VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TIP LIGA: Galerii vítězů otevřel Stránský, velebí Supertrefu

Pardubicko – Pět zájemců… Tento počet měl zálusk na vítězství v úvodním kole hokejové Tip ligy Deníku. Štěstí se nakonec usmálo na Jiřího Stránského, který se přiblížil celkovému počtu branek na tři. Zatímco Marcel Pánik na čtyři a Stanislav Barvíř na pět.

19.12.2012
SDÍLEJ:

Skleslí čeští hokejisté po debaklu s Ruskem na turnaji EHT.Foto: ČTK/AP/Alexander Zemlianichenko

Je trochu zajímavé, že kvintet sedmnáctibodových dosáhl tak vysoké cifry proto, že na Channel One Cupu nevěřil českým hokejistům. Celkem se do krajského boje o dres pardubického hokejisty Aleše Hemského zapojili 394 hráči. Nejvíce pak pochopitelně z krajské metropole.

PA0172 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 17 17
PA0070 Laďka Chmelenská, Pardubice 17 17
PA0218 Marcel Pánik, Rychnov 17 17
PA0138 Martin Solnička, Srní 17 17
PA0379 Jiří Stránský, Řetová 17 17

PA0174 Pavel Barvíř, Zlín 14 14
PA0211 Josef Brychta, Kunčina 14 14
PA0321 Karel Drábek, Nedvězí 14 14
PA0249 Jiří Fečko, Opatov 14 14
PA0184 Roman Greguš st., Litomyšl 14 14
PA0333 Zdeněk Honza, Ústí n. Orl. 14 14
PA0007 Eva Hromádková, Chrast 14 14
PA0205 Aleš Hrubý, M. Třebová 14 14
PA0091 Alena Knapeová, Pardubice 14 14
PA0092 Jan Kouřil, Pardubice 14 14
PA0294 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 14 14
PA0066 Radka Krejčová, Pardubice 14 14
PA0227 Ladislav Kubizňák, Sezemice 14 14
PA0229 Filip Kubizňák, Sezemice 14 14
PA0275 Eva Lejhancová, Pardubice 14 14
PA0228 Anna Matúšů, Sezemice 14 14
PA0199 Josef Mergl, Litomyšl 14 14
PA0201 Monika Merglová, Litomyšl 14 14
PA0280 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 14 14
PA0273 Marie Paďourová, Pardubice 14 14
PA0015 Marie Páchová, Jablonné nad Orlicí 14 14
PA0145 Jan Polášek st., Chrudim III 14 14
PA0312 Julius Premauer, Bystré 14 14
PA0197 Radovan Rumler, Litomyšl 14 14
PA0251 Petr Sedlák, Staré Město 14 14
PA0137 Lenka Solničková, Srní 14 14
PA0010 Jiří Svoboda, Chrudim 14 14
PA0027 Jan Šár st., Chrast 14 14
PA0352 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 14 14
PA0026 Vladimír Škarvada, Hlinsko 14 14
PA0382 Roman Špaček, Sopotnice 14 14
PA0277 Martin Špunda, Staré Hradiště 14 14
PA0210 Bedřich Štefánek, M. Třebová 14 14
PA0180 Karel Štorek, Cerekvice 14 14
PA0340 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 14 14
PA0278 Marie Vrátilová, Staré Hradiště 14 14
PA0094 Miroslav Balínek, Pardubice 11 11
PA0189 Helena Benešová, Trstěnice 11 11
PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 11 11
PA0024 Drahomíra Bláhová, Bělá 11 11
PA0258 Marek Boštík, Poříčí 11 11
PA0385 Josef Diblík, Sopotnice 11 11
PA0322 Jiří Drábek, Nedvězí 11 11
PA0008 Pavel Drahý, Chrudim III 11 11
PA0361 Jiří Držmíšek, Choceň 11 11
PA0367 Vladimír Fikejs, Žamberk 11 11
PA0345 Evžen Filip, Vysoké Mýto 11 11
PA0260 Jiří Frank, Trstěnice 11 11
PA0315 Andrea Gibiecová, Polička 11 11
PA0183 Roman Greguš ml., Litomyšl 11 11
PA0182 Markéta Gregušová, Litomyšl 11 11
PA0060 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 11 11
PA0334 Zdeněk Honza ml., Ústí n. Orl. 11 11
PA0194 Sandra Horská, Litomyšl 11 11
PA0290 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 11 11
PA0154 Antonín Hradec, H. Městec 11 11
PA0246 Bohuslava Hubinková, Čistá 11 11
PA0368 Leoš Jantač, Lanškroun 11 11
PA0029 Vladislav Jiroušek, Lhota u Chroustovic 11 11
PA0061 Martin Joudal, Veselí 11 11
PA0062 František Kaplan, Moravany 11 11
PA0375 Milan Kopecký, Česká Třebová 11 11
PA0144 Miloslav Kopecký, Rozhovice 11 11
PA0081 Jan Košťál, Pardubice 11 11
PA0078 Matěj Košťál, Pardubice 11 11
PA0355 Josef Koukol, Klášterec n. Orl. 11 11
PA0266 Jan Kubát, Pardubice 11 11
PA0127 Míra Kučera, Svratouch 11 11
PA0216 Jana Kumstátová, Staré Město 11 11
PA0241 Jana Kutinová, Pardubice 11 11
PA0095 Vilma Látová, Pardubice 11 11
PA0235 Hana Machová, Pardubice 11 11
PA0076 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 11 11
PA0165 Tomáš Marný, Pardubice 11 11
PA0336 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 11 11
PA0198 Miloš Mergl, Litomyšl 11 11
PA0200 Klára Merglová, Litomyšl 11 11
PA0102 Jiří Mikloško, Pardubice 11 11
PA0159 Olga Moravcová, Slatiňany 11 11
PA0190 Josef Novák, Litomyšl 11 11
PA0317 Martina Novotná, Nedvězí 11 11
PA0319 Michal Novotný, Nedvězí 11 11
PA0111 Vladimír Paďour ml., Pardubice 11 11
PA0274 Vladimír Paďour st., Pardubice 11 11
PA0014 Antonín Pácha, Jablonné n. Orl. 11 11
PA0075 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 11 11
PA0016 Radek Pešek, Libchavy 11 11
PA0305 Josef Popelka, Polička 11 11
PA0310 Jaroslava Premauerová, Bystré 11 11
PA0380 Milan Pustaj, Česká Třebová 11 11
PA0351 Filip Ryant, Vysoké Mýto 11 11
PA0341 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 11 11
PA0090 Hana Sejkorová, Pardubice 11 11
PA0072 Milan Shejbal ml., Pardubice 11 11
PA0223 Jan Schneider, M. Třebová 11 11
PA0217 Pavel Sotorník, M. Třebová 11 11
PA0302 Marek Soural, Úsobrno 11 11
PA0128 Ladislav Starý, Zaječice 11 11
PA0087 Josef Svoboda, Pardubice 11 11
PA0162 Josef Svoboda, Slatiňany 11 11
PA0151 Mirek Svoboda, Ronov 11 11
PA0088 Jarmila Svobodová, Pardubice 11 11
PA0031 Ondra Sychra, Bělá 11 11
PA0028 Vladislava Šárová, Chrast 11 11
PA0238 Václav Šimr, Kostěnice 11 11
PA0245 Jaroslav Šlesinger, Čistá 11 11
PA0107 Michal Špaček, Dašice 11 11
PA0381 Jolana Špačková, Sopotnice 11 11
PA0346 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 11 11
PA0286 Roman Štěpánek, Horní Jelení 11 11
PA0349 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 11 11
PA0297 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 11
PA0255 Lucie Topičová, Dolní Ředice 11 11
PA0283 Monika Treichlová, Nový Bydžov 11 11
PA0203 Tomáš Urban, Litomyšl 11 11
PA0168 Jaroslava Vacková, Chrudim III 11 11
PA0161 Pavel Váňa, Slatiňany 11 11
PA0179 Pavel Vávra, Litomyšl 11 11
PA0125 Romana Vyoralová, Svratouch 11 11
PA0126 Míša Vyoralová, Svratouch 11 11
PA0268 Ludmila Zábská, Pardubice 11 11
PA0371 Petr Bambušek, Česká Třebová 8 8
PA0376 Pavel Bambušek, Česká Třebová 8 8
PA0244 Karel Bělohlav, Pardubice 8 8
PA0188 Marek Beneš, Trstěnice 8 8
PA0254 František Boštík, Poříčí 8 8
PA0164 Sanis Bouzolidis, Pardubice 8 8
PA0121 Jaroslav Brůna, Bělá 8 8
PA0117 Jaroslav Brůna st., Bělá 8 8
PA0118 Bohuslav Bulva, Bělá 8 8
PA0364 Mirek Buřič, Chrudim 8 8
PA0045 Jaroslav Čáp, Pardubice 8 8
PA0320 Oldřich Černý, Polička 8 8
PA0080 Láďa Daněk, Pardubice 8 8
PA0383 Libor Diblík, Sopotnice 8 8
PA0384 Roman Diblík, Sopotnice 8 8
PA0221 Bedřich Doseděl, M. Třebová 8 8
PA0222 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 8
PA0369 Oldřich Dostál, Dolní Čermná 8 8
PA0264 Dominika Drábková, Pardubice 8 8
PA0256 Zdeněk Drobný, Poříčí 8 8
PA0387 Jan Drozd, Ústí n. Orl. 8 8
PA0068 Horymír Filip, Pardubice 8 8
PA0348 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 8 8
PA0113 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 8
PA0206 Lucie Hárychová, Koclířov 8 8
PA0308 Ladislav Hladký ml., Sebranice 8 8
PA0306 Ladislav Hladký st., Sebranice 8 8
PA0150 Lenka Horáková, Svídnice 8 8
PA0153 Zdenda Horník, Bítovany 8 8
PA0152 Martin Horník, Bítovany 8 8
PA0195 Veronika Hořínková, Litomyšl 8 8
PA0282 Martin Hrnčál, Staré Hradiště 8 8
PA0023 René Hromádko, Zaječice 8 8
PA0373 Markéta Hyksová, Česká Třebová 8 8
PA0230 Lukáš Hyvl, Vápno 8 8
PA0276 Radek Ipser, Starý Mateřov 8 8
PA0110 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 8
PA0158 Josef Jelínek, Čankovice 8 8
PA0316 Petr Jílek, Polička 8 8
PA0314 Miroslav Jílek, Polička 8 8
PA0181 Jan Karlík, Polička 8 8
PA0338 Josef Khýn, Vysoké Mýto 8 8
PA0339 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto 8 8
PA0213 Alena Khýrová, Staré Město 8 8
PA0291 Jana Klíčová, Hradec n. S. 8 8
PA0389 Michal Kolář, Ústí n. Orl. 8 8
PA0208 Luboš Komprda, M. Třebová 8 8
PA0343 Václav Krásný, Vysoké Mýto 8 8
PA0303 Martin Krč, Horní Štěpánov 8 8
PA0304 Irena Krčová, Horní Štěpánov 8 8
PA0248 Karel Kuběna, Svitavy 8 8
PA0042 Libor Kubišta, Pardubice 8 8
PA0309 Stanislav Kučera, Polička 8 8
PA0047 Jan Kuchta, Pardubice 8 8
PA0212 Petr Kumstát, Staré Město 8 8
PA0271 Jiří Lejhanec, Pardubice 8 8
PA0178 Luděk Marčík, Osík 8 8
PA0177 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 8
PA0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 8
PA0104 Radoslava Marková, Pardubice 8 8
PA0096 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 8
PA0086 Václav Maštalíř, Pardubice 8 8
PA0085 Jiří Maštalíř ml., Pardubice 8 8
PA0261 Jiří Michek, Pardubice 8 8
PA0101 Marie Miklošková, Pardubice 8 8
PA0318 Helena Novotná, Nedvězí 8 8
PA0119 Jaromír Patočka ml., Bělá 8 8
PA0296 Jan Pazdírek, Jaroměřice 8 8
PA0020 Josef Pešava, Chrudim 8 8
PA0011 Josef Petrus, Sobětuchy 8 8
PA0012 Lucie Petrusová, Sobětuchy 8 8
PA0298 Milan Písek, Jaroměřice 8 8
PA0048 Patrik Poulíček, Pardubice 8 8
PA0311 Jiří Premauer, Litomyšl 8 8
PA0055 Rudolf Procházka, Pardubice 8 8
PA0124 Jiří Rejda, Svratouch 8 8
PA0342 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 8 8
PA0237 Radek Sedlák, Staré Hradiště 8 8
PA0392 Ivana Sedláková, Ústí n. Orl. 8 8
PA0226 Barbora Sedláková, Staré Hradiště 8 8
PA0073 Tomáš Shejbal, Pardubice 8 8
PA0074 Milan Shejbal st., Pardubice 8 8
PA0098 Josef Slabý, Pce – Svítkov 8 8
PA0034 Zdeněk Sotona, Žumberk 8 8
PA0148 Martin Souček, Chrudim III 8 8
PA0130 Marie Stará, Zaječice 8 8
PA0129 Ladislav Starý ml., Zaječice 8 8
PA0377 Silvie Stránská, Řetová 8 8
PA0378 Matěj Stránský, Řetová 8 8
PA0071 Václav Svoboda, Černá u Bohdanče 8 8
PA0089 Jakub Svoboda, Pardubice 8 8
PA0163 Viktor Svoboda, Slatiňany 8 8
PA0032 Jan Sychra, Bělá 8 8
PA0033 Jan Sychra ml., Bělá 8 8
PA0139 Ladislav Synek, Pardubice 8 8
PA0187 Matěj Šilar, Jarošov 8 8
PA0001 Pavel Šimek, Dašice 8 8
PA0025 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 8
PA0347 Milan Šplíchal, Vysoké Mýto 8 8
PA0209 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 8 8
PA0054 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 8 8
PA0350 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 8 8
PA0143 Patrik Tesárek, Tuněchody 8 8
PA0141 Miroslav Tesárek, Tuněchody 8 8
PA0142 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 8
PA0388 Miroslav Tesař, Česká Třebová 8 8
PA0252 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 8 8
PA0059 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 8 8
PA0030 Libor Tuček, Bělá 8 8
PA0204 Pavel Urban, Litomyšl 8 8
PA0046 Josef Urbanec, Pardubice 8 8
PA0009 Pavel Urválek, Chrudim III 8 8
PA0220 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 8
PA0167 Josef Vacek, Chrudim III 8 8
PA0065 Roman Vencl, Pce – Svítkov 8 8
PA0083 Ladislav Voršilka, Pardubice 8 8
PA0279 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 8 8
PA0108 Ladislav Zábský, Pardubice 8 8
PA0191 Václav Zavřel, Dolní Újezd 8 8
PA0292 Martin Zedník ml., Svitavy 8 8
PA0293 Martin Zedník st., Svitavy 8 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 5 5
PA0082 Jan Alinče, Pardubice 5 5
PA0069 Karel Braun, Pardubice 5 5
PA0390 Pavel Bucháček, Řetová 5 5
PA0079 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. 5 5
PA0166 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 5
PA0239 Libor Doležal, Pardubice 5 5
PA0242 Iva Doležalová, Pardubice 5 5
PA0360 Vladimír Dostál, Králíky 5 5
PA0263 Andrejka Drábková, Pardubice 5 5
PA0240 Jindřich Dubišar, Pardubice 5 5
PA0004 Oldřich Ezr ml., Rybník 5 5
PA0017 Ladislav Fabián, Chrudim 5 5
PA0344 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 5 5
PA0134 Josef Fuksa, Tuněchody 5 5
PA0366 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 5
PA0052 David Hamáček, Pardubice 5 5
PA0265 Karel Hamáček, Pardubice 5 5
PA0114 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 5
PA0115 Roman Hanuš, Slatiňany 5 5
PA0116 Hana Hanušová, Slatiňany 5 5
PA0109 Ludmila Havlíková, Pardubice 5 5
PA0058 Zuzana Havránková, Pardubice 5 5
PA0307 Marie Hladká, Sebranice 5 5
PA0039 Oldřich Hlaváček, Pohránov 5 5
PA0335 Ludmila Honzová, Ústí n. Orl. 5 5
PA0022 Květa Hromádková, Zaječice 5 5
PA0269 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 5 5
PA0041 Martin Jandák, Přelouč 5 5
PA0155 František Jelínek, Čankovice 5 5
PA0169 Ilona Jindřichovská, Holetín 5 5
PA0037 Eva Kacafírková, Kočí 5 5
PA0247 Ondřej Karvánek, Dolní Ředice 5 5
PA0215 Ladislav Khýr, Staré Město 5 5
PA0391 Bohuslav Kolář, Ústí n. Orl. 5 5
PA0050 Markéta Komárková, Pardubice 5 5
PA0372 Lubomír Kopecký, Česká Třebová 5 5
PA0077 Nikol Košťálová, Pardubice 5 5
PA0295 Hana Koutná, Jaroměřice 5 5
PA0257 Karel Krejcar, Pardubice 5 5
PA0259 Jana Krejcarová, Pardubice 5 5
PA0067 Miloš Krejčí, Pardubice 5 5
PA0270 Miloš Krejčí ml., Pardubice 5 5
PA0097 Jan Kubát, Pardubice 5 5
PA0051 Hana Kužilková, Pardubice 5 5
PA0272 Jiří Lejhanec ml., Pardubice 5 5
PA0394 Josef Lejsek, Pardubice 5 5
PA0049 Milan Linha, Pardubice 5 5
PA0284 Tomáš Mach, Přelouč 5 5
PA0131 Martin Mašata, Tuněchody 5 5
PA0262 Miloslava Michková, Pardubice 5 5
PA0160 Miloš Moravec, Slatiňany 5 5
PA0337 Roman Páral, Vysoké Mýto 5 5
PA0120 Jaromír Patočka st., Bělá 5 5
PA0044 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 5 5
PA0301 Jana Písková ml., Jaroměřice 5 5
PA0146 Jan Polášek, Chrudim III 5 5
PA0149 Marián Polášek, Chrudim III 5 5
PA0285 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 5 5
PA0219 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 5
PA0173 Tereza Roubínková, Skalica 5 5
PA0287 David Roušar, Svitavy 5 5
PA0289 Radek Roušar, Svitavy 5 5
PA0288 Patrik Roušar, Svitavy 5 5
PA0327 Alena Slabá, Svitavy 5 5
PA0329 Anna Slabá, Svitavy 5 5
PA0330 Anja Slabá, Svitavy 5 5
PA0328 Tomáš Slabý, Svitavy 5 5
PA0324 Petr Slabý, Svitavy 5 5
PA0331 Ondřej Slabý, Svitavy 5 5
PA0323 Dominik Slabý, Svitavy 5 5
PA0325 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 5
PA0326 Pavel Slabý st., Svitavy 5 5
PA0063 Radek Slavík, Pce – Svítkov 5 5
PA0035 Lenka Sotonová, Žumberk 5 5
PA0147 Lucka Součková, Chrudim III 5 5
PA0136 Marie Stará, Bítovany 5 5
PA0135 Jiří Starý, Bítovany 5 5
PA0040 Pavel Suchánek, Svojšice 5 5
PA0186 Šimon Šilar, Jarošov 5 5
PA0064 Jitka Šováňová, Pce – Svítkov 5 5
PA0106 Denisa Špačková, Dašice 5 5
PA0043 Josef Štěrba, Pardubice 5 5
PA0363 Josef Štursa, Zaječice 5 5
PA0053 Bohuslav Šulc, Pardubice 5 5
PA0140 Robert Tesárek, Tuněchody 5 5
PA0250 František Topič, Dolní Ředice 5 5
PA0038 Bohuslav Vančura, Pohránov 5 5
PA0313 Jiří Vávra, Polička 5 5
PA0232 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0233 Radek Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0234 Jan Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0353 Miroslav Záleský, Tisová 5 5
PA0185 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 5
PA0267 Miloslav Zita, Lázně Bohdaneč 5 5
PA0093 Marek Balínek, Pardubice 2 2
PA0253 Pavel Drobný, Poříčí 2 2
PA0133 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 2
PA0365 Lenka Halbrštátová, Letohrad 2 2
PA0207 Jiří Hárych, Koclířov 2 2
PA0370 Jan Holub, Česká Třebová 2 2
PA0170 Martina Homolková, Lukavice 2 2
PA0122 Hana Honzáková, Lozice 2 2
PA0005 Petr Horník, Kočí 2 2
PA0196 Miroslav Horský, Litomyšl 2 2
PA0193 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 2
PA0281 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 2 2
PA0006 Jan Hromádko, Chrast 2 2
PA0021 Jan Hromádko, Zaječice 2 2
PA0243 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 2
PA0386 Martin Kaplan, Sopotnice 2 2
PA0214 Aťka Khýr, Staré Město 2 2
PA0224 Renata Koťarová, Pardubice 2 2
PA0362 Veronika Křivánková, Zaječice 2 2
PA0332 Oldřich Kubík, Choceň 2 2
PA0103 Jiří Marek, Pardubice 2 2
PA0100 Bartolomej Mikloško, Pardubice 2 2
PA0084 Vladimír Pátek, Pardubice 2 2
PA0019 Michal Pešava, Chrudim 2 2
PA0171 Kája Remeš, Pardubice 2 2
PA0002 Lumír Sokol, Pardubice 2 2
PA0374 Libor Stránský, Česká Třebová 2 2
PA0202 Jaroslav Urban, Litomyšl 2 2
PA0359 Vladimír Dostál, Králíky 0 0
PA0175 Vladimír Bačík, Litomyšl -1 -1
PA0358 David Dostál, Králíky -1 -1
PA0112 Jaromír Hanuš, Slatiňany -1 -1
PA0056 Milan Havránek, Pardubice -1 -1
PA0123 Miroslav Honzák, Lozice -1 -1
PA0231 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 -1
PA0225 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady -1 -1
PA0357 Sabina Křivánková, Zaječice -1 -1
PA0356 Petr Kříž, Dolní Sloupnice -1 -1
PA0354 Jindřiška Křížová, Dolní Sloupnice -1 -1
PA0393 Pavla Lejsková, Pardubice -1 -1
PA0099 Jiří Mládek, Pardubice -1 -1
PA0018 Martin Pešava, Chrudim -1 -1
PA0299 Kateřina Písková, Jaroměřice -1 -1
PA0300 Jana Písková st., Jaroměřice -1 -1
PA0236 Alena Sokolová, Pardubice -1 -1
PA0036 Eva Sotonová, Žumberk -1 -1
PA0105 Jiří Špaček, Dašice -1 -1
PA0156 Kateřina Táborská, Slatiňany -1 -1
PA0132 Iveta Fuksová, Tuněchody -4 -4
PA0157 Denisa Táborská, Slatiňany -4 -4
PA0192 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -4 -4
PA0057 Tomáš Havránek, Pardubice -7 -7

Střípky z Tip ligy

Pořadí po druhém kole bude z důvodu vánočních svátků zveřejněno výjimečně v pátek 28. prosince. Následuje pauza a třetí kolo je na programu až o prvním lednovém víkendu.
Do soutěže vstoupilo 394 hráčů. Z toho s námi hraje 283 muži a 111 žen. Nejvíce hráčů je z Pardubic (84). Následují Litomyšl (19), Vysoké Mýto (17), Svitavy (15), Staré Hradiště (14).

Připojit se můžete i ve druhém kole. Stačí vyplnit novinový kupon.

Již zaregistrovaní mohou soutěžit prostřednictvím internetu na www.pardubicky.denik.cz

Uzávěrka druhého kola je ve čtvrtek 19. prosince v 17 hodin.

 Kupony prvního kola zadali a zpracovali Ondřej Štěrba a Zdeněk Zamastil.

Autor: Redakce

19.12.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vejvanovičtí oslavili jubileum své obce.
20

Vejvanovičtí oslavili jubileum obce

Ilustrační foto.

Žárlivec rozšlapal dívce mobil

Kajínek už se krátce objevil i v rodných Prachovicích

Chrudim - V sobotu okolo čtvrté odpoledne se nejznámější český vězeň Jiří Kajínek na čtvrt hodiny objevil u své dlouholeté kamarádky v rodných Prachovicích. Během setkání mu Marta Látalová poděkovala, že se u ní zastavil a krátce spolu pohovořili. 

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 27. května

Chrudim - Díky vstřícnosti chrudimské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Chrudimáků. Každý týden náš fotograf navštěvuje porodnici a fotí nově narozená miminka.

Pět stovek mladých hasičů závodilo v Chrudimi

Chrudim - Sobotní okresní soutěže mladých hasičů hry "plamen 2017" se v Chrudimi účastnilo bezmála 500 děti, které už teď vědí, ze pomáhat druhým je přirozené. 

Pacientům pomáhá se cvičením robot. Chybí mu ale jméno

Luže – V Hamzově léčebně na Košumberku již delší čas pomáhá zejména malým pacientům při cvičení robot nebo vláček. Tyto zdánlivé hračky jsou však prošpikované senzory a malými motorky, takže s nimi může dítě manipulovat na dálku pouze pohybem končetin. Například rychlost plastového vlaku reguluje pomocí paže. Malý pacient se většinou zabere do hry a ani si neuvědomuje, že zároveň vykonává taková cvičení, která mu pomáhají s rehabilitací.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies