TJ Sokol BC Darren Chrudim – TJ Jiskra Humpolec 78:48 (19:13 ; 36:28; 52:44).

Body: Vošlajer 22, Filip 17, Dosoudil 12, Truneček 7, Dopita 6, Dvořák a Plíhal 4, Hlavatý a Popelka 3. Šestky: 26/18 (69%). Trojky: 4:4.

Domácí vstoupili do utkání dobře a v 7. minutě vedli nad soupeřem 19:6. Humpolec však po oodechovém čase přešel na precizní zónovou obranu, která chrudimským juniorům působila velké problémy a nedokázali se proti ní střelecky prosazovat.

Definitivní odpor houževnatého soupeře zlomili tak až v poslední čtvrtině, kterou vyhráli 26:4. I po čtvrtém utkání letošní sezóny tak nenašli basketbalisté Darrenu přemožitele.

Velkou zatěžkávací zkouškou však pro ně bude už příští dvoukolo. V něm zajíždí 15. a 16. 11. na palubovku také dosud neporaženého Hladnova a Snakes Ostrava.