VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jarmark pomohl školce k další rekonstrukci

Chrudim - Předvánoční jarmarkv mateřské škole Svatopluka Čecha ukázal návštěvníkům také nově zrekonstruované prostory.

26.12.2011
SDÍLEJ:

Před Vánoci se v mateřské škole Svatopluka Čecha uskutečnil Kouzelný jarmark.Foto: Vladimír Mostecký

Vstoupíte-li do naší školy, hned ve dveřích Vás překvapí překrásně zrekonstruovaný vestibul s historickými štuky a nikami. Vkusně laděná dlažba s originálně vyrobenými mozaikovými zvířátky, zabudovaná ledková světla ve schodišti a na jeho boku dotvářejí kouzelnou atmosféru. Nová dlažba pak provází všechny až ke vstupu na zahradu.

Vzhledem k tomu, že jsme byli obdarováni několika sponzory a město Chrudim nám také finančně přispělo, se nám podařilo tuto rekonstrukci zrealizovat ve velmi krátkém čase. Tato rekonstrukce byla velmi důležitá nejen z estetických a zdravotních důvodů (na zdích byly plísně), ale také spěchala proto, že jsme chtěli na vánoční jarmark, který se konal 14. 12. překvapit a potěšit více lidí najednou.

Jarmark byl moc hezký. Návštěvnost převýšila naše očekávání. Výrobky se všem velice povedly a nakupující byli překvapeni pestrostí a barevností nápadů, šikovností našich učitelek, maminek i dětí. Velmi Vám děkujeme za Vaši návštěvu. Utržené peníze použijeme na dofinancování rekonstrukce schodiště, která bude realizována od příštího týdne. Velmi děkuji všem kolegům a jejich rodinám, kteří pomohli připravit nejen pohoštění a krásné výrobky, ale vykouzlili v adventním čase tu správnou vánoční atmosféru v celé školce.

Poděkování také patří zhotovitelské firmě, která velmi precizně, rychle a kvalitně upravila naše interiéry. Děkuji také shovívavým a chápajícím rodičům za trpělivost při rekonstrukcích.

PhDr. Radka Melicherová, ředitelka MŠ

26.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Firma JASOBAL bude platit už třetí pokutu

Na východ Čech se žene bouřka.

Blíží se silné bouře s lijákem, který by mohl rozvodnit potoky

Den zdraví v Bojanově byl skvělý

Bojanov – Když se v úterý rozezněl Bojanovem typický zvuk sanitního vozu, možná se i někdo lekl, pro koho ze sousedů jedou. Tentokrát si všichni mohli oddychnout, houkání bylo součástí projektu v Základní škole Bojanov.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Geopark Železné hory se nestane součástí UNESCO

Chrudimsko - Geopark spravují Vodní zdroje Chrudim, ředitele této společnosti Daniela Smutka jsme se proto v rozhovoru zeptali na důvody odmítnutí žádosti a jaké má plány do budoucna.

Studenti prošli Zeleným peklem se ctí

Chrudim – V rámci výuky přírodovědných a technických předmětů na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi se během pondělí uskutečnila soutěž pětičlenných týmů zvaná Zelené peklo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies