Překvapení se zrodilo v hlineckém utkání I. třídy hokejového meziokresu, kdy Torpedo potvrdilo, že to na „horaly“ z České Bělé jako jeden z mála týmu umí. Telmont už podruhé prohrál o jediný gól. V čele II. třídy se usadilo pardubické trio. Nejlepší mušku měli tentokrát: 5 – Ladislav Ecler (Devils), 4 – Zdeněk Berger a Tomáš Chyba st. (oba Vysmátý zmije), Evžen Musil (ZH). Rozhodčí v hlineckých zápasech by měli věnovat zápisům větší péči a z utkání hraných v Hlinsku a Skutči včas odesílat zápisy.

I. třída

HC Tuněchody – HC Holomci Jezbořice 4:6 (2:4, 0:1, 2:1). Branky: Duha 2, Šplíchal, Kučera – Tesner 2, Zahrádka, Štěpánek, Janovský, A. Malinský. Rozhodčí: Rulíček – R. Budinský. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Tuněchody držely se soupeřem krok do stavu 2:2 a teprve po využité přesilovce a snížení v 57. minutě na 4:6 se usadili v třetině soupeře. Na obrat už bylo pozdě, vítězství Holomků je zasloužené.

HC Telmont Chrudim – HC Želvy Chrudim 6:7 (1:3, 3:1, 2:3). Branky: Zavoral 2, Mašík, Prokop, O. Štengl, Machata – Kusý a Kamenický po 3, R. Říčař. Rozhodčí: R. Budinský - Havelka. Vyloučení: 5:8 + Polák (T) 10 OT. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Rozhodla větší vůle po vítězství u Želv, které disponují širším hráčským potenciálem bývalých hokejistů. Sled: 1:0, 1:3, 3:4, 5:4, 5:7. Telmont v poslední minutě z přesilovky snížil, ale vyrovnat se mu už nepodařilo.

HC Sokol Rozsochatec – HC Stars Hlinsko 5:7 (z utkání v Hlinsku nedošel zápis!)

HC Jokerit Skuteč – HC Hrochův Týnec 5:3 (1:2, 1:1, 3:0). Branky: Ligr 2, Bouška, Z. Prášek, Dalecký – J. a P. Kolbabové, Vinkler. Rozhodčí: Říha – Javůrek. Vyloučení: 4:6 + P. Kolbaba do konce utkání. Hosté bez klíčového hráče Horáčka dlouho odolávali náporu Jokeritu a trestali z rychlých brejků.
AHC Čankovice – HC Vysmátý zmije Pardubice 3:11 (2:5, 1:3, 0:3). Branky: Meduna, Douděra, Adámek – Berger a Chyba st. po 4, Chyba ml., Petrides, Borovec. Rozhodčí: Nevole – Javůrek. Vyloučení: 2:6. Pardubičtí potvrdili roli favorita.

HC Sokol Česká Bělá – HC Torpedo Pardubice 3:4 (1:1, 0:2, 2:1). Branky: Koubek, Vágner, Svoboda – Jozif 2, Hanč, Kmošek. Rozhodčí: v zápise neuvedeni! Vyloučení: 6:5 + Jozif 10 OT, Mužátko do konce utkání (oba Torpedo). Hosté s minimem hráčů v poli překvapili soupeře maximálním výkonem. Na jeho vedení po minutě odpověděli vyrovnáním a v závěru druhé třetiny přidali dašlí dvě branky – 1:3. V závěrečném dějství Českobělští vstřelili kontaktní gól a v 58. dokonce Svobodou vyrovnali. V čase 58:52 Kmošek rozhodl čtvrtým gólem o výsledku.

II. třída

Zatímco v úvodním kole soutěže měl vzhledem k lichému počtu účastníků volno tým Závodní hokejové Pardubice, ve druhém dějství „odpočíval“ ze stejných důvodů HC TPS Železné hory. Do čela tabulky se probojovalo trio pardubických mužstev.

HC Svinčany – HC Devils Pardubice 1:11 (1:2, 0:1, 0:8). Branky: Hladík – Ecler 5, Krupička 2, Bugel, O. Čermák, Šemík, Rubeš. Rozhodčí: Rulíček – Slabý. Vyloučení: 6:5, navíc Petruška (D) 10 OT. Využití: 0:1. Herní i střelecká exhibice v poslední třetině přinesla Pardubickým zasloužené vítězství.

SK HC Zaječice – HC Wignes Pardubice 3:7 (1:0, 1:2, 1:5). Branky: Dušan Pejcha 2, Milčinský – Jan Slouka, Václav Slouka a Kubík po 2, Chovančák. Rozhodčí: Havelka – Javůrek. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:2. Herně vyrovnané utkání spíše průměrné úrovně rozhodla větší bojovnost Pardubických, kteří dokázali trestat chyby zaječické obrany.

HC Dynamo Rosice – HC SDH Kostelec 5:4 (1:1, 2:2, 2:1). Branky: Dostál 3, Hansl 2 -Mezírek, Kamarád, Kohout, Skrovny.Rozhodčí: Zahálka – Javůrek. Vyloučení: 5:7 navíc Pišček (Kostelec) 10 OT. Využití: 0:1. Domácí prokázali větší vůli po vítězství, kterému pomohl třemi brankami Miloslav Dostál.

HC TPS Železné hory „B“ – HC Nové Hrady 6:2 (3:1, 0:0, 3:1). Branky: Žďánský a Jan Machota po 3 – Kindl, Kuška. Rozhodčí: Říha – Zahálka. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0.

ZH Pardubice – HC Amat Pardubice 10:5 (3:2, 3:1, 4:2). Branky: E. Musil 4, J. Musil a Martinec po 2, Janecký, Lacina – Píša, Mácha, Pravec, Krejčí, Jícha. Z utkání hraného ve Skutči nedošel zápis! Zpravodajství převzato z webových stránek klubů: V úvodu třetí třetiny Amat snížil na 6:5, ale od 51. minuty se „lámal chleba“, kdy ZH rozhodla čtyřmi brankami o vítězství. Evžen Musil svými čtyřmi góly a jednou asistencí v tomto utkání překonal hranici 100 kanadských bodů v dresu Závodní hokejové v probíhající třetí sezoně.