FOTOGALERIE: Popáté v řadě Kadaň nezdolali

Chrudim - Místní hokejisté chtěli porazit celek Kadaně i popáté ve vzájemných zápasech, ale tentokrát to nevyšlo.

21.10.2009

Chrudimští hokejisté chtěli porazit celek Kadaně i popáté ve vzájemných zápasech, ale tentokrát to nevyšlo.Foto: Karel Dvořák

HC Chrudim – SK Kadaň 3:4 po SN

Oba týmy začaly utkání ospale a první větší šance byla k vidění až v 6. minutě, kdy se při signalizované výhodě dostal do dobré pozice Zadina, střela mu však nesedla. Přesto tato šance odstartovala nápor Chrudimi, příklep P. Mocka stejně jako loženku Krále ale likvidoval Hronek. V 9. minutě se již domcí dočkali, pěknou akci zakončoval Bělohlávek. Za tři minuty vyděsil strážce kadaňské svatyně švih Žáka, po němž se mu puk zamotal mezi betony. Ve 14. minutě se Východočechům naskytla 40vteřinová početní výhoda o dva hráče a v ní doklepl Martinec tvrdou ránu P. Mocka od modré čáry. V poslední minutě úvodní části ještě mohl přidat třetí úspěch Král.

Ve střední části dostala Severočechy opět do zápasu využitá přesilovka Polanským. To je natolik povzbudilo, že za minutu srovnal Šíp na 2:2. Z krátkého výpadku se Chrudimští rychle vzpamatovali, zase začali mít více ze hry, do vedení je však nedostaly ani dvě po sobě jdoucí přesilovky v polovině utkání. V největší šanci měli i trochu smůly, když příklep P. Mocka od modré vytěsnil Hronek krajem vyrážečky těsně vedle tyče. Ve 38. minutě se na druhé straně vytáhl Růžička zneškodněním šance i následné dorážky Bouška.

V závěrečném dějství dokonal kadaňský obrat opět Šíp se spolupráci s Bouškem. Osmnáct vteřin před koncem však J. Šeda při power play vynutil prodloužení. O druhém bodu pro

Fakta – branky a asistence: 9. Bělohlávek (Bláha), 14. Martinec (P. Mocek, Toužimský), 60. J. Šeda (Zadina, Blažek) – 24. Polanský (Kadlec, Schmidt), 25. Šíp (Boušek), 50. Šíp (Boušek), 65. Boušek (SN). Rozhodčí: Přikryl – Čížek, Prchal. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:1. Diváci: 430. Třetiny: 2:0, 0:2, 1:1 – 0:1. HC Chrudim: Růžička – Toužimský, P. Mocek, Malinský, Vágner, D. Mocek, Evan, M. Šeda, Charousek – J. Šeda, Martinec, Procházka – Zadina, Král, Žák – Bláha, Blažek, Bělohlávek – Klejna, Semorád, Rákos. SK Kadaň: Hronek: Ťupa, Kloz, Hartmann, Szakal, Schmidt, Knyazev, Zmeškal, Spiter – Kuběna, Šíp, Boušek – Balász, Kadlec, Fábry – Freiberg, Charousek, Polanský – Malát, Bauer, Stehlík.

RADEK PECINA

21.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Krajský přebor: „Mistrovské“ obraně dvakrát uletěl Bukač

Škoda 110 R.
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

K bytu vedly krvavé stopy

Chrudim – Městské strážníky přivolal do jednoho z domů ve Škroupově ulici muž ve vážných obavách. Po celé chodbě se táhly krvavé šmouhy a končily u jedněch bytových dveří.

Návštěvníci pohlédnou přímo do úlu

Nasavrky – Střední odborné učiliště včelařské v Nasavrkách otevřelo další část naučné včelí stezky – soubor interaktivních panelů s názvem Pohled do úlu.

V Chrudimi operovali hokejistu Jána Lašáka. Cítí se skvěle

Chrudim – Chirurg zdejší nemocnice Pavel Holeka má velké renomé, a to zejména mezi sportovci. Získal si ho díky svým ojedinělým operativním zákrokům. Jeho práci si pochvaluje i hokejista Ján Lašák, účastník několika mistrovství světa a dvou olympiád.

Chrudim v derby sejmula lídra! Rozhodla trefa Kopeckého

Chrudim - Zasloužené vítězství v sobotu vybojovali na vlastním hřišti chrudimští fotbalisté. V duelu 29. kola české fotbalové ligy porazili nejtěsnějším rozdílem dosud vedoucí hradeckou Opympii.