových předpokladů bodovat.

SDH Kostelec – AHC Čankovice 3:6 (bližší ze středečního zápasu nedošlo).