VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HOKEJ: Hostem valné hromady byl Zbyněk Kusý

Chrudim – Ve středeční podvečer patřil salónek Sůva v restauraci Muzeum místním hokejistům – občanskému sdružení, kteří zde uspořádali svou valnou hromadu.

25.6.2010
SDÍLEJ:

Zbyněk KusýFoto: DENÍK/David Taneček

Po oficiálním zahájení, schválení programu a jednotlivých volebních komisí, si vzal slovo prezident klubu Miloš Vavřička, který se v obšírném projevu vyjádřil k řadě věcí a chodu klubu.

Vyzdvihl zejména čtyři nejstarší kategorie o.s. (muže, juniory, dorost a starší žáky), které všechny vyhrály své soutěže. Důraz ve své řeči kladl i na nábor nových hokejových nadějí a vyjádřil se také k situaci mezi občanským sdružením a prvoligovým s.r.o.

Po následné zprávě revizní a mandátové komise byly provedeny volby do výkonného výboru klubu a revizní komise. Do jejího čela byl coby předseda zvolen Petr Kopecký, nový sedmičlenný výkonný výbor se usnesl, že k volbě předsedy dojde na jejím prvním zasedání v pondělí večer.

V bohaté diskuzi se krom činnosti klubu a různých organizačních věcí hlavně rozebíralo možné spojení s prvoligovým HC Chrudim s.r.o.

Svůj názor na možné sloučení vyjádřil i host valné hromady, generální manažer HC Eaton Pardubice Zbyněk Kusý. Přiblížil všem zúčastněným koncepci extraligového týmu s mládeží, vyzdvihl dosavadní výbornou spolupráci s HC Chrudim o.s. a byl mile překvapen zprávou o výsledku hospodaření občanského sdružení.

Zároveň navrhl, aby v blízké době došlo k dohodě mezi HC Eaton Pardubice, HC Chrudim o.s. a HC Chrudim s.r.o., z níž by se mohl vytvořit nový spolupracující subjekt.

(rp)

25.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Firma JASOBAL bude platit už třetí pokutu

Na východ Čech se žene bouřka.

Blíží se silné bouře s lijákem, který by mohl rozvodnit potoky

Den zdraví v Bojanově byl skvělý

Bojanov – Když se v úterý rozezněl Bojanovem typický zvuk sanitního vozu, možná se i někdo lekl, pro koho ze sousedů jedou. Tentokrát si všichni mohli oddychnout, houkání bylo součástí projektu v Základní škole Bojanov.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Geopark Železné hory se nestane součástí UNESCO

Chrudimsko - Geopark spravují Vodní zdroje Chrudim, ředitele této společnosti Daniela Smutka jsme se proto v rozhovoru zeptali na důvody odmítnutí žádosti a jaké má plány do budoucna.

Studenti prošli Zeleným peklem se ctí

Chrudim – V rámci výuky přírodovědných a technických předmětů na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi se během pondělí uskutečnila soutěž pětičlenných týmů zvaná Zelené peklo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies