VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Druhé kolo ovládl Viktor Svoboda

Chrudimsko - V pořadí druhá cena určená vítězi hokejové Tip ligy letí na Chrudimsko.

28.12.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Nejlepší odhad měl Viktor Svoboda ze Slatiňan, jenž získal jako jediný 17 bodů a díky tomu se dostal také do celkového vedení. V naší soutěži je po dvou kolech zaregistrováno celkem 477 tipujících a další se mohou kdykoli připojit.

1. – 12. místo
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany 17 28
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 14 22
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany 11 22
PA0011 František Kovář, Přívrat 11 22
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice 11 22
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 11 22
PA0388 František Starý, Hlinsko 11 22
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice 8 22
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice 8 22
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 8 22
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl 5 22
PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto 5 22

13. – 87. místo
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 11 19
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany 11 19
PA0224 Karel Braun, Pardubice 8 19
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá 8 19
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice 8 19
PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 8 19
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 8 19
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 8 19
PA0352 Marie Hladká, Sebranice 8 19
PA0177 Martin Joudal, Veselí 8 19
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 8 19
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice 8 19
PA0353 Josef Popelka, Polička 8 19
PA0099 Marie Stará, Zaječice 8 19
PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 8 19
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody 8 19
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 8 19
PA0250 Roman Vencl, Svítkov 8 19
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany 5 19
PA0002 Hana Honzáková, Lozice 5 19
PA0295 Josef Künzel, Svitavy 5 19
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 5 19
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 5 19
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. 5 19
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 5 19
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 5 19
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice 5 19
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice 5 19
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice 2 19
PA0163 Rudolf Novotný, Srch 11 16
PA0271 František Boštík, Poříčí 8 16
PA0363 Josef Brychta, Kunčina 8 16
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 16
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice 8 16
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice 8 16
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí 8 16
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice 8 16
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá 8 16
PA0296 Jan Procházka, Polička 8 16
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 16
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 8 16
PA0347 Iva Tobiášová, Polička 8 16
PA0291 František Báča, Rohozná 5 16
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová 5 16
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 5 16
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 16
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 5 16
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice 5 16
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí 5 16
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 5 16
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 5 16
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 5 16
PA0440 Josef Jelínek, Čankovice 5 16
PA0343 Olga Jirmásková, Polička 5 16
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 5 16
PA0154 Monika Koťarová, Praha - Vinohrady 5 16
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 16
PA0409 Monika Křížová, Choceň 5 16
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov 5 16
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina 5 16
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 5 16
PA0058 Martin Pešava, Chrudim 5 16
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III 5 16
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 5 16
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice 5 16
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 5 16
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. 5 16
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 5 16
PA0243 Radek Vencl, Svítkov 5 16
PA0298 Martin Zedník, Svitavy 5 16
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto 2 16
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová 2 16
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany 2 16
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice 2 16
PA0405 Lucie Křížová - Fajfrová, Podlesí 2 16

88. – 183. místo
PA0446 Marcela Váňová, Slatiňany 14 14
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 8 13
PA0355 Jiří Fečko, Opatov 8 13
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 13
PA0065 Eva Hromádková, Chrast 8 13
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová 8 13
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 8 13
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice 8 13
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 8 13
PA0234 Luděk Marčík, Osík 8 13
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 13
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 13
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice 8 13
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka 8 13
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička 8 13
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun 8 13
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov 8 13
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 8 13
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S 5 13
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí 5 13
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 5 13
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto 5 13
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 13
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 5 13
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice 5 13
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov 5 13
PA0089 Martin Horník, Bítovany 5 13
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 5 13
PA0176 Daniel Joudal, Veselí 5 13
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 5 13
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 5 13
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto 5 13
PA0184 Jan Kubát, Pardubice 5 13
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota 5 13
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 5 13
PA0166 Milan Linha, Pardubice 5 13
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 13
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 5 13
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 5 13
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl 5 13
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice 5 13
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice 5 13
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 5 13
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí 5 13
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha 5 13
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 5 13
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice 5 13
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 5 13
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště 5 13
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany 5 13
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 5 13
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III 5 13
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice 5 13
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 5 13
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany 5 13
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 5 13
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov 5 13
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 5 13
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 5 13
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 2 13
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá 2 13
PA0136 Martin Čihák, Hostovice 2 13
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová 2 13
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí 2 13
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad 2 13
PA0383 Martina Homolková, Lukavice 2 13
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 2 13
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 2 13
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 2 13
PA0339 Martin Jirmásek, Polička 2 13
PA0342 Jana Jirmásková, Polička 2 13
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 2 13
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 2 13
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov 2 13
PA0407 Petr Kříž, Choceň 2 13
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 2 13
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl 2 13
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 2 13
PA0061 Michal Pešava, Chrudim 2 13
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice 2 13
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice 2 13
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová 2 13
PA0336 Marek Soural, Úsobrno 2 13
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice 2 13
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav 2 13
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 2 13
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice 2 13
PA0248 Karel Škopek, Čepí 2 13
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody 2 13
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody 2 13
PA0116 Libor Tuček, Bělá 2 13
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 2 13
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec -1 13
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice -1 13
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice -1 13
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička -1 13

184. – 287. místo
PA0349 Stanislav Kučera, Polička 0 11
PA0074 František Pavlík, Zaječice 0 11
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 0 11
PA0204 Tomáš Shejbal, Pardubice 0 11
PA0414 Matěj Stránský, Řetová 0 11
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast 0 11
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany 11 10
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 8 10
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody 8 10
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 10
PA0073 Josef Štursa, Zaječice 8 10
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice 5 10
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 5 10
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice 5 10
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 5 10
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 10
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl 5 10
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany 5 10
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice 5 10
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl 5 10
PA0040 Jan Hromádko, Chrast 5 10
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 5 10
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice 5 10
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 10
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 10
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 5 10
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice 5 10
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl 5 10
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 5 10
PA0309 Anna Slabá, Svitavy 5 10
PA0310 Anja Slabá, Svitavy 5 10
PA0305 Alena Slabá, Svitavy 5 10
PA0308 František Slabý, Svitavy 5 10
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy 5 10
PA0313 Petr Slabý, Svitavy 5 10
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy 5 10
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy 5 10
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 10
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy 5 10
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk 5 10
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk 5 10
PA0103 Filip Starý, Stolany 5 10
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 10
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice 5 10
PA0277 Jiří Vávra, Polička 5 10
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 5 10
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště 5 10
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 5 10
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá 2 10
PA0294 Milan Češka ml., Polička 2 10
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice 2 10
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová 2 10
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí 2 10
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 2 10
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad 2 10
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl 2 10
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 2 10
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim 2 10
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 2 10
PA0130 František Kaplan, Moravany 2 10
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 2 10
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová 2 10
PA0012 Lucie Kovářová, Přívrat 2 10
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 10
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice 2 10
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice 2 10
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 2 10
PA0112 Jaromír Patočka dt., Bělá 2 10
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 2 10
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 2 10
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice 2 10
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy 2 10
PA0317 Václav Roušar, Svitavy 2 10
PA0316 David Roušar, Svitavy 2 10
PA0315 Radek Roušar, Svitavy 2 10
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 2 10
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 2 10
PA0345 Oliver Shelong, Praha 2 10
PA0344 Dan Shelong, Praha 2 10
PA0340 Olga Shelongová, Praha 2 10
PA0093 Martin Solnička, Srní 2 10
PA0056 Martin Souček, Chrudim III 2 10
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 2 10
PA0117 Jan Sychra, Bělá 2 10
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 2 10
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 2 10
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice 2 10
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody 2 10
PA0348 Martin Tobiáš, Polička 2 10
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 2 10
PA0107 Josef Vacek, Chrudim 2 10
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá -1 10
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová -1 10
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice -1 10
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice -1 10
PA0213 Petr Houska, Pardubice -1 10
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň -1 10
PA0200 Jiří Marek, Pardubice -1 10
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice -1 10
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl -1 10
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. -1 10
PA0439 Josef Ropek, Choceň -1 10
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice -1 10
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto -1 10

288. – 389. místo
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim 1 9
PA0476 Adam Jirout, Litomyšl 8 8
PA0457 Ladislav Khýr, Staré Město 8 8
PA0473 Zdeněk Novák, Litomyšl 8 8
PA0449 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 8
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 0 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 8
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička 0 8
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves 0 8
PA0389 Míra Kučera, Svratouch 0 8
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 0 8
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 0 8
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 0 8
PA0276 František Pešek, Pardubice 0 8
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 0 8
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 0 8
PA0416 Silvie Stránská, Řetová 0 8
PA0376 Jan Šár senior, Chrast 0 8
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 0 8
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 8
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 0 8
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 0 8
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 0 8
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 8 7
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště 8 7
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov 8 7
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko 8 7
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 5 7
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 5 7
PA0381 Janis Kunev, Pardubice 5 7
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 5 7
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 5 7
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 5 7
PA0102 Lucie Stará, Stolany 5 7
PA0100 Tomáš Starý, Stolany 5 7
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 5 7
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 2 7
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice 2 7
PA0169 Radek Bidlo, Choteč 2 7
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 2 7
PA0020 Petra Brůnová, Choceň 2 7
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 2 7
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 2 7
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 7
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 2 7
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov 2 7
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň 2 7
PA0172 Vilma Látová, Pardubice 2 7
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice 2 7
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí 2 7
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice 2 7
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice 2 7
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice 2 7
PA0108 Josef Pištínek, Horka 2 7
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 2 7
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 2 7
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 2 7
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice 2 7
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice 2 7
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 7
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice 2 7
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička 2 7
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 2 7
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová 2 7
PA0293 Milan Češka st., Polička -1 7
PA0159 Libor Doležal, Pardubice -1 7
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí -1 7
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl -1 7
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice -1 7
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy -1 7
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice -1 7
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany -1 7
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní -1 7
PA0119 Ondra Sychra, Bělá -1 7
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -1 7
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice -1 7
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice -1 7
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová -4 7
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice -4 7
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí -4 7
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim -7 7
PA0460 Ondřej Brychta, Kunčina 5 5
PA0456 Eduard Čehovský, Rozstání 5 5
PA0474 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 5 5
PA0459 Alena Khýrová, Staré Město 5 5
PA0454 Vratislav Kříž, H. Městec 5 5
PA0453 Tomášek Kuchař, Chrudim 5 5
PA0445 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 5 5
PA0462 Eva Roušarová, Svitavy 5 5
PA0451 Jiří Souček, Chrudim III 5 5
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 0 5
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá 0 5
PA0267 Milan Jílek, Polička 0 5
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota 0 5
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 0 5
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 0 5
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová 0 5
PA0438 Jiří Rožek, Horní Jelení 0 5
PA0415 Jiří Stránský, Řetová 0 5
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 0 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5

390. – 477. místo
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III 8 4
PA0094 Marie Stará, Bítovany 5 4
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody 5 4
PA0217 Marek Balínek, Pardubice 2 4
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice 2 4
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 2 4
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto 2 4
PA0278 Petr Jílek, Polička 2 4
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto 2 4
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice 2 4
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 2 4
PA0371 Milan Otevřel, Linhartice 2 4
PA0060 Josef Pešava, Chrudim 2 4
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 2 4
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto 2 4
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany 2 4
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička -1 4
PA0037 René Hromádko, Zaječice -1 4
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -1 4
PA0282 Miroslav Jílek, Polička -1 4
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí -1 4
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice -1 4
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště -1 4
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice -1 4
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí -1 4
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště -1 4
PA0280 Karel Švec, Polička -4 4
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov -4 4
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí -4 4
PA0469 Eduard Brázda, Svitavy 2 2
PA0471 Michal Brázda, Svitavy 2 2
PA0468 Marta Fišerová, Vendolí 2 2
PA0461 Leoš Hnát, Svitavy 2 2
PA0477 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 2
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 2 2
PA0443 Michaela Ryantová, V. Mýto 2 2
PA0450 Lucie Součková, Chrudim III 2 2
PA0444 Jakub Šedivý, V. Mýto 2 2
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec 0 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 0 2
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 0 2
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 0 2
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 0 2
PA0150 Michal Špaček, Dašice 0 2
PA0148 Jiří Špaček, Dašice 0 2
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 0 2
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 0 2
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice 5 1
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice 2 1
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 1
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice 2 1
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim -1 1
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 1
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště -1 1
PA0214 Marek Tichý, Pardubice -1 1
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 1
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice -1 1
PA0274 Pavel Zahradník, Polička -1 1
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice -4 1
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov 0 -1
PA0475 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 -1
PA0458 Aťka Khýr, Staré Město -1 -1
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -1
PA0448 David Kubal, Škrovád -1 -1
PA0472 Josef Novák, Litomyšl -1 -1
PA0447 Jan Polášek jun., Chrudim -1 -1
PA0442 Radek Slavík, Pardubice - Svítkov -1 -1
PA0455 Michaela Uličná, Svratouch -1 -1
PA0452 Miloš Vlašic, Chrudim III -1 -1
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová 2 -2
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová -1 -2
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 -2
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov -4 -2
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště -4 -2
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice -4 -2
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice -4 -2
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -4
PA0223 Jiří Naštický, Pardubice 0 -4
PA0467 Martin Fišer, Vendolí -4 -4
PA0466 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -4 -4
PA0465 Karel Svojanovský, Svitavy -4 -4
PA0287 Michal Čížek, Svitavy -1 -5
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice -1 -5
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště -1 -5
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov 0 -7
PA0470 Marina Brázdová, Svitavy -7 -7
PA0441 Jiří Mládek, Pardubice -7 -7
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička -4 -14

28.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Při nehodě v Čankovicích se zranilo deset lidí.
3

Nehoda v Čankovicích: Dvě auta a deset zraněných

ESTER ŠVECOVÁ (2,94 kg a 48 cm) –  tak se od 14.6. od 6:05 jmenuje první dcera Andrey a Pavla Švecových z Pardubic.
24

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 24. června

Na přípravný futsalový turnaj do Číny jedou čtyři hráči Chrudimi

Chrudim – Přesto, že mistr letošní sezony je již znám a do startu dalšího ročníku nejvyšší futsalové soutěže ještě několik měsíců zbývá, futsalová reprezentace nelení a míří na přípravný turnaj do Číny, kde se chystá otestovat různé herní varianty a strategie.

Čtyřkolky v Chrasti jezdí na počest Jana Kašpara

Chrast – Na stadionu v Chrasti v sobotu pokračuje hlavním programem dvanáctý ročník setkání čtyřkolkářů s názvem Memoriál Honzy Kašpara.

Noční bouřka napáchala desítky škod, Kouty málem spláchla voda

Chrudimsko - Nad Chrudimskem se ve čtvrtek večer přehnala silná bouře s přívalovým deštěm, která napáchala desítky škod, a hasiči kvůli ní zažili velice rušnou noc. Na území celého kraje vyjížděli ke třiceti případům.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies