Starší žáci

21.kolo:

Litomyšl– Chrudim 5:5 (0:1, 2:4, 3:0)

Branky: Kleprlík, Mrázek, Seidler, Hudec, O. Polák.

Hosté vedli již 65:1, ale pak se zápas zvrhl vmnožství faulů, strkanic a šarvátek, za což sudí trestali ale jen hosty (vposlední třetině poměr vyloučených 0:6!) a Litomyšli se podařilo vyrovnat.

Hlinsko– Skuteč 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Branky: Bureš 2, Havel, Král, Pražan– Malinský, Zelinka.

Vderby utkání rozhodla prostřední dvacetiminutovka, když zbývající dvě třetiny přinesly vyrovnanou hru. Sestavy– Hlinsko: Picek– Martin a Matěj Němcovi, Kučera, Král, havel, Vašek, bureš, Brebera, Májovský, Pražan, Vondráček, Matějíček.

Skuteč: Žádný– Brendl, Štolhof, Helinka, Valečka, Pešek– Linhart, Hromádka, Svoboda, R. a V. Taláckové, Malinský, Štěpánek,Bleha.

Ostatní výsledky: Choceň– Lanškroun 10:2, M. Třebová– Polička 2:1, Světlá– Chotěboř0:15.

22.kolo:

Chrudim– Chotěboř 9:3 (5:1, 2:1, 2:1)

Branky: Stupavský 4, Cvrček, Mrázek, Nevšímal, Brychta, Seidler.

Ivtomto zápase patřil Chrudimským nástup– 5:1, tentokrát se však obodový zisk připravit nenechali. Ve 49.minutě za stavu 7:3 požádali hosté okonfrontaci několika domácích hráčů, ale zaplakali ipodruhé– Chrudim byla čistá!

Sestava HC Chrudim vobou zápasech: Svoboda, Chalupa– Švadlenka, Hudec, Pecina, Brychta, Štrégl, Kleprlík– Langr, O. Polák, Cvrček, Nevšímal, Mrázek, Kněžour, Stupavský, Seidler, Bečev, Sliacký.

Skuteč– Světlá 7:3 (4:1, 1:2, 2:0)

Branky: V. Talácko 2, Zelinka, Valečka, Pešek, Šimůnek, Blaha. Povinné vítězství snejslabším týmem tabulky.

Polička– Hlinsko 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

Branky: Bureš, Král, Pražan. Ve vyrovnaném duelu byli šťastnější domácí.

Ostatní výsledky: Lanškroun– M. Třebová 1:8, Litomyšl– Choceň 5:6.

Pořadí našich při nestejném počtu zápasů: 6.Chrudim 21 (106:79), 7.Skuteč 20 (96:98). 8.Hlinsko 19 (104:94).

Mladší žáci

21.kolo:

Litomyšl– Chrudim 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Branky: Osmík, Macháček, J. Polák.

Chrudimští dobře rozehranou partii ztratili až vzávěrečné části.

Sestava: Hlavinka, Peřina– Burkoň, Kerhart, Klesal, Macha, Machač, Schweinfurter– Bohuněk, Haltuch, Koreček, Macháček, Osmík, J. Polák, Severýn, Štěpánek.

Hlinsko– Skuteč 4:3 (4:0, 0:2, 0:1)

Branky: Navrátil 2, Sádovský, Zdražil– nehlášeno.

Domácí využili čtyřbrankového vedení kvítězství, které však museli vdalším průběhu úporně bránit.

22.kolo:

Chrudim– Chotěhoř 9:0 (4, 4, 1)

Branky: Haltuch a Macháček po 2, Bohuněk, Koreček, Kerhart, Osmík, J. Polák.

Sestava stejná, navíc obránce Novák.

Ostatní výsledky:

Polička– Hlinsko 2:1 (1:1, 1:0, 0:0). Ve vyrovnaném zápase za hosty Zdražil.

Skuteč– Světlá 9:0, Lanškroun– M. Třebová 0:3, Litomyšl– Choceň 2:1.

Pořadí našich: 3.Chrudim 30 (147:61), 6.Hlinsko 20 (113:108), 7.Skuteč 14 (88:95).