HC Trutnov - HC Chrudim 1:6 (0:0, 0:3, 1:3).

Zápas začal ve vysokém tempu. Na chrudimských hráčích bylo vidět, že svého soupeře podcenili a přizpůsobili se hře domácích, takže úvodní třetina gól nepřinesla. Ve druhé třetině svěřenci trenéra Pavla Rohlíka zlepšili pohyb a po třech využitých přesilovkách šli do šatny s dostatečným náskokem. V poslední dvacetiminutovce kontrolovali hru a svůj náskok postupně zvyšovali až na konečných 1:6. Soupeři z Podkrkonoší povolili čestný úspěch ve 44. minutě, kdy vedli už o pět branek.

Fakta – branky a nahrávky vítězů: 22. Goiš (Zukal, Zdráhal), 26. Klejna (Martinec, Kobela), 29. Goiš (Zukal), 43. T. Nosek (Stoklasa, Pilař), 44. Kaut (Goiš), 56. Martinec (Klejna) Vyloučení: 6:7. Využití: 0:3. Střely: 26:52.

V neděli po naší uzávěrce hostili hokejisté HC Chrudim účastníka 2. bundesligy Lausitzer Füchse Weißwasser (dřívější Dynamo, které bylo svého času mnohonásobným mistrem tehdejší NDR a tvořilo základ její reprezentace). O utkání, které vyhráli 2:0, budeme informovat v úterý.