HOKEJ 1. LIGA: Vrchlabí - Havířov 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)

Úvodní branka padla ve 12. minutě, kdy přesně zamířil vrchlabský Klimt. Na 2:0 zvýšil ve 27. minutě Bendík a o tři minuty později horalé vedli rozdílem tři gólů, havířovského brankáře Čecha překonal Kříž. Vzápětí mohli hosté snížit, jenže Ševčíka neprostřelili. Ve 33. minutě už to bylo 4:0, když se trefil Andres. Poté v přesilovce snížil havířovský Szturc. V závěrečné třetině se ještě prosadili domácí Gajovský a Filip.

Fakta – branky a asistence: 12. Klimt (Gengel, Bendik), 27. Bendík (Gengel), 30. Kříž (Látal), 33. Andres (Chmelíř), 54. Gajovský (Chaloupka, Klimt), 56. Filip (Tvrdek, Rusnák) – 35. Szturc (Šedivý, Štefanka). Rozhodčí: Blecha – Rejch, Skopal. Vyloučení: 6:7, navíc Hrach (Vrchlabí) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 1105. Třetiny: 1:0, 3:1, 2:0. HC Vrchlabí: Ševčík – Bendík, Hrach, Matějíček, Pácal, Chmelíř, Čížek, Chaloupka, Jaroměřský – Tvrdek, Filip, Š. Rusnák – Gengel, Gajovský, Klimt – Andres, Kříž, Látal – Mikšovský, Zíma, Hanzal. SHC Havířov Panthers: Čech – Klimeš, D. Rusnák, Šafařík, Rangl, Peštuka, Štefanka, Zientek, Krisl – Seman, Sikora, Fořt – Červenka, Piecha, Smejkal – Szturc, Haas, Šedivý – Zeliska, Říčka. (mj)