VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jarmark pomohl školce k další rekonstrukci

Chrudim - Předvánoční jarmarkv mateřské škole Svatopluka Čecha ukázal návštěvníkům také nově zrekonstruované prostory.

26.12.2011
SDÍLEJ:

Před Vánoci se v mateřské škole Svatopluka Čecha uskutečnil Kouzelný jarmark.Foto: Vladimír Mostecký

Vstoupíte-li do naší školy, hned ve dveřích Vás překvapí překrásně zrekonstruovaný vestibul s historickými štuky a nikami. Vkusně laděná dlažba s originálně vyrobenými mozaikovými zvířátky, zabudovaná ledková světla ve schodišti a na jeho boku dotvářejí kouzelnou atmosféru. Nová dlažba pak provází všechny až ke vstupu na zahradu.

Vzhledem k tomu, že jsme byli obdarováni několika sponzory a město Chrudim nám také finančně přispělo, se nám podařilo tuto rekonstrukci zrealizovat ve velmi krátkém čase. Tato rekonstrukce byla velmi důležitá nejen z estetických a zdravotních důvodů (na zdích byly plísně), ale také spěchala proto, že jsme chtěli na vánoční jarmark, který se konal 14. 12. překvapit a potěšit více lidí najednou.

Jarmark byl moc hezký. Návštěvnost převýšila naše očekávání. Výrobky se všem velice povedly a nakupující byli překvapeni pestrostí a barevností nápadů, šikovností našich učitelek, maminek i dětí. Velmi Vám děkujeme za Vaši návštěvu. Utržené peníze použijeme na dofinancování rekonstrukce schodiště, která bude realizována od příštího týdne. Velmi děkuji všem kolegům a jejich rodinám, kteří pomohli připravit nejen pohoštění a krásné výrobky, ale vykouzlili v adventním čase tu správnou vánoční atmosféru v celé školce.

Poděkování také patří zhotovitelské firmě, která velmi precizně, rychle a kvalitně upravila naše interiéry. Děkuji také shovívavým a chápajícím rodičům za trpělivost při rekonstrukcích.

PhDr. Radka Melicherová, ředitelka MŠ

26.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Největší zájem je o adopci veverek.

Adopce zvířat: největší zájem je o veverku

Pátrání po káněti má šťastný konec.

Pátrání po káněti má šťastný konec

Do řeky Chrudimky odtéká lépe vyčištěná voda

Hlinsko – Společnost Vodovody a kanalizace Chrudim (VaK Chrudim) dokončila kompletní rekonstrukci technologické části čistírny odpadních vod v Hlinsku. Příprava jedné z nejrozsáhlejších rekonstrukcí, financovaných zmíněnou společností takřka 65 miliony korun bez DPH, byla zahájena už v roce 2010.

Ochránci přírody stavěli kamenné bydlení pro ještěrky a hmyz

Pařížov – Dobrovolníci Hnutí Brontosaurus a Zeleného domu Chrudim stavěli u Pařížova kamennou zídku pro různé zajímavé druhy živočichů. Měla by sloužit například jako úkryt a místo pro slunění různým ještěrkám, slepýšům a podobně. 

Požár zachvátil pole u Žlebské Lhotky

Žlebská Lhotka – Strniště na poli nedaleko Žlebské Lhotky zachvátil ve středu po poledni požár. Díky rychlému zásahu hasičů se jej podařilo dostat pod kontrolu.

Nehoda u Běstviny si vyžádala dvě zraněné osoby

Běstvina – U nehody, která se stala v úterý krátce před půl čtvrtou odpoledne na silnici nedaleko Běstviny zasahovali profesionální hasiči ze Seče. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení