Liga juniorů

Písek - Chrudim 8:3 (6:0, 1:2, 1:1)

Branky: Kopečný 2, O. Polák.

Východočeši zřejmě byli ještě v autobuse, když začal tento duel, ve kterém domácí ihned od úvodního buly vlétli na soupeře a ten se z nastoleného tempa oklepal až po první přestávce. Ve 25. minutě snížil Kopečný (J. Polák) na 6:1, ve 39. minutě O. Polák (Dušek) na 7:2 a ve 47. minutě Kopečný 7:3. Písečtí si nakonec došli pro jasné vítězství 8:3. Již třetí výhra posunula jihočeský soubor do řad favoritů středové skupiny, kterou od druhého kola vede.

Sestava HC Chrudim: Hlavinka, Peřina - Benýšek, Berný, Burkoň, Makovský, Martinec, Pilař, Voltner, Kalous Dušek, Gabriel, Haltuch, Janoušek, Kopečný, Koreček, J. Polák, O. Polák, Solnička, Štěpánek, Jiruška.

Příště: PÁ 9. 10. od 20 hodin doma Velké Popovice, NE 11. 10. v Táboře od 14 hodin.

Liga staršího dorostu

Kolín - Chrudim 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Branky: Černý, Bor.

Pátý zápas soutěže odehráli svěřenci trenérů Dvořáka a Králíčka na ledě lídra tabulky. Středočeši potvrzovali po celé utkání své kvality, vytvářeli si spoustu šancí, které naštěstí nedokázali proměňovat. Chrudimští zodpovědně bránili, postupně se osmělili i v útoku a za stavu 3:2 v poslední minutě sahali po bodu.

Sestava HC Chrudim: Štěpánek Lenoch, Kulhánek, Bílý, Brázda Bor, Černý, Novotný Hlaváček, Brož, Hudec Voldán, Jílek, Pavelka Topolská.

Chrudim - Příbram 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Branky: Černý, Hudec, Voldán.

Po celé utkání byli Chrudimští lepším týmem. Pouze pro nedůraz v koncovce se připravili o mnohem výraznější vítězství. Vzadu však udrželi nulu, a proto po zásluze berou tři body.

Sestava HC Chrudim: Štěpánek Javůrek, Lenoch, Kulhánek, Matýs, Bílý, Brázda Bor, Novotný, Černý Hlaváček, Brož, Hudec Voldán, Jílek, Pavelka.

Příště: PÁ 9. 10. v Táboře od 19 hodin, NE 11. 10. doma Písek od 11 hodin.

Liga mladšího dorostu

Třebíč - Chrudim 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Branky: Hricuš, Pavlata, Langr, Rohlík.

Útočnou hrou se hosté dostali do tříbrankového vedení, které se v poslední minutě druhé třetiny „smrsklo" po dvou inkasovaných gólech na 2:3. V závěrečné části Chrudimští (oficiálně Dynamo Pardubice B) vedení uhájili, nakonec v závěru přidali čtvrtý úspěch do opuštěné třebíčské svatyně.

Sestava HC Chrudim: Ryba (Matoušek) Blažej, Vltavský, Obr, Secký, Voženílek, Kroužel, Pavlata, Formánek, Franc, Kmoníček, Pavelka, Švadlenka, Langr, Svoboda, Macháček, Vojtíčko, Hricuš, Rohlík.

Příště: Družstvo mladšího dorostu má volný termín, další utkání sehraje v SO 17. 10. doma proti HC Krkonoše. (dom)