I. třída

HC Hrochův Týnec – HC Tuněchody 5:3 (0:1, 0:2, 5:0). Branky: Horáček 3, Černý, Bartoníček – Krátký 2, Mudruňka. Rozhodčí: Teplý – Javůrek.
Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Oslabení: 2:0. Tuněchodští po dvou třetinách nečekaně polevili a Hrochovotýnečtí toho dokázali patřičně využít.

HC Stars Hlinsko – HC Vysmátý zmije Pardubice 2:5 (0:1, 1:2, 1:2). Branky: Vacek, Kopecký – Berger 3, Chyba st., Šváb. Rozhodčí: Mergl. Vyloučení: 4:3 + Štěpán (VZ) 10 OT. Na vedoucí gól hostí Stars v polovině zápasu odpověděl vyrovnáním, ale pak nahrávač Chyba st. se střelcem Bergerem zvrátili stav ve prosěpch pardubického týmu, jehož výsledky jsou jako na houpačce.

HC Želvy Chrudim – HC Torpedo Pardubice 7:6 (1:1, 2:3, 4:2). Branky: Pekárek 3, Lochman, Macháček, Lukošík, D. Říčař – Kmošek a Habivský po 2, Mach, Meduna. Rozhodčí: Slabý – Solil. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Po dvě třetiny mělo navrch Torpedo, v úvodu třetí části Želvy třemi přesnými trefami otočily stav, a i když soupeř v 58. vstřelil kontaktní gól, o vítězství se už připravit nenechaly.

HC Holomci Jezbořice – HC Sokol Česká Bělá 3:9 (2:1, 0:3, 1:5).
Branky: Chlupáč, Pekárek, Janovský – Bílek 3, Dipold, Tecl, Košmider po 2. Rozhodčí: R. Budinský – Slabý. Vyloučení: 4:4 + Štěpánek (J) 10 OT. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Trenér hostí Jiří Jakeš po prohrané úvodní třetině zkorigoval sestavu a hned to bylo na ledě znát. Utkání mělo dobrou úroveň, vítězové dohrávali veškeré souboje a patří svým hráčským potenciálem do vyšší kategorie nežli je meziokres.

HC Telmont Chrudim – AHC Čankovice
odloženo na 26. 1.

HC Sokol Rozsochatec – HC Jokerit Skuteč 13:9 (nehlášeno, ani nedošel z utkání hraného v Hlinsku zápis!).

II. třída

Ze šestého kola: ZH Pardubice – HC Nové Hrady 11:3 (2:0, 3:1, 6:2). Branky: E. Musil 3, Kubálek, Janecký po 2, Koblížek, Jaku Musil, Kábele, Martinec – Housek, P. Broulík, Šafránek. Rozhodčí: Říha – Havel. Vyloučení: 6:3 + Cepl (NH) 5 + do konce utkání.

HC Amat Pardubice – HC Wignes Pardubice 2:9 (0:4, 0:1, 2:4).
Branky: Žíčař, Pravec – Kňava 3, Chovančák a Vojtíšek po 2, Jeřábek, Vlašic. Rozhodčí: Nevole – Javůrek. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Oslabení: 0:1.

HC SDH Kostelec – HC Devils Pardubice 7:2 (2:1, 2:0, 3:1).
Branky: Pražák 3, Tlapák 2, Mezírek, Kotajný – Ecler, Vinař. Rozhodčí: Slabý – Dufek. Vyloučení: 6:13. Využití: 0:1.

Sedmé kolo: HC Nové Hrady – HC Amat Pardubice 10:13 (3:5, 6:3, 1:5).
Branky: Pozdník, Houser, Šafránek po 3, P. Broulík ml. – Pravec 4, Novák, Friede, Jícha a Píša po 2, Mácha. Rozhodčí: Nevole – Merkl. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:1. Na skutečském stadionu byla k vidění přstřelka (1:3, 3:6 – 7:6, 9:8 – 9:12), při které brankáři zjevně neměli svůj den, na rozdíl od střelců, kteří byli stále při chuti.

Zápasy Wignes – Kostelec, TPS „A“ – ZH Pardubice, TPS „B“ – Rosice se hrály po uzávěrce a Zaječice – Svinčany změří síly až 24. ledna.