Liga juniorů

HC Krkonoše - Chrudim 4:3 po TS (0:1, 2:1, 1:1- 1:0)

Branky hostů: 16. O. Polák, 38. a 55. Kopečný.

Pro Chrudimské šlo jednoznačně o ztrátu dvou bodů. Soupeř si nevypracoval ani jeden gól, všechny vstřelil po hrubých chybách v obraně. Když se k tomu připočítá 13 vyloučení, nemůže se očekávat lepší výsledek. Přitom nálada po zápase mohla být úplně jiná, zvlášť když Kopečný v 55. minutě poslal hosty do vedení 3:2. Jenže dvě minuty před koncem domácí vyrovnali a v deváté sérii nájezdů (do té doby nikdo neproměnil) přišlo definitivní K.O.

Chrudim - Třebíč 2:6 (0:1, 1:2, 1:3)

Branky domácích: 26. a 53. Kopečný.

Domácí nepodali špatný výkon, ale soupeř a současný lídr tabulky byl prostě lepší. Ve 26. minutě se sice podařilo Kopečnému snížit na 2:1, ale hosté hned po minutě přidali třetí úspěch a zaslouženou výhru si pohlídali. Zajímavostí je poměr střel na branku: 22:44.

Sestava HC Chrudim v obou zápasech: Cvrček, Peřina Kalous, Kostkan, Burkoň, Tichý, Machač, Pilař Bohuněk, O. Polák, Meier, Koreček, Haltuch, Štěpánek, J. Polák, Kopečný, Bečev, Tomášek.

Po odehraných čtyřech kolech je Chrudim se ziskem 4 bodů na 7. místě desetičlenné tabulky. V pátek 3. října zajíždí na led posledního Jindřichova Hradce, v neděli 5.10. pak od 11:00 hodin doma přivítá třetí Havlíčkův Brod.

KL starších a mladších žáků 2. kolo

Hlinsko - Skuteč 18:2 (7:1, 5:0, 6:1)

Branky: T. Pavlata 6, Hamák 3, D. Pavlata 2, Sekyra 2, Zvolánek, Kučera, Vamberský, Pešek, Novák Kašpar 2.

Hlinečtí ve svém druhém vystoupení lehce přebruslili svého soupeře, navíc si mohli vyzkoušet kombinační dovednosti.

Sestava vítězů: Bříza, Sýkora Hamák, Vamberský, Kvapil, Adámek, Schweinfurter, D. Pavlata, Novák, T. Pavlata, Kučera, Zvolánek, Pešek, Sekyra, Zajíc.

Hlinsko - Skuteč 14:2 (2:1, 6:0, 6:1)

Branky: Bačkovský 6, Fiala 2, Trögner 2, Hladký, Vopršal, Mikeš, Beran Dostál 2.

Po vyrovnané první třetině se zrodilo vysoké vítězství domácích, které podržel skvělým výkonem brankáře Tomáš Dalecký.

Sestava vítězů: Dalecký Bačkovský, Picka, Mikeš, Beran, Vodvárka, Pudil, Trögner, Drapáková, Hladký, Vrána, Ondráček, Krupka, Fiala, Vopršal.

Polička - Chrudim se hraje 7.12.2014.

Dohrávka 1. kola mladších žáků: Litomyšl - Chrudim 5:3 (1:1, 3:0, 1:2). O vítězství domácích rozhodla druhá třetina, ve které soupeře přehráli. (rp)