Hlinsko– Litomyšl 3:6

Vdůležitém utkání chtěli domácí před svým publikem bodovat, ale již ve 2.minutě inkasovali po chybě obrany na 0:1. Odvě minuty později založil Vybíral pěknou akci přihrávkou na Kavalíra, který se prodral do třetiny, přihrál Kubátovi a bylo vyrovnáno 1:1. Vzápětí však hosté využili přesilovku při vyloučení Tulise a střelou pod víko šli opět do vedení 1:2 brankou Dospěla.

Hra měla rychlé tempo a domácí si vytvářeli tlak, který v11.minutě zužitkoval Jilemnický, když rychle nabruslil před gólmana a tečoval prudkou přihrávku Kubáta– 2:2. Druhá třetina pro tým zVysočiny opět nezačala dobře. Ve 22.minutě totiž voslabení opět inkasoval– 2:3. Ve Za pět minut se ovšem podařilo vyrovnat na 3:3 Kubátem po dorážce.

Závěrečné dějství zahájili Hlinečtí jak jinak– špatně. Hned ve 41.minutě šel pykat na trestnou lavici Dvořák. Otřicet vteřin později šel do samostatného úniku Prachař, zkusil blafák, ale ten mu nevyšel. Zdalšího protiútoku však hosté potřetí využili přesilovku a upravili na 3:4.

Navíc opůl minuty později skórovali znovu– 3:5. To vzalo domácím vítr zplachet a přibrzďovala je izbytečná vyloučení. Jednoho znich využil soupeř kpečeti na 3:6.

HC Hlinsko: Saifr, Gregor– Spal, Stefanov, Přibyl, Žídek, Vybíral, Dvořák, Halamka, Tulis, Kubát, Lukáč, Šuvara, Prachař, Kavalír, Jilemnický, Vrána, J. a L. Chladovi.

Chrudim B– Chotěboř 4:2

Domácí tým nastoupil do utkání velmi zodpovědně a již ve 3.minutě padl po akce Langr (R. Formánek, Závodník) úvodní gól. V9.minutě Kolín místo blafáku volil střelu, která neprošla. Vzápětí si však vše vynahradil Závodník ve spolupráci sLangrem a na světelné tabuli svítilo 2:0. Následně Janoušek nepřekonal ležící brankáře Trtíka, a tak přišel trest.

Bratrské duo Hospodků korigovalo na 2:1 (autor Jan, přihrával Václav). Naštěstí za půldruhé minuty si „orchestrion“ rozehrála chrudimská třetí lajna, střelcem byl Janoušek, po asistencích Doubravského a Kolína. Vprostřední části se odehrával na ledě úporný boj, ve kterém oba týmy čekaly na chybu soupeře. Skóre se však neměnilo.

Ve 44.za zalehnutí puku vbrankovišti Novotným nařídil rozhodčí Padevět trestné střílení, ze kterého kapitán Chotěboře Řehoř neuspěl. To byl důležitý moment pro zbývající čas. „Chleba“ se však lámal vposlední desetiminutovce.

Neúspěšný exekutor TS Řehoř objel Hlavinkovu svatyni a pohodlně zasunul puk za jeho záda– 3:2. Hosty tato injekce probudila, ale když se nadechovali kzávěrečnému náporu, zmrazila je včase 57:04 třetí chrudimská formace– R. Formánek (Janoušek, Kolín)– stanovila konečných 4:2.

HC Chrudim B: Hlavinka– Novotrný, Štursa, Šlemenda, Pilař, Doubravský, Čejka– Langr, Závodník, Pikhart– Novák, Schweinfurter, Flaška– R. Formánek, Kolín, Janoušek.

Jiří Mašík, trenér HC Chrudim B: "Bylo dobře, že jsme dokázali navázat na herní projev z minulého zápasu se Žďárem, který jsme v prodloužení zbytečně prohráli 3:4. Hráči si zase začali věřit a dnes navíc k tomu přidali po celé utkání stoprocentní vyspělý výkon. Celému družstvu bych chtěl poděkovat a těším se na středeční další domácí zápas proti Chocni, ve kterém bychom rádi opět naplno bodovali."

Začátek zápasu, ve kterém za hosty nastoupí bývalí Chrudimáci brankář Dundáček a kanonýr Kišš, začíná ve středu 18.30 hodin.

Č. Třebová– Skuteč 7:8

Vdramatické brankové přetahované si Skutečští zajistili vítězství již vprvní třetině, kdy vedli 5:1. Soupeř však nesložil zbraně, postupně dotahoval, ale nakonec se přece jenom radovali hosté. Lví podíl na zisku tří bodů měl autor čtyř branek Turčáni, po jednom gólu přidali Musil, Janoušek, Starý a Marek.

HC Skuteč: Kukla– Vrabec, Souček, Hejtmánek, Kadlec, Formánek– Musil, Turčáni, Vajmar, Nevečeřal, Sýkora– Marek, Janoušek, Jahna, Pitra, Zoulík– Urban,Starý.