Skuteč - Polička 1:2 po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 0:1)

Branky: 52. Cimburek 39 Jílek, 65. Tobiáš.

Utkání bylo jakousi generálkou na semifinále. Domácí bez čtyř hráčů základní sestavy sehráli s lídrem druhé skupiny vyrovnanou partii, kterou rozhodla dvě zbytečná vyloučení v prodloužení. Polička dvojnásobnou přesilovku využila 37 vteřin před koncem nastavení.

Skuteč - Choceň 5:4 (1:2, 3:2, 1:0)

Branky: 2., 31. a 50. Javůrek, 34. Cimburek, 39. Vařejčko 4. a 6. Sajdl, 26. a 40. Kolář.

V posledním utkání prolínací části udolali domácí po nevýrazném výkonu Choceň. Hattrickem se vyznamenal Matěj Javůrek.

Sestava HC Skuteč: Pelc (27. Dostál) D. Barták, M. Barták, Bouška, Cimburek, Florián, Javůrek, Lenoch, Pražan, Sahula, Síla, Vařejčko, Zoulík, Žák, Kašpar.

Hlinsko - Mor. Třebová 1:4 (0:0, 0:0, 1:4)

Branka Hlinska: Rázek.

Utkání se hrálo za stálé převahy hostujícího celku. Domácí od vyšší porážky zachránil výborný výkon brankáře Sodomky.

Choceň - Hlinsko 9:1 (1:0, 6:1, 2:0)

Branka hostů: Bříza.

Po vyrovnané první třetině Hlinsko na začátku té druhé srovnalo po krásné hokejové akci na 1:1. To ale hosté netušili, co je na konci této části čeká, když v rozmezí deseti minut inkasovali šest branek. V poslední dvacetiminutovce domácí přidali další branky a zaslouženě zvítězili.

Sestava HC Hlinsko: Sodomka Dvořák, Kovárník, Trögner, T. Pavlata, Vávra, Vaníček, Sedlák, Pilný, Rázek, Bříza.

5. Litomyšl 26 5 1 2 18 65:129 19

Dorostenci Skutče skončili na druhém místě skupiny Západ a postoupili do semifinále, kde se v sérii na dvě vítězství utkají s nejlepším celkem skupiny Východ Spartakem Polička. První utkání se hraje na ledě soupeře tuto neděli, odveta je na programu v pátek 27. února ve Skutči, případné třetí rozhodující střetnutí by se pak uskutečnilo příští neděli v Poličce. Vzájemné zápasy těchto soupeřů jsou pro Skutečské nepříznivé, venku prohráli 9:0, doma 1:2 po prodl.

Hlinsko skončilo ve skupině Západ čtvrté a v boji o konečnou sedmou příčku se utká se čtvrtým celkem skupiny Východ Slovanem Moravská Třebová. Týmy se spolu střetnou pouze dvakrát (jednou doma a venku) a první zápas se uskuteční v neděli v Moravské Třebové. Odveta je na programu příští neděli v Hlinsku. (rp)