VYBERTE SI REGION

Skutečským domácí prostředí nesedělo

Skuteč – Další kolo regionální ligy mužů bylo na programu v sobotu ve Skutči. Domácí tým zde hostil oba Pardubické týmy, které nastupují v regionální soutěži.

24.11.2016

Ilustrační foto.Foto: František Géla

Sokol Pardubice B – FbC Skuteč 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)

Branky: Hoffman 2, Kubíček, Bahník, Šťastný, Zatloukal – Kremina 2.
Proti soupeři z krajského města se Skutči dlouhodobě nedaří a ani sobotní utkání nebylo výjimkou. Rezerva superligového A týmu nabídla domácím hned ve druhé minutě přesilovou hru, ale i přes několik šancí se Skutečským nepodařilo dostat do vedení. Po nevyužité přesilové hře udeřilo na druhé straně, kdy se přesně do růžku Laškovi branky trefil Kubíček.

O tři minuty později to bylo už o dvě branky po gólu Hoffmana. Skuteč hrála s Pardubicemi na šance vcelku vyrovnanou partii, ale domácí opět trápila špatná koncovka. V podobném duchu se nesla i prostřední část, která přinesla jedinou branku. Ve dvacáté minutě se po mnoha odrazech šťastně trefil Bahník. Ani to však domácí nesrazilo a Pardubičtí si stále nevěděli rady s dobrou obranou Skutče. Ta navíc stále hrozila z brejků, ale největší problém dělalo domácím střelcům vůbec trefit bránu nebo donutit k zákroku jistě chytajícího Vítka.

Ve 34. minutě se opět trefil Hoffman a s domácími to vypadalo opravdu zle. Skutečští si vybrali oddechový čas k poradě a ta přinesla své ovoce hned o dvě minuty později, kdy se prosadil Kremina. Veškeré naděje však utnul Šťastný se Zatloukalem (6:1) a bylo o vítězi téměř jasno. Na rozdělení bodů už tak nic nezměnila druhá branka Kreminy z poslední minuty zápasu.

FbC Skuteč – Haga Pardubice 4:9 (3:4, 1:2, 0:3)

Branky: Kremina 2, Kuta, Tesař – Zajíček 2, Gregorczyk 2, Samek, Peml, Wohlhöfner, Götz, Sládeček.

Hosté se na svého soupeře vrhli s velkou chutí a již ve třetí minutě se mohli po brankách Samka a Pemla radovat z vedení 0:2. Solidní nástup hostí však záhy zaťal přesným zásahem Kuta – 1:2. Hned o minutu později vrátil dvoubrankové vedení na stranu Hagy Zajíček. Poté se hra poněkud uklidnila, ale diváci na branku nemuseli čekat dlouho. Nejprve se v desáté minutě zasloužil o snížení Tesař a o minutu později vyrovnával na 3:3 Kremina.

Do konce divoké úvodní části však vrátil výhodu vedení na stranu hostí Zajíček. Do prostřední části vstoupili lépe Skutečští, protože vyrovnání stavu na 4:4 přinesl dvoubrankový střelec Kremina, jenomže to bylo ze strany domácích prakticky vše. Haga se znovu dostala do vedení v 21. minutě zápasu, kdy se trefil Wohlhöfner a další branku do sítě Lašky přidal Gregorczyk (4:6). Za tohoto stavu dali domácí všechny své síly do útoku, čímž se velmi často dostával soupeř do přečíslení, která se mu dlouho nedařila využít.

Obrázek hry se nezměnil ani ve třetí třetině. Skutči se stále nedařilo v koncovce a Haga měla spoustu šancí přidat další branky v otevřené obraně domácích. Jednu z mnoha příležitostí využil až Götz (4:7). Pro domácí bylo ještě hůře, když přišli vinou zranění o Kreminu a Lettla. Další branku v síti domácích zařídil znovu Gregorczyk a výsledný stav 4:9 zařídil Sládeček. Právě díky těmto třem bodům se povedlo Pardubicím přeskočit v tabulce svého dnešního soka, který tak klesl na sedmé místo.

Skuteč: Laška – Hromádko, Stöhr, Kadavý, Částek – Horník, Tesař, Kremina, Kuta (C), Hurych, Lettl, Malý.

Třemošnice – Lubná 5:5

Branky Třemošnice: Horák 3, Novák, Petr.

Třemošnice – Jičín 3:10

Branky Třemošnice: Dvořáček 2, Starý.

Třemošnice: Wymer – Novák, Starý, Horník, Dvořáček, Horák, Jelínek, Machota, Petr, Klepač.

24.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
AKTUALIZUJEME

Vánoční stromy se pyšní krásou. Který se vám líbí nejvíc? Hlasujte

Chrudimsko - Pokud chcete přihlásit i strom z vaší obce či města, neváhejte a pošlete snímek na adresu: lukas.vanicek@denik.cz.

Tango sestřelil dvěma góly Max

Chrudim – Futsalisté Chrudimi završili náročný program ligovým duelem proti Hodonínu, s nepříjemným soupeřem měli značné problémy a po prvním poločase dokonce prohrávali. Ve druhé půli však k obratu zavelel Max, který dvěma trefami rozhodl o výhře ERA-PACKu Chrudim v poměru 2:1!