I. liga divize Střed

Eagles Chrudim - IHC Hlinsko 10:4 (3:0, 0:2, 3:1, 4:1). Branky: Plch 4, Drtina 2, D. Komárek, Nevečeřal, F. Komárek, Sýkora Havel 2, Vala, Král. V první minutě otevřel skóre nejlepší střelec dne Jiří Plch. Hlinečtí mohli stav srovnat, ale Král neproměnil trestné střílení za sekání Podaného. Hlinecké akce končily na pozorném Amentovi, naopak domácí navýšili stav na 3:0. Druhá čtvrtina se vydařila hostům, kteří po dvou gólech vstoupili opět do zápasu. Další průběh však už vyzněl jasně pro favorita. Sestavy Eagles: Ament Sýkora, Nevečeřal, Plch, Podaný, Drtina, F. a D. Komárkové. Hlinsko: Kekula Vala, Havel, M. a L. Burešové, Král.

Dynamo Pardubice - IHC Polička 2:3 (0:1, 0:2, 2:0, 0:0). Branky: Anděl, Andrejs Šedý 2, Hron. V kvalitním zápase třetího s prvním se Dynamo chytilo až ve třetí části, ale na vyrovnání už nemělo. V závěrečné čtvrtině z mnoha šancí už žádná k brankovému vyjádření nevedla.

IHC Litomyšl - Inline Skuteč 10:5 (3:1, 1:2, 1:0, 5:2). Branky: nehlášeno Havel, Křesťan, Štursa, Vágner, Netolický. Ještě po třetí čtvrtině mohla dle tabulky favorizovaná Skuteč s výsledkem něco udělat, ale doma vždy silná Litomyšl si vítězství pohlídala. Sestava Skutče: Lohmann Vágner, Netolický, Lenoch, Štursa, Pešek, Havel, Křesťan, Čejka.

IHC Polička - Eagles Chrudim 5:7 (1:1, 1:2, 2:2, 1:2). Branky: Boháček 2, Havlíček, Šedý, Vápeník Nevečeřal 2, Drtina 2, D. Komárek, Kišš, Plch. V důležitém zápase o prvenství ve skupině potvrdili Chrudimští před závěrečnými zápasy v play off skvělou formu. Sestava Eagles Chrudim: Ament Novák, Nevečeřal, Kišš, Plch, Podaný, Drtina, F. a D. Komárkové.

Dynamo Pardubice - SK IHC Chrudim 7:2 (2:0, 1:0, 0:2, 4:0). Branky: Andrejs 2, Ludvík 2, Palaščák 2, Kolín Voleský, Jan Polák. Do poloviny zápasu akce IHC končily u brankáře Drejsla, naopak jeho protějšek Bláha měl mnohem více práce. Třetí část přinesla pro „hosty" oživení, když se dvěma góly dostali znovu do hry. V závěrečné části favorit rozhodl o svém jasném vítězství. Sestavy Dynamo: Drejsl Kolín, Andrejs, Palaščák, Novotný ;, Urban, Šindler, Ludvík, Ondráček. SK IHC Chrudim: Bláha Langr, Voleský, Formánek, Novotný, Jan, Jiří a Ondřej Polákové.

I. liga divize Sever

Mad Parrots Úhřetice - Třebechovice 6:10 (1:2, 0:2, 4:3, 1:3). Branky: Čapek 2, Poul 2, Voženílek, Vaněk Luštinec 4, Plíhal 2, Podzimek, Višňák, Smutný, Šimoníček. Po druhé čtvrtině domácí prohrávali již 1:4, aby ve 33. minutě otočili na 5:4. Ještě ve stejné minutě však Plíhal stav srovnal a od té doby to byla střelecká exhibice vítězů. Sestava Úhřetice: Pavlíček Brožek, Čapek, Poul, Půlpán, Rubeš, Šťastný, Šuvara, Vaněk, Voženílek, Macas.

Mad Parrots Úhřetice - Lomnice 2:11 (0:1, 1:2, 0:2, 1:6). Branky: Poul, Půlpán Rudiš 4, Kotula 2, Lemfeld 2, Martinec, Junek, Syrovátka. V souboji třináctibodových to bylo další zklamání úhřetického týmu, který ve stejné sestavě jako v předchozím zápase utrpěl nečekaně vysoký debakl.

Do úplnosti: Nová Paka - Vrchlabí 5:6.

1. Střída Sport B 10 8 0 1 1 111: 59 25

2. Vrchlabí 10 4 3 1 2 60: 63 19

3. Třebechovice 10 5 0 1 4 69: 62 16

4. Lomnice 10 5 0 1 4 82: 71 16

5. Úhřetice 10 3 2 0 5 64: 74 13

6. Nová Paka 10 0 0 1 9 55:112 1

V neděli 21. 6. je chrudimský zimní stadion v době od 11 do 19 hodin vyhrazen předkolu play off I. ligy.