TJ Sokol DARREN Chrudim– Proton Zlín B 84:59 (23:15), (45:31), (70:41). Body: Dosoudil 17, Plíhal 16, Soudek 13, Filip 11, Michálek 8,Zvolánek 8,Truneček 5, Vápeník 2, Scholze 2, Drahoš 2.Šestky: 10/4. Trojky:5/10.

Úvod byl poměrně vyrovnaný zejména díky přesné ruce extraligového hostujícího Nehody, který nastřílel vutkání nakonec 34bodů ztoho 6trojek. Od druhé čtvrtiny však domácí zlepšenou obrannou činností a důrazem pod soupeřovým košem získali rozhodující náskok a zaslouženě zvítězili.

TJ Sokol DARREN Chrudim– SK UP BCM Olomouc 92:70 (33:15), (50:34), (69:48). Body: Soudek 19, Plíhal 17, Drahoš 14, Dosoudil 12,Truneček 10, Michálek 6, Filip 4, Zvolánek 4, Pražan 4, Scholze 2.Šestky: 15/7. Trojky:7/5.

Chrudimští basketbalisté vlétli do utkání přímo raketově a za první čtvrtinu nastříleli uctihodných 33bodů. Soupeř se nezmohl na odpor a zápas se dohrával vjasné režii domácích, kteří si definitivně již pět zápasů před koncem zakladní části zajistili účast vplayoff!

• SK UP-BCM Olomouc 12 2 10 763:990 14
  • Kpříštímu zápasu zajíždí junioři vsobotu 15.12.2007 na palubovku Sokola Hradec Králové.