V sobotu nejprve podlehli v derby Tesle Pardubice o jediný bodík, v neděli nestačili ani na rezervu Sokola Hradec Králové.

Tesla Pardubice – Darren Chrudim 57:56 (16:14, 27:31, 34:39). Hosté sehráli v pardubické hale Na Studánce smolné utkání. Po většinu zápasu v něm tahali za delší konec a ještě tři minuty před koncem vedli. Závěr jim ale vůbec nevyšel a po konečné porážce o jediný bod byli hodně rozčarováni. Na jejich porážce se mimo jiné podepsala tristní bilance v proměňování šestek, ze šestnácti pokusů dali jen čtyři! Sestava a body Darrenu: Dosoudil 18, Votava 10, Krosnař 10, Bubeník 6, Filip 5, Imlauf 2, Dvořák 2, Chalupník 2, Dopita 1, Truneček, Soudek.

Sokol Hradec Králové B – Darren Chrudim 70:57 (23:18, 38:28, 49:38). V nedělním zápase měli domácí od úvodního rozskoku mírnou převahu, kterou zúročili v poločasové vedení o deset bodů. Tento náskok si udržovali i po přestávce, a tak si musí Chrudimští na první vítězství letošního ročníku ještě počkat. Sestava a body Darrenu: Dosoudil 19, Bubeník 15, Chalupník 7, Imlauf 4, Filip 4, Krosnař 3, Dopita 3, Dvořák 2, Večeřa, Soudek.
Svým příznivcům se basketbalisté Darrenu poprvé představí v sobotu 23. října proti Slovanu Bohnice a v neděli 24. října proti Sokolu Pražský B. Oba zápasy se hrají v tělocvičně střední integrované školy.