VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vlasta Redl nadchl zpěvem i mladé posluchače

Chrudim - Ve čtvrtek se v Divadle Karla Pippicha uskutečnil již druhý benefiční koncert pořádaný organizací Rytmus Chrudim o. p. s. Zahrál, zazpíval a vtipně improvizoval Vlasta Redl v doprovodu své skupiny a hostů.

15.10.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Před samotným vystoupením seznámili moderátoři publikum s činností a posláním obecně prospěšné společnosti Rytmus Chrudim. „Mám velkou radost z moderátorského páru. Jeho součástí byl totiž pan Sluka, který v minulosti využíval naší podpory.“, vyzdvihuje dobrou práci moderátorské dvojice Karla Sluky a Kristýny Košvancové ředitel společnosti Petr Kuneš.

Nečekaným překvapením pro pracovníky organizace byl velký zájem o koncert Vlasty Rédla.“Divadlo bylo téměř vyprodané již týden po zahájení prodeje vstupenek “, uvádí koordinátorka koncertu Tereza Marková. „Neskrývám nadšení. Hlediště bylo plné, diváci se bavili a z toho mám velmi dobrý pocit. Navíc myslím, že se nám podařilo i dobře sdělit, co je náplní naší obecně prospěšné společnosti. Cením si podpory všech sponzorů a partnerů,“ popisuje první pocity z koncertu ředitel Petr Kuneš.

Celková částka, kterou se podařilo benefičním koncertem získat, činí neskutečných 60 540, - Kč. Výtěžek bude využit na zakoupení pomůcek pro lidi, kteří se chtějí naučit pracovat na počítači, pro nácvik obsluhy mobilního telefonu, a na jízdné pro přiblížení služby lidem mimo Chrudim. Generálními sponzory koncertu byli firma Hoffmann spol. s r. o., Desso, Partners a Hotel Bohemia Chrudim. Dík patří i dalším sponzorům, kteří přispěli nemalými finančními i věcnými příspěvky.

Záštitu nad koncertem přijal radní pardubického kraje pro sociální oblast Jiří Brýdl, patronem koncertu byl starosta města Chrudim Petr Řezníček, který úvodem koncertu přivítal několika větami obecenstvo.

Vlasta Redl si získal chrudimské diváky svým muzikanstvím, ale především chytrým humorem. Už se na jeho webových stránkách objevily ohlasy, jako například od Terky: „Koncert v Chrudimi byl naprosto skvělý a už se těším na ten Pardubický. Ač jsem jsem posluchač-mládě (22 let), byl to nejskvělejší koncert českého interpreta, na kterém jsem kdy byla. Navíc mi trvalo dva dny přečíst vaši knihu a je skvělá. Strašně za vás děkuji. A děkuje za vás i maminka, která vzkazuje, že na Mohelnickým dostavníku v roce 1987 vám to taky hrálo.”

Autor: Romana Netolická

15.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bezpečné prázdniny v Městském parku v Chrudimi
24

Bezpečné prázdniny připomněly dětem, jak prožít léto bez úhony

Pietní akt v památníku v Ležákách

KAM O VÍKENDU: Deník přináší pozvánku

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Přestavba víkendové chaty na rodinný dům je v Čechách celkem obvyklá věc. Jenže ne vždy to funguje. Bohužel ne vždy totiž investor pochopí, že trvalé bydlení potřebuje něco jiného než chata. Pojďme se podívat na zajímavý návrh rekonstrukce chaty na moderní rodinný dům.

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem"

Východní Čechy - Redakce vašeho regionálního Deníku opět po roce přichází s již tradičním projektem.

Brigád je hodně, je ale dobré si vše zajistit s předstihem

Pardubicko, Chrudimsko – S blížícími se letními prázdninami roste mezi studenty středních a vysokých škol poptávka po brigádách.Že ne vždy je brigádu snadné najít, zjistila i studentka práv Klára Dostálová.

Stále není pozdě sehnat letní tábor

Chrudim – Spolek Klíček a Klíčenky Chrudim nabízejí volná místa v rekreačním zařízení Krasnice u Přelouče. Tábor se koná ve dnech 15. až 29. července. Jeho tématem je: „Praotec Čech by zíral".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies