VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KAM O VÍKENDU: Deník přináší pozvánku

Chrudimsko - Nevíte co s volným víkendem? Hledáte zábavu pro sebe nebo rodinu? Vyberte si z nabídky akcí.

31.12.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

PÁTEK 31. PROSINCE

Vodáci dnes vyrazí na poslední plavbu
Ronov n. Doubravou – K akcím tradičně konaným v poslední den roku patří Silvestrovská plavba pořádaná skauty a vodáky z Ronova nad Doubravou. Devátý ročník akce se koná právě v pátek 31. prosince ve 13 hodin. Startovat se bude od skautské klubovny v Ronově a plánován je sjezd Doubravy v úseku z Ronova do Žlebů. K povinnému vybavení účastníků patří podle vodáků „neoprén, různé drtiče mrazu a vnitřní topidla“. (man)

Silvestr 2010 na Jezerce
Seč - 31.12.2010 od 19:00 je v hotelu Jezerka nachystáno silvestrovské menu s bohatým programem.

Silvestr 2010
Luže - Bowling restaurant Luže vás zve na Silvestra. V ceně je zahrnuta 1.večeře - kuřecí plátek na žamp. a hranolky. 2.večeře - obložený talíř a Láhev sektu. Připravena bohatá tombola, každý los vyhrává. Objednávky osobně přímo v restauraci.

Silvestr 2010
Skuteč - V Aquarium music clubu hraje na Silvestra DJ Tomáš Kadlec.

Silvestr v mateřském centru DaR
Luže - 31.12.2010 v 17:00 začíná Silvestr v mateřském centru DaR. S sebou nějaké dobroty na oslavu, frkačky, prskavky a vše co máte na Silvestra rádi.

Silvestrovská párty
Hlinsko - Silvestrovská párty, pořádá Klub Sklep 31.12.2010 20:00 - 4:00. Přijďte s námi oslavit konec tohoto roku. Hraje DJ Cooler.

Silvestr 2010
Hlinsko - 31.12.2010 20:00 do 5:00 se koná Silvestrovská párty v klubu Merlin, Hraje DJ Roman Přijďte si to pořádně užít!

Silvestr v hotelu Bohemia
Chrudim - Koná se 31.12.2010 19:00 - 1.1.2011 02:00 v Baraka Baru. K poslechu a tanci zahraje Duo Bohemia, půlnoční ohňostroj,…

SOBOTA 1. LEDNA

Barokní novoroční ohňostroj
Chrudim - Slavnostní zahájení Roku baroka se koná 1.1.2011 od 17:00 v Klášterních zahradách v Chrudimi.

Slavnostní přivítání nového roku 2011
Hlinsko - I letos Vás honosný zvuk pozounů pozve 1.1.2011 v 17:45 k slavnostnímu přivítání Nového roku do areálu Betléma. Sváteční podvečer zahájí slavnostní fanfáry, nebude chybět hudební vystoupení ani teplá medovina a celý program završí velkolepý ohňostroj.

Novoroční koledování
Proseč - 1.1.2011 v 17 hod se v kostele svatého Mikuláše v Proseči u Skutče uskuteční novoroční koledování s Náhodným seskupím Naživo. Koledování má již více než desetiletou tradici, Náhodné seskupení Naživo je skupina přibližně 15 hudebníků a zpěváků, kteří každoročně v mírně obměněné sestavě koledují v Proseči a okolí.

Ohňostroj
Žumberk – Dne 1.1.2011 od 18.00 hodin se uskuteční tradiční novoroční ohňostroj v uličce pod kostelem.

NEDĚLE 2. LEDNA

Koncert Slavoje
Chrudim – V neděli 2. ledna v 15 hodin jste zváni do kostela Nanebevzetí Panny Marie na tradiční novoroční koncert pěveckého sboru Slavoj. Pozvání přijali: chrudimská zpěvačka Jarmila Kosinova a varhaník Petr Hostinský. Vstupné je dobrovolné.

Novoroční koncert
Bítovany – Římskokatolická farnost Žumberk pořádá novoroční koncert v neděli 2. ledna v 15 hodin v kostele sv. Bartoloměje v Bítovanech. Účinkuje smíšený pěvecký sbor z Chrasti Poslední šance pod vedením Ivana Šmejdy. Příspěvek na konání koncertu je dobrovolný, výtěžek bude použit na opravu střechy kostela.

Kouzlo patchworku
Chrudim – V neděli 2.1.2011 je poslední příležitost zhlédnout v Regionálním muzeu v Chrudimi výstavu Kouzlo patchworku. Výstava prezentuje současné práce členek Patchwork klubu z Dobrušky, část výstavy je věnována pracím patchworkářek z Chrudimě. Patchwork - tato více než 300 let stará technika zpracování textilií se stala vyhledávanou a hojně pěstovanou zálibou, zvláště v zahraničí má již mnoholetou tradici. Některé práce se stávají i uměleckým dílem. Výstava je přístupná od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Na Silvestra a na Nový rok je zavřeno.

31.12.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z prodejní výstavy konané v rámci Babího léta na Železných horách.

Autokemp lákal návštěvníky

Už se moštuje.

Už se moštuje

Při Rosické brázdě vystoupí i Duo Jamaha

Rosice – Dnes od 9 hodin se v areálu rosické tržnice koná Rosická brázda.

Na pétépáky se jen tak nezapomene

Chrudim – Včera dopoledne odhalili zástupci Chrudimi a Českého svazu PTP-VTNP ve vstupní hale Městského úřadu Chrudim v Pardubické ulici pamětní desku na připomínku nedobrovolné služby 182 příslušníků Pomocných technických praporů (PTP) z chrudimského okresu.

Z ulic a náměstí mizí vystavené fotky

Chrudim – Pětici chrudimských náměstí a jiných veřejných ploch teď zdobí výstava velkoformátových fotografií s tématem Národního geoparku Železné hory. Část vystavených tisků se zobrazením lomů i jiných atraktivních zákoutí krajiny na Chrudimsku už ale nenechavci stihli ukrást.

Houbařka přinesla desítky hřibů

Chrudim – Ve třech taškách Chrudimačky Věry Pitrové byste po jejím čtvrtečním výletu do lesa napočítali na šedesát dubových hřibů, třicet hřibů kovářů, ale také množství bedel, kozáků, klouzků a lišek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení