TJ Sokol BC Darren Chrudim – BK Pardubice B 72:71 (17:24, 34:39, 51:58).

Do zápasu vstoupili domácí velice nervozně (snad pod tíhou nutnosti 2x vyhrát), nedařilo se jim navázat na hru z předchozích utkání a umožnili tak Pardubickým vytvořit si 13 bodový náskok. Teprve po vynuceném oddechovém čase se hráči trochu uklidnili a začali předvádět pohlednější basketbal a soupeřův náskok postupně snižovat. Poločas skončil rozdílem pěti bodů ve prospěch Pardubic. Ve třetí  čtvrtině se Darren marně snažil o vyrovnání, což jim dobře hrající soupeř neumožnil. Do poslední čtvrtiny nastupovali domácí sice se sedmibodovým    mankem, ale s rozhodnutím zápas vyhrát. Tuto čtvrtinu rozhodla zkušenost a vyzrálost domácího týmu. Ještě pár vteřin před koncem prohrával o tři body a přesto dokázal zápas dotáhnout do vítězného konce.

Body Darrenu: Bubeník 26, Oliva 13, Dosoudil 12, Soudek 10, O. Votava 9, Filip 2, Večeřa, M. Truneček.

TJ Sokol BC Darren Chrudim – Sokol Hradec Králové B 100:62 (24:13, 47:34, 70:49).

Tento duel se odehrával v duchu přátelského utkání, neboť Hradec Králové jako poslední družstvo v tabulce přijel do Chrudimi odehrát zápas z povinnosti. Chrudim ovládla domácí palubovku i přes oslabenou lavičku a přesvědčivě vyhrála v šesti hráčích zápas o 38 bodů a završila i „stovku“..

Body Darrenu: Bubeník 23, Filip 20, Dosoudil 17, Soudek 16, Oliva, O.Votava 12.

Chrudimští tudíž skončili v základní části II. ligy na 2. místě s výhodou hrát první zápas play off o postup do I. ligy v domácím prostředí. Soupeřem jim bude 17. března od 18 hodin BSK TJ Jičín. Chtěli bychom pozvat všechny fanoušky aby nás v tomto náročném zápase podpořili.