Chrudimský tým byl jediným, který Chomutov, kromě Kadaně v základní části, nedokázal v normální hrací době porazit. Zápas to byl hodně vyrovnaný, favorizovaní domácí hráči byli aktivnější, ale naráželi na pevnou chrudimskou obranu.

Hlavní úder si Chomutovští připravili až na poslední třetinu, v níž domácí během osmi minut vstřelili tři góly a tím definitovně zlomili odpor hostů.

KLH Chomutov - HC Chrudim 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Góly 1:0 15. Kraft (Duda, Hájek), 1:1 17. Šeda (Blažek), 2:1 22. Duda (Bombic, Hruška), 2:2 26. Drtina (Šeda), 3:2 50. Dej (Eiselt), 4:2 55. Grof (Procházka, Eiselt), 58. Duda (Hruška).

Rozhodčí: Blecha,Hynčica,Mašek. Vyloučení 7:5. Využití 0:2.Diváků:1391.

Chomutov: Hanuljak - Trefný, Bombic, Hájek, Mazanec, Malínský, Grof, Pulpán - Hruška, Kraft, Duda, Jíra, Mikšovic, Hašek, Kůs, Eiselt, Jeslínek, Polanský, Dej, Procházka, Trochta.

Chrudim: Landsman - Mocek P., Toužimský, Radil, Martinec, Bláha, Blažek ,Zadina, Poskočil, Mocek D. , Malinský, Bělohlávek, Semorád, Žák, Drtina, Rákos, Šeda, Klejna, Král, Jindřich, Stoklasa.